برترین سایت های فریلنسری مترجمی

برترین سایت های فریلنسری مترجمی

توسط : تیم محتوا
1,722

توجه و پایبندی به یک وب سایت ترجمه فریلنسری، برای کارهای مکرر آسان نیست. گزینه های زیادی وجود دارد و بسیاری از آنها مملو از افراد دو زبانه ای است که قیمت های ارزانی را ارائه می کنند می خواهند با ترجمه اسناد، درآمد مناسبی را به سرعت به دست آورند. با این حال، برترین سایت های فریلنسری مترجمی وجود دارد که به خوبی کار می کنند و شما می توانید با بررسی آنها، متناسب با توانایی خود، برای کسب درآمد ارزی از آن ها استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که هنگامی که برای اولین بار در یک وب سایت ترجمه آزاد ثبت نام می کنید، شاید شما را سردرگم کند که در حال حاضر چه تعداد از افراد را در آنجا خواهید دید. اما اجازه ندهید این امر شما را از هدف اصلی منصرف کند.ارائه ترجمه های با کیفیت برای مشتریان شما نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. پیدا کردن مشتریان ممکن است سخت باشد، اما وقتی به خوبی این کار را می کنید، آنها باقی می مانند. می توانید این کار را با استفاده از قدرت وب سایت های ترجمه آزاد زیر انجام دهید.

پیشنهاد مطالعهکسب درآمد با طراحی سایت با Wix

برترین سایت های فریلنسری مترجمی ، معمولاً 20 درصد از پروژه های شما دریافت می کنند تا بتوانید از سیستم آنها استفاده کنند. این مبلغ قابل توجهی است اما برای راه یابی به یک بازار جهانی می تواند یک فرصت مناسب باشد.

برترین سایت های فریلنسری مترجمی

وب سایت Fiverr 

در چشم انداز وب سایت های بزرگ ، Fiverr احتمالاً بهترین دوره است. این شهرت در بین مشتریان و مترجمان است که برای کارهای بزرگ، این سایت به خوبی جواب می دهد و می تواند حقوق خوبی را از آن دریافت کنید. هنگامی که برای اولین بار با ترجمه شروع می کنید، عمدتا دریافت حقوق بسیار دشوار است، بنابراین سیستم عامل هایی مانند Fiverr تضمین می کنند که هر بار درآمد خود را دریافت می کنید. اگر این شانس را داشتید که مستقیماً با مشتریان کار کنید، به حتم می دانید که درخواست پول همیشه ساده نیست.

بنابراین ، Fiverr یک مکان عالی برای شروع است. شاید بهترین مکان برای رشد حرفه ای شما نباشد، اما قطعاً می توانید در مدت زمان کمی به نتایج عالی در اینجا برسید. گاهی پروژه های خسته کننده به دست می آورید، گاهی پروژه های شگفت انگیز. به طور کلی، این یکی از برترین سایت های فریلنسری مترجمی برای شروع است.

وب سایت ProZ

ProZ پلت فرم پیشرو در صنعت، برای ارائه کار ترجمه به مترجمان آزاد است. اما چیزی که می توانید از احساس خوبی نداشته باشید، روش مشابه آن برای مدیریت داده های کاربر است. شاید بخواهید از وب سایت های ترجمه آزاد که اطلاعات زیادی را در ازای خدمات خود درخواست می کنند، انتخاب کنید، اما ProZ واقعاً پلتفرم حرفه ای است که هنگام شروع کار ترجمه باید از آن استفاده کنید. دلیل آن این است که یکی از بسترهایی است که به احتمال زیاد در آن مشاغل پردرآمد پیدا خواهید کرد که آنها را در Fiverr دریافت نخواهید کرد. 

اما در آنجا حجم فروش بالاتری خواهید داشت. بنابراین ، انتخاب شماست آیا ترجیح می دهید زیاد کار کنید و برای هر کلمه کمی کمتر دریافت نمایید یا ترجیح می دهید هنگام ایجاد یک نمونه کار شگفت انگیز ریسک کنید؟ به هر حال شاید تعادل خوبی بین این دو لازم است، به ویژه برای مترجمان جدید استفاده از برترین سایت های فریلنسری مترجمی امری ضروری است.

پیشنهاد مطالعهبررسی عملکرد وب سایت Quora

Upwork برترین سایت های فریلنسری مترجمی

Upwork قبلاً از بهترین وب سایتهای ترجمه آزاد بود.  این احتمالاً مشهورترین وب سایت مستقل سنتی است که می توانید افراد با مهارت بالا را برای کار واقعی استخدام کنید. متأسفانه Upwork با مترجمان آزاد خیلی خوب رفتار نمی کند. در بیشتر مواقع، برای انتخاب مترجمان، بسیار سخت گیرانه عمل می کند.

Upwork فراز و نشیب های خود را دارد. اما این سایت، به عنوان برترین سایت های فریلنسری مترجمی ، مزایای خاص خود را دارد. یکی از موارد دیگر، توانایی شروع قراردادهای ساعتی، برخلاف Fiverr است. دریافت پرداخت از طریق Upwork به صورت هفتگی کاملاً شگفت انگیز و امن است. 

Freelancer.com

Freelancer.com نیز در میان این سایت ها وجود دارد. البته واقعیت  این است که شما ممکن است مشاغل زیادی را در این پلت فرم پیدا نکنید. این روش خود را دارد، اما درک آن چندان آسان نیست. با این حال، گزینه موجود است و در صورت پیدا کردن ارزش در آن باید آن را بررسی کنید. مانند هر پلتفرم دیگری ، آنها 20 درصد از درآمد شما را می گیرند.

وقتی صحبت از وب سایت های ترجمه مستقل می شود، Freelancer.com صفحه اختصاصی خود را دارد که می توانید در اینجا پیدا کنید. با این حال، این سایت در میان نظرات کاربران شهرت زیادی دارد. ضمن آن که  فکر می کنید شهرت و قدرت انتخاب مشتری خود را دارید؟ Freelancer.com ممکن است برای شما مناسب باشد. به طور کلی ، شما به ارائه دهنده ای شبیه به Upwork نگاه می کنید که این کار را در امنیت کامل انجام می دهد، بنابراین انتخاب بدی نیست و می تواند در برترین سایت های فریلنسری مترجمی قرار گیرد.

برترین سایت های فریلنسری مترجمی

Peopleperhour برترین سایت های فریلنسری مترجمی

دسترسی به Peopleperhour در مقایسه با سایر وب سایتهای ترجمه مستقل دشوارتر است. به عنوان مترجم ، ممکن است بخواهید قبل از در نظر گرفتن این پلتفرم خاص، ابتدا از جای دیگری شروع کنید. آنها برای پذیرفتن شما به عنوان یک فریلنسر چند چیز را درخواست می کنند زیرا می خواهند کیفیت کار را بالا نگه دارند که منصفانه است.

Peopleperhour یک وب سایت ترجمه است که برای گردش کار با کیفیت بالا و دقیق بسیار مورد توجه است. صنعت مورد نظر شما هرچه باشد، احتمالاً آن را پیدا خواهید کرد. این بدان دلیل است که متخصصانی هستند که نمی خواهند با سیستم عامل هایی مانند Fiverr ، جایی که نیروی کار ارزان معمول است کاری انجام دهند.

پیشنهاد مطالعههمه چیز درباره Homestay هوم استی

اگر به دنبال کار ترجمه کیفی و بلند مدت هستید، یک وب سایت ترجمه مستقل مانند Peopleperhour می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. فقط مطمئن شوید که ارزشهای خود را با ارزشهای آنها همسو کنید. رزومه خود را ارسال کنید و ظاهری شگفت انگیز داشته باشید. سپس آن را به همراه سایر گواهینامه هایی که جمع آوری کرده باشید در وب سایت بارگذاری کنید. می توانید برای درآمد از برترین سایت های فریلنسری مترجمی اقدام کرده و برای افتتاح حساب ارزی خود همچون حساب پی پال ، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر