پرداخت هزینه در سایت دیتا کمپ

پرداخت هزینه در سایت دیتا کمپ

توسط : تیم محتوا ارزی
102

با دیتا کمپ علم داده ها را بیاموزید

مهارت های لازم برای موفقیت افراد و مشاغل در حال تغییر است. مهم نیست شما در چه زمینه ای و در کجا کار می کنید شما به درک زبان داده ها نیاز دارید. شما با دیتا کمپ می توانید علم داده ها را در امروز یاد گرفته و در آینده آن را اعمال کنید.

شما می توانید در هر جا و هر مکان با دیتا کمپ را بیاموزید. دروس دیتا کمپ امتحان خود را پس داده است. شما می توانید متناسب با امکانات خود در هر دستگاهی موارد را آموزش ببینید. شما می توانید برای آموزش پرداخت هزینه های خود دوره های مختلف را سفارش دهید تا متناسب با نیازها یتان از آن ها استفاده کنید.

دیتاکمپ datacamp

استفاده از دیتا کمپ و پرداخت هزینه ها در بیزینس

با استفاده از دیتا کمپ می توانید تیم خود را در یک پورتال اختصاصی دنبال کنید. می توانید پیشرفت تیم خود را به راحتی ردیابی کرده و مشاهده کنید که مهارت های آن ها چگونه با گذشت زمان تکامل می یابد. استفاده از این روش در دیتا کمپ به سرپرستان سازمان های مختلف اجازه می دهد گزارشات مربوط به آمار پیشرفت هر کارمند را به وسیله توسعه ی علوم داده کنترل کنند.

پرداخت هزینه در سایت دیتا کمپ

جهت پرداخت هزینه شرکت در دوره های آموزشی دیتا کمپ (Data Camp) می توانید از خدمات سایت ما استفاده نمائید. کافی است از طریق منو خدمات به قسمت سایر پرداخت های ارزی مراجعه کنید و نسبت به تکمیل فرم سفارش پرداخت هزینه در سایت دیتا کمپ اقدام نمائید.

تعیین تکلیف و برنامه های توسعه سفارشی با دیتا کمپ

دوره ها یا فصل های خاصی را تعیین کنید و مشاهده کنید که چه کسی به موقع دوره را به پایان می رساند و چه کسی زمان را از دست می دهد. مشتریان سازمان های مختلف می توانند دوره های سفارشی را با دیتا کمپ ایجاد کنید که فقط به سازمان شما اختصاص داشته باشد تا برنامه ها متناسب با توسعه اهداف شما طراحی شده است.

دیتا کمپ برای شما یک محیط جذاب برای یادگیری ایجاد می کند

مدیر سازمان می تواند امتیازات به دست آمده در دوره های مختلف  را در کنار مهارت های فرا گرفته مقایسه و بررسی کند. علم داده ها آنچه را که قبلا ممکن نبود در حال حاضر امکان پذیر کرده است. در سال های اخیر داده ها به شکل سرسام آوری زیاد شده و به عبارتی حالت انفجاری ایجاد کرده اند.

بسیاری از سازمان ها از موسسات مالی گرفته تا مراکز مشاوره های دولتی و مدیریتی اینها نمی توانند به سادگی از اطلاعات خود به روشی موثر و کارآمد استفاده کنند.

شرح دوره ها  آموزش برنامه پایتون در دیتا کمپ

لیست دوره های آموزشی سایت دیتا کمپ
پایتون یک زبان برنامه نویسی است که که با هدف کلی برای فراگیری علوم داده ها محبوبیت زیادی پیدا می کنند. شرکت های زیادی مانند مرسدس بنز،ebay از این زبان برای جمع آوری داده ها استفاده می کنند. شرکت های زیادی در جهان وجود دارد که از پایتون برای برداشت بینش داده های خود و به دست آوردن یک مزیت رقابتی استفاده کنند.

برخلاف سایر آموزش های موجود در رابطه با پایتون، آموزش پایتون در دیتا کمپ یک دوره ی متمرکز ویژه برای یادگیری داده ها به وسیله پایتون دارد.

شما در دوره ی مقدماتی پایتون روش های قدرتمند برای ذخیره سازی و دستکاری داده ها و ابزار های مفید علم داده ها برای شروع انجام تجزیه و تحلیل های خود را یاد خواهید گرفت.

شما با دیتا کمپ می توانید برنامه آنلاین آموزش پایتون را دنبال کنید. این برنامه یک روش موثر برای پرداخت هزینه ها است.

1. شما در دوره آموزش پایتون در دیتا کمپ مقدمه ای بر مفاهیم اصلی و اساسی پایتون را خواهید آموخت که چگونه از پایتون به شکل تعاملی و با استفاده اسکریپت استفاده کنید. اولین متغیر های خود را ایجاد کنید و با اولین داده های اصلی پایتون آشنا خواهید شد.

2. لیست های پایتون

یادگیری و ذخیره کردن، دست کاری داده ها در فهرست ها: اولین اقدام کارآمد در اینجا طرز برخورد با مقادیر عظیم داده ها است.

3. توابع و بسته ها

شما در دوره ی پایتون دیتا کمپ می توانید یاد بگیرید که چگونه از داده ها استفاده کنید تا بتوانید کدی را که سازندگان پایتون نوشته اند را در نظر بگیرید. هدف در این جا این است که کدی را که برای حل کردن مشکلات چالش برانگیز نیاز دارید را کاهش دهید.

4. جسارت

جسارت و بی پروایی یک بسته ی اساسی در پایتون است که علم داده را به صورت کارآمد تمرین کنید. شما یاد خواهید گرفت که با استفاده از این ابزار قدرتمند در مجموعه ی جسارت شروع کنید و قدم اول اکتشاف داده ها است.

آشنایی با مهندسی داده ها در دیتا کمپ

دوره آموزشی دیتابیس در دیتا کمپ

ممکن است شما شنیده باشید که دیگران در مورد مهندسی داده ها صحبت می کنند حتما شگفت زده شده اید و از خود پرسیده اید که این افراد در مورد چه چیزهایی حرف می زنند. آیا می دانید که مهندسین داده ها چه کاری انجام می شوند شما چگونه می توانید تبدیل به یکی از آن ها شوید؟ دیتا کمپ دوره ای را برای پردازش داده ها آماده کرده است که با گذراندن این دوره ی مقدماتی زمینه مناسب برای آشنایی با کاوش داده ها در دنیایی مهندسی داده را به شما می دهد. این روش مناسب افرادی است که در یک شرکت با چند منبع داده کار می کنند و تصور روشن و مناسبی از نحوه ی استفاده از منابع داده ها به روشی مقیاس پذیر نداشته باشند. افرادی کارمندانی که بتوانند این تکنیک ها را به شرکت خود معرفی کرده و از آن استفاده کنند می توانند به عنوان کارمندان نمونه شرکت معرفی شوند.

افرادی که در دیتا کمپ عضو شوند می توانند از این روش ها و دیگر روش های این سایت برای بالا بردن اطلاعات خود و شرکت هایشان در رابطه با داده ها استفاده کنند. افراد زیادی در این سایت عضو هستند که می توانند تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد