معرفی سایت Videohive سایت خرید موشن گرافیک

معرفی سایت Videohive سایت خرید موشن گرافیک

توسط : تیم محتوا
1,836

شاید جالب باشد بدانید که برای خرید قالب و محصولاتی که با طراحی های حرکتی و افکت ها مرتبط هستند، می توانید از سایت کارآمد Videohive استفاده نمایید. این سایت ، به عنوان زیر مجموعه Envato Market بوده و به خوبی در این حوزه فعالیت می نماید.

قیمت قالب های بسیار پیشرفته این سایت مناسب بوده و این خود یکی از مزیت های آن به شمار می آید. این سیاست گذاری سایت Videohive که قالب و محصولاتی با قیمت پایین عرضه نماید تا بتواند فروش بالایی را از آن خود نماید. این روش به نفع طرفین بوده و منافع مناسبی را برای دو طرف تعریف خواهد نمود.

از سویی دیگر ارائه محصولاتی رایگان به صورت ماهانه نیز در این سایت می تواند بسیار جذاب و پراهمیت باشد. محصولاتی مانند جلوه های صوتی و تصویری ، موشن گرافیک و یا قالب های گرافیکی که برای کاربران ایجاد می شود.

معرفی سایت Videohive

موشن گرافیک در سایت Videohive

لازم به ذکر است با استفاده از انیمیشن و یا فیلم دیجیتالی ، طراحی موشن گرافیک انجام می شود که چرخش یا حرکت داشته و با صداگذاری مناسبی همراه است. یکی از سایت های معتبر که می تواند فایل های موشن گرافیک را در کیفیت های مناسبی ارائه دهد، سایت VideoHive است که در برخی از اوقات، محصولاتی رایگان نیز عرضه می کند.

پیشنهاد مطالعهمعرفی سایت Liveplan مدیریت مالی و پروژه

سایت VideoHive، می تواند بهترین انتخاب شما باشد زیرا هدف این سایت، عرضه محصولاتی است که بتوانید جهت ساختن ویدئوی خود از آن بهره بگیرید. در صفحه اصلی سایت می توانید در هر هفته پروژه های برتر را مشاهده کنید. شرکت Envato با بهره گیری از تیم کیفیت خود، سعی دارد تا همواره بهترین محصولات را نمایش دهد. فایل های سایت VideoHive، حاصل تلاش و بررسی حرفه ای گروه توانمند Envato می باشد. بنابر این می توانید با آسودگی خیال، خریدی مطمئن و با کیفیتی داشته باشید.

معرفی سایت Videohive

خرید از سایت VideoHive

در سایت VideoHive، به آسانی می توانید در کنار خرید موشن گرافیک و دیگر محصولات حرکتی، از بخش انجمن سایت استفاده کرده و سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ دریافت نمایید. در قسمت وبلاگ این سایت می توانید نکات و روش های بسیار مناسبی را در خصوص موشن گرافیک و محصولات دیگر مطالعه کنید. 

برای خرید از سایت VideoHive، لازم است که حساب پی پال داشته باشید. در صورتی که به این حساب دسترسی ندارید می توانید به سایت 20پیمنت مراجعه کرده و از خدمات این سایت بهره مند شده و خرید خود را از طریق سایت 20پیمنت انجام دهید. 
موشن گرافیک، از پرطرفدارترین قسمت های این سایت می باشد. در صورتی که تصمیم دارید موشن گرافیک خرید کنید می توانید در سایت 20پیمنت وارد شده و با کمک کارشناسان با تجربه این سایت، خرید ارزی خود را انجام دهید.

فروش در سایت VideoHive

حال اگر می خواهید بعنوان یک فریلنسر در سایت VideoHive، محصولات خود را به فروش برسانید، لازم است که طراحی خلاق و خوش ذوق باشید. محصولاتی که برای فروش به این سایت ارسال می شوند به صورت کارشناسی بررسی شده تا پس از دریافت تایید کیفیت و سهولت استفاده، در اختیار کاربران قرار گیرد.

پیشنهاد مطالعهمعرفی سایت Hootsuite

از سویی دیگر به آسانی می توانید در قسمت انجمن سایت VideoHive، سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. برای تبدیل درآمد ارزی این سایت به ریال ، نیز خواهید توانست از خدمات سایت 20پیمنت بهره بگیرید.

بسیاری از کسانی که در حوزه موشن گرافیک کار می کنند، قالب های سایت videohive را می شناسند و عمدتا از این سایت کسب درآمد دارند. کسانی که کارهای حرفه ای را می توانند تولید کنند، درآمدهای خوبی را نیز از این سایت کسب خواهند کرد. در میان آن ها ایرانیان زیادی نیز فعال هستند که توانسته اند با کسب در آمد ارزی از این سایت به رونق خوبی در کسب و کار خود برسند.

معرفی سایت Videohive

ایده های قوی در موشن گرافیک در سایت videohive

در ابتدای راه اندازی سایت videohive، تعداد کمی از موشن گرافیست ها در این سایت فعالیت کرده و تعداد قالب های موجود در آن در تعداد کمی ارائه می شد. از همین رو قالب ها در هر کیفیتی در این سایت فروخته می شد. قالب هایی مبتدی در سایت videohive، چندین دلار و در تعداد زیادی فروش می رفت.

اما با گذر زمان و با افزایش تعداد موشن گرافیست های فعال در این سایت، شرایط کمی سخت گیرانه تر شده و برای پذیرش قالب های آماده قوانین و ضوابطی توسط شرکت envato تعیین گردید. از سویی دیگر مشتریان زمانی که به سایت مراجعه می کردند و تعداد زیادی و در تنوع بالایی از قالب های موشن گرافیک را مشاهده می کردند، ترجیح می دادند که قابل هایی که دارای ایده های خلاقانه و خاص بوده و کیفیتی بالا دارند را انتخاب نمایند. 

برخی از قالب های طراحی شده توسط موشن گرافیست های حرفه ای، که دارای ایده های جذاب و حرفه ای بود، با قیمت های بالایی در این سایت به فروش رفت. هر چند گاهی از میان تعداد زیادی از قالب های طراحی شده توسط یک گرافیست، تنها یک قالب به دلیل فوق العاده بودن ایده و کیفیتش، مورد توجه قرار گرفته و رکورد خوبی را در فروش برای خود رقم زده است و دیگر قالب هایش چندان فروشی را نداشته است.

پیشنهاد مطالعهمعرفی یوتیوب YouTube و نحوه کسب درآمد از یوتیوب

در صورتی که دارای ایده هایی خلاقانه بوده و طراحی موفق و حرفه ای هستید می توانید درآمد ارزی مناسبی از سایت videohive داشته باشید. در این خصوص با کارشناسان 20پیمنت مشورت نمایید.

محصولات سایت Videohive

شما می توانید در سایت Videohive محصولاتی با تنوع زیادی را مشاهده کرده و خرید نمایید. این محصولات تماما در بهترین کیفیت ارائه می شوند که از آن جمله می توان به قالب های اپل موشن ، موشن گرافیک ، قالب افتر افکت، ویدئو استوک و قالب سینما چهار بعدی اشاره نمود. 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد