کسب درآمد از سایت Usertesting

کسب درآمد از سایت Usertesting

توسط : تیم محتوا
874

سایت Usertesting و نحوه کسب درآمد ارزی اینترنتی

امروزه حضور اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی باعث شده است که روش های کسب درآمد آنلاین دارای تنوع بالایی باشد. بسیاری از افراد به دنبال مشاغل فریلنسری بوده و از سایت های خارجی درآمدهای مناسبی را دریافت می کنند. سایت هایی مانند usertesting که با صرف وقت اندکی می توان درآمد مناسبی را در آن ایجاد کرد. این گونه سایت ها از خدمات تست کاربر استفاده می کنند،  تا بتوانند به بازخوردها و تجربه مشتری از وب سایت ها پرداخته و در کنار آن کسب درآمد از سایت usertesting را نیز تجربه کنند.

در صورتی که یک وبلاگ نویس یا طراح سایت هستید، به آسانی با انجام کارهایی که پیش از این به آن ها مسلط شده اید، می توانید به کسب درآمد ارزی در خانه بپردازید. این یک موضوع روشن است که داشتن یک وب سایت با کاربردی آسان برای داشتن یک تجارت موفق بسیار مهم است.

پیشنهاد مطالعهآزمون دولینگو

بنابراین بسیاری از شرکت ها هستند که برای ارزیابی و ارائه بازخورد از برنامه ها و وب سایت های خود، به کاربرانی نیاز دارند که این تست ها را انجام داده و برای زمان صرف شده پول می پردازند. تست وب سایت ها کار بی نقصی است که می توانید در اوقات فراغت انجام دهید. به علاوه، این یک روش قانونی برای کسب درآمد ارزی است.

در این سایت به جای ساختن برنامه و ارائه آن برای کاربران، از نظر اشکال نرم افزار، ناسازگاری و رضایت کلی کاربر مورد آزمایش قرار می گیرند. رویکرد سایت usertesting این است که بازخوردهای مشتریان را در خصوص تبلیغات، ارائه کالاهای فیزیکی و استفاده کاربری مورد تست و آزمایش قرار دهد.در نتیجه، صنعت تست کاربر رو به گسترش است و به کسانی که مایل به کار هستند، فرصتی مناسب برای کسب درآمد از سایت usertesting می باشد.

کسب درآمد از سایت Usertesting

روش کار در سایت usertesting

اگر بخواهیم درآمد در این سایت را شرح دهیم می توان گفت که 10 دلار برای 20 دقیقه زمان، 30 دلار در ساعت را دریافت خواهید کرد. اما توجه داشته باشید پیش از آن که برای فعالیت در این سایت اقدام کنید، لازم است که چند نکته را برای موفقیت خود به کار ببندید.

وب سایت های تست، درآمد تمام وقت ایجاد نمی کنند. زیرا کار متناقض است و ممکن است شما برای هر فرصتی واجد شرایط نباشید. سایت usertesting یکی از سایت های نظرسنجی قانونی بوده و راهی عالی برای کسب درآمد آنلاین هستند. اگر می خواهید کسب درآمد از سایت usertesting را تجربه کنید، می توانیدبرای گرفتن نظرسنجی ثبت نام کنید و ماهیانه 100 دلار یا بیشتر درآمد ارزی دریافت کنید.

اکثر سایت های نظرسنجی، دارای نمونه آزمایشی هستند که برای شروع به کار و برای بررسی کیفیت کار، شما را ارزیابی می کنند. انجام یک کار خوب بسیار مهم است فرصت های تست آینده را ایجاد خواهد کرد. بنابراین دستورالعمل ها را خیلی دقیق دنبال کنید. همچنین صادقانه عمل کنید. به طور معمول مشتریان آزمایش کنندگان بالقوه را برای بهترین تطبیق در نظر می گیرند.

وقتی این آزمایشات را انجام می دهید، تصویر به همراه صدای شما ضبط می شود. برخی از شرکت ها حتی از واکنش های شما فیلم ضبط می کنند. از همین رو، به اتصال اینترنت خوبی نیاز خواهید داشت. همچنین یک میکروفن خوب داشته باشید تا صدای شما واضح باشد و از استفاده از میکروفن های داخلی موجود در لپ تاپ ها یا نمایشگرها خودداری کنید.

پیشنهاد مطالعهمعرفی سایت Fiverr فایور

ثبت نام در Usertesting 

از جمله سایت های تست کاربر که از محبوبیت و اعتبار بالایی برخوردار است سایت Usertesting می باشد. شما می توانید در این سایت شرکت های بزرگی را مشاهده کنید که به این پلتفرم اعتماد داشته و از خدمات آن بهره می برند. برای ثبت نام در این سایت، ابتدا هویت شما را مورد ارزیابی قرار می دهند. سپس در صورت تایید، این امکان را خواهید داشت تا برای کسب درآمد از سایت  Usertesting اقدام کنید. 

در ابتدای فعالیت یک دوره کوتاه آزمایشی وجود دارد تا روش عملکرد شما برای تست ها مورد سنجش واقع شود. پس از آن برای هر جلسه تست و زمانی که برای این کار می گذارید، درآمد ارزی خواهید داشت. شما می توانید برای دریافت درآمدهای ارزی خود و افتتاح حساب پرداخت آنلاین ارزی، از خدمات 20پیمنت یاری بگیرید. 

به طور کلی، اغلب تست های کاربران دراین سایت حدود بیست دقیقه خواهد بود که برای این زمان ده دلار در حساب پی پال شما پرداخت خواهد شد. در صورتی که برای این کار وقت بیشتری داشته باشید، به سادگی می توانید درآمد چند صد دلاری را دریافت کنید. 

کسب درآمد از سایت Usertesting

مراحل انجام ثبت نام 

برای ثبت نام در سایت Usertesting لازم است در بخش منوی سایت، Get paid to test را انتخاب نمایید. پس از آن که آدرس ایمیل خود را ثبت نمودید، گزینه اپلای را برگزینید.

پیامی در ایمیل خود دریافت خواهید کرد، لازم است که به ایمیل خود رفته و آن را تایید نمایید. سپس به صفحه ای انتقال خواهید یافت که لازم است نرم افزار مربوط به تست این سایت را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب نمایید.

از طریق این نرم افزار خواهید توانست پروژه هایی را که قصد دارید انجام دهید، انتخاب نمایید. برای کسب درآمد از سایت Usertesting ، با توجه به نوع خدمات متفاوتی که به مشتریان خود می دهد، باید اقدام نمایید.

برای کاربرانی که از ایران وارد این سایت می شوند، امکان استفاده از بخش بازخورد مشتریان در خصوص کالاهای فیزیکی وجود ندارد. اما بخش تجربه کاربری و تبلیغات می تواند گزینه های بسیار مناسبی برای فعالیت شما باشد. برای تست، دو مرحله وجود دارد. 

در یک مرحله لازم است که به چندین سوال پاسخ دهید و سپس با استفاده از وب کم رایانه خود، در خصوص مسائلی که دریافت کرده اید و ایده های خود، صحبت کنید. برای این کار، می بایست در سطحی متوسط به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید منظور خود را انتقال دهید.

این تست که به طور معمول بیست دقیقه به طول می انجامد، برای شما ده دلار درآمد ایجاد خواهد کرد که به حساب پی پال شما واریز خواهد شد. اگر ایده ها و تحلیل های انجام شده از سوی مشتریان مورد استقبال قرار گیرد، امتیازاتی از سوی سایت Usertesting به شما تعلق خواهد گرفت. این موضوع باعث می شود بتوانید پروژه های خوبی را دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعهبهترین روش کسب درآمد در YouTube

در صورتی که برای ثبت نام در این سایت اقدام کردید و به کسب درآمد از سایت UserTesting رسیدید، می توانید برای دریافت درآمد خود و افتتاح حساب پی پال خود، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد