پرداخت در سایت Github گیت هاب

پرداخت در سایت Github گیت هاب

توسط : تیم محتوا
990

گیت هاب GitHub ، یکی از سایت بزرگ و معتبر است که به عنوان میزبان و هاست پروژه ها در اختیار توسعه دهندگان می باشد و توسط یک شرکت آمریکایی راه اندازی شده است. محصولات رایگان و پولی را برای هر حساب ارائه می دهد. در هر زمان می توانید تغییرات لازم را ایجاد کرده، اشتراک خود را ارتقا دهید، تنزل داده و یا مشاهده کنید. برای این کار می توانید به مدیریت صورت حساب برای حساب خود مراجعه نمایید. در اینجا روش پرداخت در سایت GitHub را خواهیم گفت.

شما می توانید قیمت گذاری و لیست کاملی از ویژگی های هر محصول را در https://github.com/pricing مشاهده کنید. البته سایت GitHub محصولات یا اشتراک های سفارشی ارائه نمی دهد. با اطلاعات پرداخت در GitHub می توانید سایر ویژگی ها و محصولات را خریداری کنید. GitHub برنامه هایی برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی معتبر دارد که شامل تخفیف های علمی است. اطلاعات این بخش در GitHub Education ارائه شده است. برای دریافت اطلاعات کامل تر در این خصوص می توانید با 20پیمنت همراه باشید.

پیشنهاد مطالعهآزمون دولینگو

روش پرداخت حساب در سایت GitHub

می توانید پرداخت در GitHub را با کارت اعتباری یا با حساب PayPal پرداخت کنید. وقتی روش پرداخت خود را برای اشتراک GitHub حساب خود به روز می کنید، روش جدید به طور خودکار به سایر اشتراک های محصولات پولی شما اضافه می شود.

همچنین رسیدهای ماهیانه یا سالانه در تاریخ صورتحساب ها از طریق ایمیل ارسال می شود. اگر به جزئیات بیشتری در رسیدهای خود نیاز دارید، می توانید درخواست اطلاعات بیشتری به رسیدهای خود را اضافه کنید.

در گوشه بالا سمت راست صفحه، روی عکس خود کلیک کنید، سپس روی تنظیمات کلیک کنید. در نوار کناری تنظیمات کاربر، روی صورتحساب کلیک نمایید. سپس در بخش نمای کلی صورتحساب، روی به روزرسانی روش پرداخت کلیک کنید.

دکمه روش پرداخت در GitHub را به روز کنید و در بخش اطلاعات صورتحساب ، پرداخت با کارت اعتباری یا PayPal را انتخاب کنید. شما می توانید روش های پرداخت صورتحساب را تغییر دهید. اکنون باید فرم اطلاعات پرداخت را تکمیل کرده و سپس روی ارسال کلیک کنید.

پرداخت در سایت Github گیت هاب

به روزرسانی پرداخت GitHub

توجه داشته باشید برای یک سازمان و شرکت تنها مدیر یا مالک حساب GitHub می توانند به تنظیمات صورتحساب دسترسی پیدا کنند یا تغییر دهند. اگر از حساب آنلاین برای پرداخت در GitHub استفاده می کنید ، PayPal می تواند یک روش مفید پرداخت باشد.

در گوشه سمت راست بالای سایت GitHub ، روی عکس پروفایل خود کلیک کنید، در سمت چپ صفحه، در بخش سازمانها ، روی نماد شرکت خود کلیک نمایید. تحت نام سازمان خود، روی تنظیمات کلیک کنید سپس در نوار کناری تنظیمات سازمان خود، روی صورتحساب کلیک کنید.

سپس در بخش نمای کلی صورتحساب ، روی به روزرسانی روش پرداخت کلیک کرده و در بخش اطلاعات صورتحساب، پرداخت با کارت اعتباری یا PayPal را انتخاب کنید.

ارتقا اشتراک GitHub 

می توانید حساب شخصی خود را از GitHub Free به GitHub Pro ارتقا دهید تا از ابزارهای پیشرفته استفاده کنید. برای این کار لازم است که در گوشه بالا سمت راست صفحه، روی عکس خود کلیک کنید، سپس تنظیمات را انتخاب نمایید.

در نوار کناری تنظیمات کاربر، روی صورتحساب کلیک کرده و روی اشتراک ها کلیک کنید. در کنار GitHub Free، گزینه Upgrade را انتخاب کرده و در بخش ارتقا ، بایستی مشخص کنید که می خواهید ماهانه و یا سالیانه پرداخت در GitHub  را انجام دهید.

در صورت تمایل، برای دیدن جزئیات حساب خود، روی نمایش جزئیات کلیک نموده و اطلاعات مربوط به شارژ و تاریخ صورتحساب خود را مرور کنید، سپس روی ارتقا اکانت حساب من کلیک نموده و در بخش اطلاعات صورتحساب، پرداخت PayPal را انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعهخرید یوسی PUBG

ارتقا اشتراک سازمان 

می توانید سازمان خود را از GitHub Free به GitHub Team برای دسترسی به ابزارهای پیشرفته همکاری و مدیریت برای تیم ها ارتقا داده یا  آنکه سازمان خود را به GitHub Enterprise Cloud برای کنترل امنیت بیشتر ارتقا دهید. توجه داشته باشید که تنها مالک و مدیر سازمان می توانند به تنظیمات صورتحساب دسترسی پیدا کنند یا تغییر دهند.

در گوشه سمت راست بالای GitHub ، روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. سپس در سمت چپ صفحه، در بخش سازمانها، نماد سازمان خود را انتخاب کرده و تحت نام سازمان خود، روی تنظیمات کلیک کنید.

در نوار کناری تنظیمات سازمان خود، صورتحساب را انتخاب کرده و روی اشتراک ها کلیک نمایید. اگر ازGitHub Free در حال ارتقا هستید، روی گزینه آپدیت کلیک کنید. اگر از تیم GitHub ارتقا می دهید، از منوی کشویی ویرایش استفاده کرده و روی Upgrade کلیک کنید. برای پرداخت در GitHub نیز مطابق صورت حساب ارائه شده اقدام نمایید.

اگر از GitHub Free در حال ارتقا هستید، در بخش ارتقا ، محصولی را انتخاب کنید و روش پرداخت در GitHub را برگزینید که می تواند به صورت ماهانه یا سالانه باشد. اما اگر سازمان خود را به GitHub Enterprise Cloud ارتقا داده اید، می توانید مدیریت دسترسی را برای سازمان خود تنظیم کنید. 

پرداخت در سایت Github گیت هاب

ایجاد دسترسی های بیشتر

اگر می خواهید کاربران دیگری به اطلاعات خصوصی GitHub Team دسترسی داشته باشند، می توانید دسترسی های بیشتری را در هر زمان بخرید. در گوشه سمت راست بالای GitHub ، روی عکس خود کلیک کنید. در سمت چپ صفحه ، در بخش سازمانها، روی نماد سازمان خود کلیک کنید.

در نوار کناری تنظیمات سازمان خود ، روی صورتحساب کلیک کنید. اشتراک ها را انتخاب کرده و از کشویی ویرایش استفاده کنید و روی افزودن دسترسی ها کلیک کنید و تعدادی را که می خواهید اضافه کنید، تایپ کنید. 

پیشنهاد مطالعهخرید از سایت Magoosh مگوش

برای پرداخت در GitHub می توانید از روش پرداخت آنلاین پی پال استفاده کنید. در این خصوص می توانید از کارشناسان 20پیمنت کمک بگیرید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر