خرید پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی

توسط : تیم محتوا
1,814

یکی دیگر از روش های انتقال ارز، پرفکت مانی می باشد که همانند سیستم های پرداخت آنلاین پی پال یا وب مانی عمل می نماید، با این تفاوت که ایران را در لیست تحریم خود نداشته و در برنامه اجرایی خود، زبان فارسی را نیز قرار داده است. 

بنابراین کاربران ایرانی، به آسانی می توانند در این سایت ثبت نام کرده و برای مبادلات مالی خود، از پرفکت مانی استفاده نمایند. از سویی دیگر برای افتتاح حساب در این سایت، کار چندانی نیاز نیست. می توانید مشخصات شخصی خود را وارد کرده و دارای حساب کاربری پرفکت مانی شوید. بدین ترتیب خواهید توانست در هر لحظه، به پرداخت و یا دریافت ارز بپردازید.

پیشنهاد مطالعهچگونگی انتقال ارز به ایران

درباره Perfect Money 

شرکت پرفکت مانی در زمینه پرداخت آنلاین فعالیت خود را ایجاد کرده است. این امکان وجود دارد که با استفاده از درگاه این شرکت، به تجارت خارجی پرداخته و درآمد ارزی خود را دریافت نمایید. یا آن که برای خرید در سایت های فروشگاهی خارجی، از پرفکت مانی بهره بگیرید. 

از آن جایی که بسیاری از سرویس ها، اکنون ایران را تحریم نموده اند، این شرکت می تواند برای کاربران ایرانی، گزینه ای مناسب باشد. دفتر رسمی Perfect Money، در کشور پاناما بوده و یکی از سیستم های پرداخت ایمن می باشد.

در صورتی که می خواهید درآمدهای ارزی خود را در پرفکت مانی دریافت کنید و نگران تبدیل کردن آن به ریال و دریافت در حساب بانکی ایران، هستید، می توانید با 20پیمنت همراه باشید. کارشناسان مجرب 20پیمنت در این خصوص شما را یاری خواهند کرد. 

پرفکت مانی

کاربردهای پرفکت مانی 

استفاده از پرداخت آنلاین بین المللی پرفکت مانی، دارای کاربردهای مختلفی است که در این جا به آن ها خواهیم پرداخت. به عنوان مثال می توانید به روش آنلاین ، ارز را منتقل کرده و یا آن را به صورت دلار، یورو و دیگر ارزهای رایج در دنیا، دریافت نمایید. 

همچنین خواهید توانست از سایت های خارجی خرید کرده و پرداخت خود را از طریق حساب پرفکت مانی انجام دهید. ضمن آن که اگر با دیگر کشورها در حال مبادله کالا و تجارت بین المللی هستید، می توانید از این درگاه برای دریافت درآمدهای ارزی استفاده نمایید.

یکی دیگر از کاربردهای این سیستم پرداخت، این است که می توانید پول خود را در حساب الکترونیکی آن ذخیره کرده و به صورت ماهانه سود دریافت کنید. این سیستم دارای امنیت کافی برای مبادلات مالی است. نداشتن تحریم و بدون ریسک بودن پرفکت مانی، آن را در میان کاربران ایرانی محبوب کرده است.

شما می توانید برای خرید کارت پرفکت مانی از 20پیمنت اقدام کرده و سپس با کمک آن ، اقدام به خرید از خدمات و کالاهای دلخواهتان در سایت های فروشگاهی خارجی نمایید.

پیشنهاد مطالعهوسترن یونیون در ایران چگونه است؟

افتتاح حساب PerfectMoney

برای آن که در پرفکت مانی حساب داشته باشید، ابتدا باید به سایت PerfectMoney.is وارد شده و مشخصات درخواست شده را کامل نمایید. سپس گزینه Sign up را انتخاب نمایید. می توانید در این سایت از زبان فارسی استفاده کرده و آن ها را با دقت کامل ثبت نمایید. ثبت نام در این سایت رایگان است.

در فرم ثبت نام از شما آدرس، نام و نام کاربری و ایمیل خواسته خواهد شد. هنگامی که این مشخصات را کامل وارد نمودید، در ایمیلی که ثبت کرده اید، کد عضویت ارسال شده که باید برای وارد شدن به حساب از آن استفاده نمایید. این کد را به خوبی نگهداری کرده و همواره در دسترس خود داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان 20پیمنت تماس بگیرید.

خرید پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی 

برای خرید و شارژ حساب پرفکت مانی می توانید به 20پیمنت مراجعه کنید. با کمک 20پیمنت می توانید به آسانی حساب خود را شارژ کرده و پرفکت مانی خود را به صورت دلاری یا یورو دریافت نمایید. با پرداخت ریال ایران، امکان خرید پرفکت مانی برای شما به وجود خواهد آمد.

هنگامی که حساب PerfectMoney ساخته می شود، می توانید به پنل کاربری وارد شده و حساب خود را مشاهده کنید. شماره حساب نیز در صفحه اول قابل مشاهده خواهد بود.

فروش PerfectMoney

در صورتی که تصمیم دارید، پرفکت مانی خود را به فروش برسانید، می توانید به سایت های ایرانی که اقدام به این کار می نمایند، مراجعه کرده و پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کرده و آن را درحساب بانکی ایران دریافت نمایید و یا آن که به سایت های آنلاین صرافی مراجعه کرده و با پرداخت مبلغ پرفکت مانی خود، پس از چند ساعت، به حساب بانکی ایران شما به صورت ریال واریز خواهد شد. برای مشاوره در این خصوص می توانید با 20پیمنت همراه باشید.

پیشنهاد مطالعهسیستم انتقال وب مانی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خرید ووچر پرفکت مانی 

لازم به ذکر است که کسانی که حساب پرفکت مانی دارند، می توانند از طریق خرید ووچر Perfect Money حساب خود را به صورت خودکار شارژ نمایند. سیستم ووچر روش پرداخت ایمنی است که با کمک آن می توان انتقال وجه با مبلغ زیاد را انجام داد. 

کاربران ایرانی برای خرید ووچر پرفکت مانی، محدودیتی ندارند. اما در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا کمک داشته باشید، می توانید از کارشناسان 20پیمنت یاری دریافت کنید. بدین ترتیب خواهید توانست با خرید ووچر پرفکت مانی، شارژ حساب خود را در لحظه و به هر مبلغی که احتیاج دارید، انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی

احراز هویت در انتقال ارز پرفکت مانی 

نکته ای که باید به آن اشاره نمود، این است که جهت استفاده از پرفکت مانی، ضرورتی به احراز هویت نمی باشد. اما به طور معمول، در این سیستم، حساب هایی که احراز هویت ندارند، دو درصد کارمزد در تراکنش ها، برایشان منظور می شود. این درحالی است که برای حساب هایی که احراز هویت کرده اند، کارمزد 0.5 درصد می باشد. 

لازم به ذکر است که انجام احراز هویت برای ایرانیان بسیار ساده می باشد. می توانید به حساب کاربری خود و در بخش تنظیمات وارد شده و فرم مربوط به احراز هویت را کامل کنید. می توانید مراحل ذیل را دنبال کنید. 

گام اول : به حساب کاربری خود وارد شده و Setting را در تنظیمات انتخاب کنید. سپس Verification را برگزینید.

گام دوم : لازم است که در این بخش، کپی مدارک شناسایی که شامل پاسپورت یا گواهی نامه رانندگی می باشد را به همراه یکی از قبوض تلفن یا برق، به صورت عکس در سایت پرفکت مانی قرار دهید. توجه داشته باشید، اطلاعات کاربری شما می بایست کامل بوده و قبض ارسالی به نام خودتان صادر شده باشد.

پیشنهاد مطالعهسوئیفت چیست و چه کاربردی دارد؟

امنیت پرفکت مانی

یکی از مسائلی که در سیستم های پرداخت آنلاین همواره مطرح می باشد، میزان امنیت در آن ها بوده است. می توان گفت که حساب های پرفکت مانی ایمن بوده و با توجه به نحوه شناسایی از طریق IP ، کاربران موظف هستند که از یک آی پی استفاده نموده و در صورت تغییر، تایید آن را در ایمیل اعلام نمایند، تا بتوانند مجدد به حساب خود دسترسی داشته باشند.

ضمن آن که می توانید، دریافت پیامک را نیز فعال نمایید یا آن که کد کارت خود را در حساب کاربری فعال کرده تا هنگام انجام هر تراکنش، لازم است که کد ارسال شده را وارد نمایید. توجه داشته باشید که از این کدها به خوبی نگهداری کنید. زیرا ارسال آن ها تنها یکبار صورت می گیرد.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد