آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

توسط : تیم محتوا
5,926

شروع فعالیت یونیک فاینانس از سال 2001 در سوئیس آغاز شده و به صورت آزمایشی فعالیتش را از سال 2006 شروع نمود. این شرکت با استفاده از ربات های قدرتمند اقدام به خرید و فروش و معامله سهام در بورس نزدک آمریکا می نماید. در این جا می خواهیم آموزش ساخت حساب یونیک فاینانس Unique Finance را ارائه دهیم.

نکته مهم: تیم محتوا بیست پیمنت جهت آشنایی با این سایت محتوا درج کرده است و هیچ تجربه علمی کار با این سایت را ندارد و تمام مسئولیت کار با این سایت به عهده خود شماست.

خرید سهام از شرکت های بزرگ 

همانگونه که اشاره شد، یونیک فاینانس، در بورس نزدک آمریکا که بزرگ ترین بازار مالی آنلاین در جهان می باشد، اقدام به خرید و فروش می نماید. نکته ای که باید بیان کنیم این است که در صورتی که بخواهید از شرکت هایی بزرگ،  سهام خرید کنید، به شرکت های واسطه ای مانند یونیک فاینانس نیاز دارید. 

پیشنهاد مطالعهشارژ حساب Paypal

این شرکت به افراد کمک می کند که بتوانند سهام خرید کرده و از سود سرمایه گذاری ها، سود شرکت ایجاد خواهد شد. برای شروع سرمایه گذاری در Unique Finance ، بایستی مبلغ یک هزار دلار واریز کرده و تا دو سال امکان برداشت از حساب وجود نخواهد داشت. 

اگر در دنیای بورس، فعالیت می کنید، به حتم می دانید که خرید و فروش سهام از طرق مختلفی صورت می گیرد. سرمایه گذاری بلند مدت و یا خرید بیت کوین می تواند از جمله سرمایه گذاری هایی باشد که می توان سود مناسبی را کسب نمود. از سویی دیگر می توان در بازه زمانی کوتاهی اقدام به خرید و فروش ارز نمود و از افزایش و کاهش نرخ ارز استفاده کرد. در حقیقت، این تریدرها هستند که می توانند با تجزیه و تحلیل نمودارها، نوسانات سود را به خوبی محاسبه نمایند.

افتتاح حساب Unique finance 

برای آن که بتوانید در سایت یونیک فاینانس افتتاح حساب نموده و در آن اقدام به فعالیت نمایید، ابتدا باید وارد سایت https://portal.gpm.ltd شده و در قسمت بالای صفحه اصلی sign up را انتخاب نمایید. اکنون لازم است نام unique finance را از قسمت نام کمپانی برگزینید.

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

آموزش ساخت حساب Unique Finance یونیک فاینانس

در گام بعدی، کد معرف را در قسمت Introducer ID وارد کرده و به مرحله بعد بروید. اکنون صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که در آن اطلاعات شخصی شما را درخواست می کند. با وارد کردن مشخصات خود، به مرحله بعد وار شوید.

پس از انجام مراحل فوق، به صفحه جدیدی با نام choose your stock انتقال داده می شوید که می بایست از میان لیست ارائه شده، نوع سهامی که تصمیم دارید آن را خرید نمایید، تعیین کرده و گزینه مرحل بعدی را انتخاب نمایید.

در نهایت باید برای پرداخت در سایت یونیک فاینانس اقدام نمایید. همان گونه که پیش از این اشاره شد، لازم است که سهامی به ارزش یک هزار دلار در اولین گام خرید نمایید. برای انجام این مرحله در صورتی که حساب ارزی نداشته و نیاز به مشاوره دارید، می توانید با 20پیمنت همراه باشید. کارشناسان با تجربه و حرفه ای 20پیمنت می توانند در این خصوص به شما مشاوره های لازم را ارائه کرده و برای پرداخت آنلاین به حساب unique finance اقدامات لازم را صورت دهند.

پیشنهاد مطالعههمه چیز در مورد حساب بیزینس و افتتاح حساب پی پال

اکنون افتتاح حساب یونیک فاینانس شما به درستی انجام شده و شما قادر هستید، از طریق این شرکت، در بازار بورس جهانی، اقدام به سرمایه گذاری کنید. به خاطر داشته باشید در صورتی که در این خصوص تجربه و دانش کافی ندارید، قبل از هر اقدامی، مشورت های لازم را انجام دهید. 20پیمنت همواره شما را یاری خواهد کرد.

قوانین مالی unique finance

مطابق با سرمایه ای که در یونیک فاینانس گذاشته اید، ماهانه سود دریافت خواهید کرد. از آن جایی که حداقل سرمایه ای که مجاز هستید در این شرکت سرمایه گذاری کنید، یک هزار دلار است، بنابر این کمترین میزان سودی که ماهانه دریافت می کنید، بین شصت تا هشتاد دلار خواهد بود. 

البته این نکته را نیز یادآور شویم که برای کسانی که به عنوان زیر مجموعه شما فعالیت می کنند، سود مجزایی برای شما منظور می شود. برای عضوگیری، ماتریس های مختلفی وجود دارد که برای اطلاع از روش این کار می توانید از کارشناسان 20پیمنت مشاوره دریافت کنید.

برداشت وجه از حساب یونیک فاینانس 

پیش از آن که سرمایه گذاری در حساب  unique finance را انجام دهید، به خاطر داشته باشید که مطابق با قراردادی که با یونیک فاینانس دارید، امکان برداشت از حساب خود را تا دو سال نخواهید داشت. در طی این دوسال، سود سپرده خود را دریافت می کنید. اما اگر زودتر از دوسال بخواهید حساب خود را برداشته کنید، سودهای پرداختی ابتدا مطابق مدت زمان سپرده، کسر شده و سپس باقی مانده به حساب شما واریز می شود. 

شما می توانید از حساب یونیک فایناس، به روش های مختلفی برداشته داشته باشید. در صورتی که حساب وب مانی داشته و یا کارت های اعتباری ارزی مانند مسترکارت و یا ویزاکارت دارید، این امکان را دارید که برداشت وجوه خود را انجام دهید. 

در صورتی که قصد دارید درآمد ارزی و سود حاصله از یونیک فاینانس را به ریال ایران تبدیل کرده و در بانک های ایران دریافت کنید، می توانید از خدمات 20پیمنت بهره بگیرید. همچنین به خاطر داشته باشید، مطابق با قوانین اجرایی یونیک فاینانس، هنگام خروج از این شرکت، لازم است که شخصی را به جای خود به سیستم وارد نمایید و بدین ترتیب سرمایه ای که وارد می شود را به ازای سرمایه برداشتی خود، دریافت نمایید. در غیر این صورت 20درصد از سرمایه شما از دست خواهد رفت.

پیشنهاد مطالعهافتتاح حساب خارج از کشور

نکاتی مهم درباره حساب یونیک فاینانس 

1-کمترین میزان سرمایه گذاری و افتتاح حساب در حساب یونیک فاینانس، مبلغ یک هزار دلار می باشد. 
2-اعتبار سرمایه گذاری شده در این حساب به صورت بیت کوین خواهد بود.
3- درصورتی که بیش از یک ساعت، برای افتتاح حساب و پرداخت وجه سرمایه گذاری اولیه زمان صرف نمایید، بایستی که برای افتتاح حساب مجدد اقدام کنید.
4-سود دریافتی مطابق با ضوابط تعیین شده در یونیک فایناس برای هر یک هزار دلار، بین شصت تا هشتاد دلار خواهد بود.
5-مدت زمان مجاز برای برداشت سرمایه از حساب یونیک فایناس، حداقل دو سال خواهد بود.
6-در صورت برداشت وجه به شکل نقدی از این حساب، مستلزم پرداخت کارمزد زیادی خواهید بود.
7- عضوگیری در یونیک فاینانس، باعث می شود که بتوانید سود بسیار بالایی را دریافت نمایید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
avatar
یک ماه قبل

دوستان یونیک فایننس که اینقدر یک عده سنگش رو به سینه میزنند حدود ۵ماهه هیچکس ازش پولی دریافت نکرده و اینهایی که برداشت زدن به صورت داخلی و شبکه ای برای هم دیگه نقد کردن . طبق تجربه بهتون میگم سیستمی هرچند معتبر و جهانی وقتی خروجی از خودش نداره یعنی کلاهبرداری و به زودی جم خواهد شد و فقط داره نفس های اخرش رو میکشه حالا خود دانید شما بیاید ب نفع منع نیاید هم به ضرر من پس خودتون تصمیم بگیرید

avatar
یک ماه قبل

سلام و عرض ادب ، نظر شما تائید شد تا کاربران دیگر هم استفاده کنند. همچنین سایر کاربران سایت نظر بدند تا کاربران جدیدی که قصد کار کردن با یونیک فاینانس دارند بتوانند بهتر تصمیم بگیرند. باتشکر

avatar
یک ماه قبل

یکی از بهترین بروکر های دنیاست زنده باد یونیک فایننس

avatar
19 روز قبل

به نظر من راهکارهای ساده ای در اینترنت جهت بررسی اعتبار یک شرکت وجود داره. به راحتی میشه اعتبار یک شرکت و که داره به این میزان در مورد اعتبار خودش دروغ میگه رو سنجید، فقط کافیه یه سر به گوگل ترند (google trends) بزنید و کلمه unique finance و سرچ کنید. این سایت کە ابزار خود گوگل هست بهتون میگه این کلمه در بازه های زمان مختلف توسط چه کشورهایی سرچ شده. در این مورد خاص این نتایج به دست میاد: افغانستان، تاجیکستان، عراق، ازبکستان، ایران. اینم لینک گوگل ترند با سرچ کلمه unique finance، در کل کشورهای جهان و در یک سال گذشته: https://trends.google.com/trends/explore?q=Unique%20finance فقط اگه خودتون خواستید از پیج خام گوگل ترند سرچ کنید حواستون باشه محدوده سرچ و در کل کشورهای جهان قرار بدید، خودش به صورت دیفالت روی کشور آمریکاست.

avatar

سلام آقا مهران عزیز، ممنون بابت نظر مفید شما و ان شاء الله هموطنان گرامی به نکات و تجربه دیگران توجه کنند. ابزار گوگل ترند یکی از ابزارهای مفید برای بررسی جستجو یک کلمه هست که seo کارها از این ابزار استفاده میکنند. بابت راهنمایی شما کمال تشکر داریم. ارادتمند شما بیست پیمنت

avatar
10 روز قبل

سلام من الان مدت پنج ماهه که سودی دریافت نکردم هر بار به یک بهانه ای میگن هفته بعد هفته بعد کلاهبرداریه پولتونو دور نریزین

avatar

سلام آقا میثم عزیز ، ممنون بابت اطلاع رسانی و لطفا هموطنان دیگر هم از نظرات و تجربیات دیگر کاربران استفاده کنند. باتشکر

avatar
5 روز قبل

سلام من 1500 دلار در main wallet دارم چطوری میتونم دریافتش کنم

avatar

با سلام و عرض ادب متاسفانه در حال حاضر امکان نقد کردن این درآمد از سوی ما وجود ندارد. با تشکر

avatar
5 روز قبل

توی دوسالی که اینجام نه مسکل نقد کردن دارم نه کمپانی یک دلار پولمو خورده،صادق باشیم با مردم .تا الانم چندین برابر سرمایمو گرفتم،تا زمانی که به ورودی ها دروغ نگیم مشکل نمیخوریم،من خیلی راضی ام ازشون . سوال داشتین د

avatar

با سلام و عرض ادب ممنون از شما بابت پیامی که ارسال کردید. با تشکر