کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb

کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb

توسط : تیم محتوا
1,641

در سایت Awesomeweb با یک بازار آزاد حرفه ای مواجه می شوید که در آن افرادی با خلاقیت و پشتکار زیاد حضور دارند تا بتوانند به صورت فریلنسری کارهای خارق العاده ای را صورت دهند. این سایت برای کسانی است که به دنبال کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb هستند. 

نیکولاس تارت خالق این سایت می گوید وقتی همه دایرکتوری های بزرگ و بازارهای آزاد را بررسی کردیم، آنها با افزایش طول عمرکاری خود، دچار افت بیشتری شده اند. یافتن افرادی کارآمد و حرفه ای به مراتب سخت تر خواهد بود در این میان هزینه های زیادی نیز بر سرراه ایجاد می شوند. یافتن کسانی که به صورت آزاد کار یا فریلنسری فعالیت می کنند نیز چندان کار ساده ای نیست . او می افزاید دلیل ایجاد AwesomeWeb همین بوده است.

AwesomeWeb را در سپتامبر سال 2014 راه اندازی شده است و جالب است بدانید که در حدود 99 دقیقه ی اولیه حدود یکصد فریلنسر در سایت ثبت نام کردند.

پیشنهاد مطالعهمعرفی سایت یودمی Udemy و آموزش خرید دوره های یودمی

امروزه هر کسب و کاری به دنبال فروش اینترنتی از طریق سایت، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن است. در این راستا هر کسب و کاری به طراحی‌های گرافیکی مرتبط با سایت تا توسعه نرم افزاری یا پشتیبانی سایت به شدت نیاز دارد. در حقیقت نیازی وجود ندارد که کسب و کارهای کوچک به طور تمام وقت فردی را استخدام کنند، آنها نیاز دارند که یک فریلنسر از هر نقطه از دنیا بتواند خواسته‌هایشان را بر طرف کرند. در این مقاله به کسب درآمد ارزی از سایت awesomeweb می‌پردازیم که برای چنین خدماتی طراحی شده است.

مراحل درآمد ارزی از سایت awesomeweb

سایت awesomeweb با هدف راه اندازی کسب و کارهای کوچک آنلاین توسط فریلنسرها در تمامی دنیا ایجاد شد. یکی از نکاتی که در اغلب سایت های فریلنسری مطرح است این است که خدمات مربوط به اپلیکیشن و یا وب سایت ها به صورت مشخصی دسته بندی نشده و این عامل باعث می شود که کارفرمایان نتوانند متناسب با تقاضای خود، مناسب ترین و بهترین فریلنسر را شناسایی نمایند. 

این خود ایده ای شد برای سایت awesomeweb و نیکولاس تارت که دسته بندی های کامل تری را ایجاد نماید. شما در این سایت می توانید تقسیم های مجزایی از ساخت اپلیکیشن، بهبود سرعت سایت ، یا فروشگاه آنلاین را مشاهده نمایید.

در مرحله بعد این سایت جهت توسعه خدمات خود و استفاده از توانمندی های گرافیست ها خدماتی مانند بنرهای تبلیغاتی ، طراحی لوگو و بروشورهای آنلاین و ویدئوهای تبلیغاتی را نیز ایجاد نمود. بدین ترتیب جهت راه اندازی و توسعه یک سایت می توان در سایت awesomeweb  خدمات کاملی را دریافت نمود.

کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb

کسب درآمد ارزی از سایت awesomeweb چگونه است؟

برای کسب درآمدهای ارزی و فعالیت های فریلنسری در این سایت می بایست اقدامات ذیل را انجام دهید.

1- پس از آن که وارد سایت awesomeweb شدید، لازم است که در قسمت فهرست این سایت ، بر روی Become a Freelancer کلیک نمایید.

2 – در این مرحله اطلاعات شخصی خود را که شامل نام و نام خانوادگی و دیگر مشخصات خود می باشد را وارد کنید. همچنین نیاز است که یکی از کشورهای موجود در لیست را نیز انتخاب کنید.

3-پس از آن بایستی در خصوص مهارت و تخصص خود اطلاعات لازم را ثبت کنید. همچنین میزان دریافتی بابت هر ساعت کارکرد خود را بر اساس مهارتتان تعیین می کنید.

4-اکنون نیاز است که نمونه کارهای انجام شده خود را آپلود کرده و بدین ترتیب میزان مهارت خود را به مشتریان نشان دهید.

5-در این مرحله در سایت awesomeweb یافتن مشتری شروع می شود تا مطابق با مهارتی که دارید مشتری هایی را برای شما پیدا کرده و شما را به انها معرفی می کند.

6-در صورتی که مورد تایید مشتری بودید، پروژه به شکل ساعتی بسته خواهد شد. در آمد ارزی شما از سایت awesomeweb ، به حسابتان واریز خواهد شد که برای نقد کردن آن می توانید با 20پیمنت تماس بگیرید. 

پیشنهاد مطالعهپرداخت هزینه در سایت دیتا کمپ

توضیح اینکه در این سایت شرایطی وجود دارد که هنگام ثبت نام در سایت می بایست مبلغ معادل بیست و هفت دلار را به حساب awesomeweb واریز نمایید. ابن مبلغ نزد سایت بعنوان تضمین کار باقی می ماند. اگر نتوانید پروژه ای را دریافت کنید، این حساب به کارت اعتباری ارزی که اعلام نموده اید واریز خواهد شد. در صورتی که یکی از کارت های اعتباری مسترکارت و یا ویزاکارت را ندارید می توانید با 20پیمنت تماس گرفته و آن ها را تهیه نمایید.

کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb

Awesomeweb برای کارآفرینان 

مرحله 1: جستجو بر اساس مهارت

از صفحه اصلی، طراحان و توسعه دهندگانی را جستجو کنید که مهارت های لازم را مطابق با درخواست شما دارند. فیلترهای لازم بر اساس نوع کار، کشور، دستمزدها و... ایجاد شده است و شما به راحتی می توانید فریلنسری عالی را برای پروژه خود بیابید.

مرحله 2: فریلنسرهای ایده آل را پیدا کنید

در این سایت به ساده ترین شکل ممکن می توانید فریلنسر مناسب خود را خواهید یافت. لیستی از پروژه های طراحان و توسعه دهندگان مطابق با معیارهای شما مرتب سازی می شود. تا زمانی که لیست کاملی نداشته باشید، آنها را برای شما با بهترین پیشنهاد و کمترین هزینه رتبه بندی می کند.

مرحله 3: مرور پروژه های قبلی 

پس از یافتن یک پروژه ، برای مشاهده پروفایل آنها کلیک کنید. پروژه های قبلی را فیلتر کنید و آن ها را بررسی نمایید.

مرحله 4: به فریلنسری که انتخاب کرده اید پیام دهید.

وقتی فریلنسر به پیام شما پاسخ داد، پروژه ی شما آغاز می شود. وقتی بهترین ها را استخدام می کنید، می توانید کاری بهتر را در زمانی کوتاه تر تمام کنید که به معنی بازده بیشتر سرمایه گذاری است. استخدام شخص مناسب موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد. در صورتی که برای کسب و کار خود به یک فریلنسر نیاز دارید، به AwesomeWeb مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعهمعرفی یوتیوب YouTube و نحوه کسب درآمد از یوتیوب

کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb

AwesomeWeb برای مترجمان

مرحله 1: حساب خود را ایجاد کنید

با قیمت 27 دلار در ماه، می توانید یک حساب AwesomeWeb داشته باشید. این مبلغ درصدی از هزینه های پروژه بوده و اگر مشتری های جدید نداشته باشید، پول خود را پس خواهید گرفت. 

مرحله 2: مهارت های خود را انتخاب کرده و فرم خود را تکمیل کنید.

مشخصات خود را با انتخاب مهارت های خود تکمیل کنید. بدین ترتیب به مشتریان اطلاع می دهید که در چه زمینه هایی می توانید خدماتی را ارائه دهید.

مرحله 3: پروژه های اجرایی خود را در سایت و در قسمت نمونه کارها بارگذاری کنید.

مرحله 4: دریافت پیام از مشتریان جدید

اگر پروفایل خود را به روز کنید و در کاری که انجام می دهید مهارت کافی داشته باشید، در مدت زمان کوتاهی مشتریان با شما تماس خواهند گرفت.

کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb

نکاتی مهم در سایت AwesomeWeb

چرا اشتراک ماهانه را شارژ می کنید؟

27 دلار در هر ماه تنها هزینه این سایت است. این قیمت گذاری برای افرادی طراحی شده است که کارهای بسیار خوبی با نرخ عادلانه انجام می دهند. 

آیا AwesomeWeb هیچ تضمینی را ایجاد می کند؟

این سایت ضمانت پرداخت 90 روزه به طراحان و توسعه دهندگان ارائه می دهد. اگر در 90 روز پروژه ای نداشته باشید،  مبلغ پرداختی را به شما بازپرداخت خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعهمعرفی سایت 3Dsky

چگونه کسی که در AwesomeWeb ثبت نام می کند، شما را استخدام می کند؟

مشتریان از طریق جستجو شما را می یابند و از طریق فرم ارسال پیام به پروفایلتان با شما تماس می گیرند. پیامی دریافت خواهید کرد و سفارش کار را از آنجا می گیرید.

چرا در AwesomeWeb ثبت کنید ؟

این سایت مشتریانی را به پروفایل شما می فرستد. اگر کارهای خوبی انجام داده اید، نمونه کارهای خود را به روز نگه دارید و خدماتی را که افراد می خواهند ارائه دهید، مشتریان با شما تماس خواهند گرفت.

خالق AwesomeWeb کیست؟

نیکلاس تارت  یک آزادکار بود و ساختن پایگاه برای وی چندین سال طول کشید. اکنون باAwesomeWeb قصد دارد به فریلنسرها و کارفرمایان کمک نماید تا راهی کوتاه تر و سریع تر را طی کنند. در این سایت ، به عنوان یک تیم با استفاده از آزادی زمان و مکان تحت یک گروه کوچک از طراحان و توسعه دهندگان هستید که از راه دور در سراسر جهان کار می کنید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد