معرفی سایت SmartCAT اسمارت کت

معرفی سایت SmartCAT اسمارت کت

توسط : تیم محتوا
1,530

SmartCAT یک پلت فرم همه کاره است که تجارت و مترجمان را به یک حلقه تحویل مداوم ترجمه با ترکیب یک راه حل گردش کار مشترک، یک بازار و یک شبکه از متخصصان ترجمه متصل می کند. این ابزاری تحت وب برای شرکت های خدمات زبان و مترجمان فردی است که به اتوماسیون، بررسی تضمین کیفیت، امنیت داده ها و موارد دیگر کمک می کند که می تواند وسیله ای برای کسب درآمد از سایت SmartCAT باشد.

صنعت ترجمه، یک بازار در حال توسعه پویا با حجم عظیمی از اطلاعات است که روزانه پردازش می شود. برای ساده سازی روند کار ترجمه، همه ما به ابزارهای نرم افزاری خوب و قابل اعتماد، به ویژه ابزار CAT نیاز داریم. به لطف بازیکنان بزرگ صنعت، در حال حاضر طیف گسترده ای از راه حل ها را برای سهولت ترجمه در اختیار داریم. در اینجا اطلاعات مربوط به یکی از ابزارهای CAT را در بازار به نام SmartCAT به اشتراک می گذاریم.

داده های عمومی

SmartCAT ابزاری قدرتمند مبتنی بر ابر برای مترجمان مستقل، LSP و شرکت ها است. مجموعه کاملی از ویژگی های مورد نیاز برای ترجمه سریع، موثر و با کیفیت را ارائه می دهد. آنچه مهمتر است،  این است که این یک ابزار کاملا رایگان برای مترجمان مستقل است که می تواند به خوبی در کسب درآمد از سایت SmartCAT آنها را یاری کند.

پیشنهاد مطالعهنحوه خرید از alibaba علی بابا

علاوه بر قابلیت CAT ، این سایت، به ترتیب فرآیند ترجمه از گرفتن شغل تا دریافتی ها کمک می کند. با این حال، در این حالت، 10٪ از هر معامله بین شما و مشتری شما کسر می شود تا به عملکرد سیستم عامل کمک کند. همچنین می توانید خدمات اضافی مانند ترجمه ماشین و بسته های OCR را خریداری کنید.

شما می توانید نمایه مترجم ایجاد کنید، اطلاعات شخصی را اضافه کنید و شروع به دریافت پیشنهادات شغلی از مشتریانی کنید که در سیستم ثبت شده اند. می توانید منابع ترجمه ، مانند TM و واژه نامه ها را مدیریت کنید، از فرهنگ لغت های داخلی استفاده کنید و QA را مستقیماً از ویرایشگر یا از داشبورد پروژه اجرا کنید.

معرفی سایت SmartCAT

مشخصات مترجم SmartCAT

برای کسب درآمد از سایت SmartCAT ، می توانید نمایه خود را ایجاد کرده و مشخصات شخصی را پر کنید. نشانگر قدرت به شما اطلاع می دهد که چه چیز دیگری می تواند در نمایه شما ارسال شود. به طور کلی، شما می توانید اطلاعاتی همچون موقعیت ، زبان مادری، خدمات، اطلاعات تماس، آموزش و تجربه و نمونه کارها را اضافه کنید.

شما این امکان را دارید تا نوع خدماتی را ارائه کنید که همزمان ترجمه و ویرایش را شامل می شود. می توانید هزینه های مربوط به خدمات را برای هر کلمه مشخص کرده و انواع اسنادی که در آنها تخصص داشته و کار می کنید را اضافه نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که سایت SmartCAT  از 70 زبان پشتیبانی می کند.

پیشنهاد مطالعهمعرفی بهترین ماینرهای ارزهای رمزنگاری شده

قالب های پرونده

SmartCAT ، به عنوان هر ابزار حرفه ای CAT ، از تمام فرمت های اصلی پرونده پشتیبانی می کند که شامل موارد ذیل است:

پرونده های دو زبانه : TTX
پرونده های منابع : RESX، PO
اسناد OpenOffice : ODP ، ODS
صفحات گسترده اکسل : XLSX ، XLS
صفحات HTML : HTML ، HTM
اسناد متنی : DOCX ، DOC ، TXT ، RTF
ارائه پاورپوینت : PPTX ، PPSX ، PPT ، PPS
قالب های ترجمه استاندارد : SDLXLIFF ، XLF ، XLIFF ، TMX
اسناد و تصاویر اسکن شده : PDF ، JPG ، TIFF ، BMP ، PNG ، GIF ، DJVU و موارد دیگر

معرفی سایت SmartCAT

فرآیند کار برای کسب درآمد از سایت  SmartCAT 

برای کسب درآمد از سایت  SmartCAT باید اشاره کنیم که داشبورد این سایت، از دو بخش تشکیل شده است که شامل نوار کناری سمت چپ (برگه های پروژه ها ، منابع و مشتریان) و منطقه اصلی که در آن می توانید منابع و پروژه ها را مدیریت کنید.

برای شروع می توانید دکمه ایجاد پروژه را انتخاب کرده و فایلی را برگزینید. بنابراین خواهید توانست حافظه ترجمه موجود را در قالب TMX اضافه کنید و سپس روی Next کلیک کنید. در صفحه بعدی، تنظیمات دقیق پروژه را مشاهده خواهید کرد. 

نام پروژه ، مهلت اتمام  زبان های مبدا و مقصد را تنظیم کنید، از تنظیمات پیشرفته برای ایجاد حافظه ترجمه، واژه نامه، تنظیم تضمین کیفیت و منابع قبل از ترجمه استفاده کنید. ممکن است از ترجمه ماشینی نیز استفاده کنید، اما این یک ویژگی پولی است. روی پایان کلیک کنید.

اگر شما به تازگی اولین طرح پروژه SmartCAT را ایجاد کرده اید. اکنون در زبانه پروژه ها در دسترس است که می توانید تمام جوانب پروژه های ترجمه خود را مدیریت کنید. برای شروع ترجمه، بر روی نام پروژه خود در لیست کلیک کنید و نام پرونده خود را در بخش اسناد در صفحه کلیک کنید. ویرایشگر SmartCAT در یک برگه مرورگر جدید باز می شود. اکنون می توانید برای کسب درآمد از سایت  SmartCAT برنامه ریزی کنید.

پیشنهاد مطالعههمه چیز درباره بانک Revolut و ارسال پول با آن

ویرایشگر سایت  SmartCAT

ویرایشگر دارای کلیه موارد ضروری است که قبلاً در سایر ابزارهای CAT مشاهده کرده اید. با رفتن از بالا به پایین یک نوار پیشرفت، نوار ابزار، ابزار جستجو با فیلترها، دو ستون با بخش های SL و TL ، نظرات ، بازنگری و بررسی QA را پیدا خواهید کرد. نوار کناری سمت راست ویرایشگر شامل دو بخش است که بخش بالا برای نتایج TM و قسمت پایین با اطلاعات CAT ، جستجوی همخوانی و برگه های واژه نامه ها است.

معرفی سایت SmartCAT

حریم خصوصی و امنیت

بسیاری از مترجمان تحت توافق نامه های عدم افشای اطلاعات با داده های محرمانه کار می کنند. جای تعجب نیست که همه ما نگران حریم خصوصی و امنیت دارایی های ترجمه هستیم. تمام دارایی های شما به عنوان مترجم، مانند سابقه ترجمه، واژه نامه ها و سایر جزئیات پروژه هایی که در آن کار می کنید، همیشه متعلق به شما خواهد بود و فقط مال شما خواهد بود. 

اگر به فکر کسب درآمد از سایت  SmartCAT هستید، باید اشاره کنیم که این نوع داده در SmartCAT ایمن است و هرگز در دسترس کاربران دیگر قرار نمی گیرد. روش های رمزگذاری، اسناد شما را در حین حمل و نقل و در فضای ذخیره سازی ابری حفظ می کند. شما تنها مالک منابع خود هستید و فقط شما می توانید دسترسی به آنها را مدیریت کنید.

پیشنهاد مطالعهمعرفی سایت Eldorado.GG و کسب درآمد دلاری از بازی

کارآیی SmartCAT

SmartCAT خیلی سریع کار می کند، ویرایشگر ظرف 8-10 ثانیه بارگیری می شود، داشبورد حتی با سرعت بیشتری بین 1-3ثانیه و با سرعت اتصال 3 مگابیت در ثانیه بارگیری می شود. بارگذاری بخش ها و جستجوی همخوانی و همچنین فرهنگ لغت، نیز بسیار سریع است. با این حال، بارگذاری نتایج جستجو به اندازه سند و TM بستگی دارد.

این سایت، دارای طراحی مدرن ، کاربر پسند با قابلیت و تنظیمات بصری است. به عنوان یک کاربر فصلی از ابزارهای مختلف CAT ، تیم SmartCAT موفق به ایجاد ابری با عملکرد چشمگیر و قرار دادن آن در پوسته ای کاملاً سریع و راحت شده است.

در حال حاضر ، SmartCAT یکی از ابزارهای CAT آنلاین مورد علاقه مترجمین است که از اَن برای کسب درآمد از سایت  SmartCAT استفاده می کنند. این نرم افزار رایگان، ساده و قابل اعتماد است. یک فریلنسر می تواند به خوبی روی آن حساب کند. این ابزار CAT دارای تمام ویژگی های لازم برای انجام کار ترجمه سریع و کارآمد است. علاوه بر این ، راه حل هایی برای LSP و Clients جهت ساده سازی روند کار ترجمه و مدیریت ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعاتی جامع تر با 20پیمنت در ارتباط باشید.

برچسـب هـا : سایر ، SmartCAT ، اسمارت کت
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد