کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک

کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک

توسط : تیم محتوا
2,915

در میان سایت هایی که برای فعالیت های فریلنسری راه اندازی شده اند، مشاغل متفاوتی را می توان مشاهده نمود و بر اساس توانایی ها و مهارت های خود، از آنها کسب درآمد نمود. کسب درآمد از وب سایت سئو کلرک SEOClerk ، یکی از مسیرهای مناسب برای کسانی است که در حوزه سئو فعالیت دارند. این گروه از فریلنسرها می توانند در این سایت به خوبی درآمد دلاری داشته باشند. 

در سال 2011 سایت سئو کلرک شروع به کار نموده و در کوتاه ترین زمان، توانست توجه وب مسترها را به خود جلب کرده و دارای اعضای بالایی شد. به طوری که اکنون تعداد کثیری از کاربران برای خرید و فروش خدمات سئو در این سایت به عضویت درآمده اند. لازم به ذکر است که خدمات متنوعی در این سایت ارائه شده و می تواند به خوبی در کسب درآمد کاربران، آن ها را یاری نماید. 

برای کسب درآمد ارزی از سایت SEOClerk و تبدیل نمودن آن به ریال، می توانید با کارشناسان 20پیمنت مشورت نمایید. 

کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک

کسب درآمد در SEOClerk

این بسیار جالب است که می توانید در سایت سئو کلرک، با استفاده از مهارت ها و تخصصی که در خصوص سئو دارید، خدمات مناسبی را به دیگران ارائه نموده و با ارائه پروژه های سئو، به خریداران سرویس های ویژه ای را عرضه دارید. برای آن که بتوانید در این سایت درآمدزایی کنید، لازم است که ابتدا ثبت نام نمایید. 

توجه داشته باشید قبل از هر اقدامی،  به درستی ، قوانین درج شده در خصوص همکاری با سایت سئو کلرک را مطالعه نمایید. همچنین خدماتی را که می خواهید در این سایت داشته باشید، از سوی متخصصین سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید، می توانید در این سایت شروع به فعالیت نمایید.

همچنین این را نیز باید متذکر شویم که سایت سئو کلرک، کارمزد خود را به جهت بستری که ایجاد نموده است، از درآمد فریلنسرها برداشت می نماید. در نهایت متقابلا به ایجاد رشد درآمد و توانمندی های فریلنسرهایی که عضو سایت هستند، کمک می نماید.

پیشنهاد مطالعهکسب درآمد از Robinhood رابین هود

کارمزد سایت سئو کلرک

سایت SEOClerk  به جهت شرایطی که در سایت خود جهت ایجاد خدمات سئو برای کاربران خود ایجاد می کند، درصدی از درآمد آن ها را به عنوان کارمزد برداشت می نماید. به طور معمول این کارمزد، بیست درصد از میزان صورت حساب ارائه شده بابت خدمات سئو به خریداران می باشد. سئو کلرک، پس از برداشت کارمزد خود، باقی مبلغ را به حساب فریلنسر واریز می نماید.

برای دریافت این درآمد ارزی، نیاز است که یک حساب ارزی مانند پی پال را به SEOClerk اعلام نمایید. در صورتی که برای افتتاح حساب پی پال و یا تبدیل درامد ارزی خود به ریال، مساله دارید، می توانید از 20پیمنت یاری بگیرید. کارشناسان 20پیمنت، شما را در این خصوص همراهی خواهند نمود.

کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک

خدمات ویژه سایت SEOClerk

یکی از مزیت های سایت سئو کلرک این است که همواره در مسیر تحقیق و بررسی برنامه های ممتاز بوده و پس از شناسایی سرویس های مناسب، آن ها را در صفحه اصلی خود قرار می دهد. در خصوص آن ها در شبکه های اجتماعی و یوتیوب تبلیغ می کند.

این اقدامات باعث می شود که کارشناسان سئو و برنامه نویس ها و تمامی اعضای این سایت، انگیزه بیشتری برای فعالیت داشته و همواره در جهت بهینه کردن عملکردهایشان باشند. جالب است بدانید که این سایت ، کلیه این تبلیغات را به صورت رایگان انجام می دهد.

از سویی دیگر، به صورت مستمر بر فعالیت کاربران ، از طریق ناظرانی مجرب نظارت داشته است. همچنین کاربران نیز می توانند به برنامه های موجود امتیاز دهند. در این میان، کسانی که دارای نمره و امتیاز بالایی بوده باشند و فروش بیشتری را کسب نموده باشند، در صدر جدول قرار می گیرند. این جدول می تواند به خریداران کمک نماید تا بتوانند فریلنسرها را بر اساس توانمندی و مهارتی که دارند، شناسایی نمایند.

پیشنهاد مطالعهکسب درآمد ارزی از سایت IGVault

نحوه کسب درآمد از سایت SEOClerks 

این امکان برای تمامی فریلنسرها وجود دارد که مطابق با توانمندی ها و مهارت هایی که در این حوزه دارند در سایت کارآمد و معتبر سئو کلرک، درآمد زایی کرده و به صورت ارزی کسب درآمد نمایند. به سادگی می توانید در این سایت خدمات خود را برای فروش به دیگران ، عرضه نمایید. این یک بستر مناسب است که با انجام فعالیت هایی ساده در سئو، چندین دلار دریافت نمایید. 

در سایت SEOClerks  این امکان وجود دارد که پس از ثبت نام در این سایت، به بخش فروشندگان مراجعه کرده و خدمات خود را معرفی نمایید. پس از تایید توسط متخصصین این سایت ، می توانید فعالیت خود را مانند یک کارمند آنلاین شروع نمایید که با پیشرفت و گسترش کارهایی که انجام می دهید در این سایت ارتقاء خواهید یافت و در رده های بالاتری قرار خواهید گرفت.

برای کسانی که در حوزه سئو فعالیت دارند، این کاملا روشن است که تخصص هایی که با سئو مرتبط است، دارای گستردگی بالایی است از سویی دیگر یک فریلنسر می تواند خود به تنهایی تمامی فعالیت های SEO را انجام دهد. از همین روست که همواره سایت SEOClerk دسته بندی هایی را ارائه می نماید. 

اما نیاز است که هر فریلنسری که در حوزه سئو فعالیت می کند در جهت معرفی خود و تخصص هایی که دارد، اطلاعات کاملی را در پروفایل خود قرار دهد. این دسته بندی های می تواند شامل تولید و تامین محتوا، برنامه نویسی، تخصص در شبکه های اجتماعی و تخصص در ساخت ویدئو و گرافیک، تخصص در ساخت لینک و ترافیک باشد.

کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک

پرداخت مطابق رده کاربر 

لازم به ذکر است بر اساس رده بندی های انجام شده در سایت  SEOClerk، پرداخت ها نیز انجام می شود. 

برای کسانی که در رده اول هستند، ده دلار را از طریق پی پال، بیست دلار را با پیونر و یکصد پنجاه دلار را طی هشت مرحله از طریق حواله های محلی انجام می دهند. گروهی که در رده دوم واقع شده اند، پنج دلار در پی پال ، بیست دلار در پیونر و یکصد و پنجاه دلار طی دوازده مرحله در هفته انجام می شود. گروه سوم یک دلار در پی پال، بیست دلار در پیونر و یکصد و پنجاه دلار را طی سی بار در ماه دریافت می کنند.

کسب درآمد از سایت SEOClerk سئو کلرک

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد