همه چیز درباره تحصیل در انگلستان

همه چیز درباره تحصیل در انگلستان

توسط : تیم محتوا
1,579

سالانه صدها هزار دانشجوی بین المللی در انگلستان تحصیل می کنند و این محبوبیت را به دانشگاه های معتبر و برجسته انگلستان می دهد. انگلستان با جمعیت متنوع و شهرت تحصیل در مدارس معتبر، محلی مناسب برای بازدید و تحصیل دانشجویان بین المللی است. برای دانشجویانی که در سراسر جهان به دنبال تحصیل به زبان انگلیسی هستند، چه مکانی بهتر از کشوری که این زبان را اختراع کرده است. برای تحصیل در انگلستان ، لازم است که ابتدا شناختی از روند آموزشی و زندگی در این کشور، داشته باشید. انگلستان با داشتن سیستم آموزش عالی و صدها دانشگاه در سطح جهانی، تجربه ای غنی را برای دانشجویان بین المللی نوید می دهد. 

پیشنهاد مطالعهبرترین دانشگاه ها و کالج های روسیه

مدارک آنلاین از انگلستان

دانشجویانی که می خواهند از مدرک معتبر انگلستان استفاده کنند در حالی که هرگز مجبور به ترک کشور خود نشده اند، تحصیل آنلاین را انتخاب می کنند. با افزایش محبوبیت آموزش از راه دور ، چندین برنامه کاملاً آنلاین از دانشگاه های سطح جهانی برای انتخاب دانش آموزان وجود دارد. لازم است که مرکز آموزشی که برنامه تحصیلی موردنظر شما را ارائه می دهد و متناسب با بودجه و برنامه مورد نیاز شما باشد، را انتخاب کنید.

همه چیز درباره تحصیل در انگلستان

دریافت کار پاره وقت برای دانشجوی بین المللی

برای تحصیل در انگلستان ، داشتن یک شغل و درآمد می تواند بسیار مفید باشد. خواه در یک شهر کوچک یا در یک کلان شهر تحصیل می کنید، کارفرمایان تمایل دارند که دانشجویان کالج را استخدام کنند. بسیاری از دانش آموزان به صورت پاره وقت در رستوران های محلی، فروشگاه های خرده فروشی، بوتیک ها و غیره برای کمک به هزینه های تحصیلی و زندگی کار می کنند. 

مهم نیست که چه پیشینه ای دارید، جامعه بخش مهمی از شکل گیری شخصیت شما است. جوامعی که شما بخشی از آنها هستید، تأثیر و تأثیر زیادی بر زندگی شما و حتی گاهی تصمیماتی که می گیرید، دارد. با رقابت بازار بین المللی مشاغل بیش از هر زمان دیگری، مهم است که دانشجویان قبل از ورود به نیروی کار، برنامه ریزی برای حرفه آینده خود را آغاز کنند. به عنوان مثال، در دانشگاه متروپولیتن منچستر ، اشتغال شما در اولویت است. شما چندین فرصت برای شبکه سازی و کسب تجربه در طول مدت حضور خود در منچستر مت خواهید داشت. 

نکات مهم در تحصیل در انگلستان

1. هزینه ها و بودجه خود را مشخص کنید.

بودجه بندی برای تحصیل در انگلستان بسیار مهم است. لازم است که هزینه دوره، اجاره ، غذا ، هزینه NHS (خدمات بهداشت ملی) ، قبض تلفن همراه ، اینترنت ، هزینه های حمل و نقل ، سفرهای یک روزه ، رفتن به خانه ، معاشرت ، کتاب و سایر مطالب دوره را در نظر بگیرید.

تعدادی برنامه و ابزار آنلاین از جمله ماشین حساب دانشجویی بین المللی وجود دارد که به شما کمک می کند پیش بینی کنید که هزینه های عادی شما چقدر خواهد بود. همچنین وب سایت دانشگاه خود را بررسی کنید تا بدانید هزینه های محلی برای مواردی مانند اقامت چقدر است.

پیشنهاد مطالعهبرترین دانشگاه های سوئد

2. نحوه دسترسی به مراقبت های بهداشتی را کنترل کنید.

پس از پرداخت هزینه اضافی NHS ، می توانید برای تحصیل در انگلستان ، به خدمات درمانی کشور دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که می توانید به پزشک مراجعه کنید، تحت درمان اورژانسی قرار بگیرید و به درمان روان پزشکی اجباری دسترسی داشته باشید. اما توجه داشته باشید که هر درمانی تحت پوشش NHS نیست و شما همچنان باید هزینه نسخه ، واکسیناسیون ، مراقبت از دندان و مراقبت های اپتیکی را بپردازید.

همچنین اگر در سلامت روان خود مشکل دارید، می توانید کمک بگیرید. اکثر دانشگاه ها و کالج ها دارای مشاوره رایگان و محرمانه هستند که می توانید با مشاوران واجد شرایط حرفه ای به آنها دسترسی پیدا کنید. یا می توانید مواردی مانند اضطراب ، استرس و افسردگی را با پزشک NHS در میان بگذارید.

3. اسکان دانشجویی را بررسی نمایید.

مرتب کردن محل اقامت برای تحصیل در انگلستان می تواند یک کار مهم باشد، اما لازم است که آن را به درستی انجام دهید. چند گزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید، از جمله خوابگاه های متعلق به دانشگاه ، خوابگاه خصوصی دانشجویی و اجاره یک آپارتمان معمولی یا خانه که بر اساس بودجه خود می توانید برای آن ها برنامه ریزی کنید. 

4. کار در حین تحصیل را دنبال کنید.

ویزای عمومی دانشجویی به شما امکان می دهد در حین تحصیل در انگلستان کار کنید، اما ساعات هفتگی شما و انواع مشاغلی که می توانید داشته باشید محدود می شود. به طور معمول، شما مجاز به کار تا 20 ساعت در هفته هستید ، اما باید آن را دوباره بررسی کنید. تعداد دقیق ساعات مجاز برای کار بستگی به عوامل متعددی دارد. در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از 20پیمنت دریافت کنید. 

5. تفاوت فرهنگی در انگلستان را مطالعه کنید.

یکی از بزرگترین تفاوت های فرهنگی در انگلستان اهمیت رفتارها برای مردم انگلیس است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از یکی از دوستان خود سوال بپرسید، ممکن است بگویید: "ببخشید ، آیا می توانم از شما سولی بپرسم؟" ادب همچنین شامل مواردی مانند احترام گذاشتن در صف و همچنین گفتن "متشکرم" یا "ببخشید" می شود. این راه ارتباطی در فرهنگ انگلستان یک اصل اساسی است که لازم است پیش از اقدام برای تحصیل در انگلستان ، به آن بپردازید.

6. جغرافیای انگلستان و سنت های مرسوم را مطالعه کنید.

درک و شناخت تفاوت های منحصر به فرد بین چهار کشور تشکیل دهنده بریتانیا بسیار مهم است. هر یک از چهار کشور انگلستان ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی در سال 1801 به هم پیوستند، اما هر کشور دارای صدها ، اگر نه هزاران سال سابقه منحصر به فرد است. برخی از بزرگترین تفاوت ها در لهجه ها ، غذا ، سنت ها ، ارزش ها و زبان است ، بنابراین احترام به آن مهم است. برای تحصیل در انگلستان ، مطالعه در این خصوص می تواند بسیار کمک کننده باشد.

همه چیز درباره تحصیل در انگلستان

7. سیستم درجه بندی دانشگاه ها را ببینید.

سیستم درجه بندی دانشگاه های انگلستان کمی متفاوت از سایر نقاط جهان عمل می کند و در ابتدا برای دانشجویان بین المللی گیج کننده است. بنابراین در اینجا یک تجزیه مختصر وجود دارد:

مدرک درجه یک : نمره 70 درصد یا بالاتر به این معنی است که این نمره بالایی است که می توانید کسب کنید.

مدرک دوم بالا : این نمره 60-69 درصد است و گاهی اوقات حداقل مورد نیاز برای کسب مدرک کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس است. و مدرک دوم پایین : نمره 50-59 درصد است.

مدرک سوم : نمره 45-49 درصد می باشد..

مدرک معمولی : نمره 40-44 درصد حداقل مطلق مورد نیاز برای گذراندن است.

شکست : شما تکلیف یا دوره را به درستی نگذرانده اید و باید دوباره آن را تکمیل کنید.

پیشنهاد مطالعهراهنمای تحصیل در آلمان

8. ویزای دانشجویی

رایج ترین نوع ویزای دانشجویی برای دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در انگلستان ، ویزای عمومی دانشجویی (ردیف 4) است که به شما امکان می دهد به صورت پاره وقت کار کنید. اما گزینه های دیگری برای ویزای دانشجویی نیز وجود دارد. اگر 4 تا 17 سال سن دارید و می خواهید در یک مدرسه مستقل در انگلستان تحصیل کنید، می توانید برای ویزای دانشجویی درجه 4 (کودک) اقدام کنید. همچنین اگر بالای 16 سال سن دارید و دوره زبان انگلیسی را مطالعه می کنید، می توانید برای یک ویزای تحصیلی کوتاه مدت به مدت شش یا 11 ماه درخواست دهید.

9. فرهنگ دانشگاهی بریتانیا را مطالعه کنید.

فرهنگ دانشگاهی در انگلستان کاملاً بی نظیر است. ستون اصلی زندگی اجتماعی دانشجویی، جوامع هستند. باشگاه ها و سازمان هایی که توسط اتحادیه دانشجویی دانشگاه اداره می شوند. انجمن های دانشجویی برای ورزش ، سرگرمی ، سیاست ، دین ، سرگرمی وجود دارد.

کلاسهای معمولی بر تفکر انتقادی و یادگیری خود انگیزشی تأکید دارند، حتی برخی از اساتید شما را تشویق می کنند که آنها را با نام کوچک صدا بزنید. از شما انتظار می رود که در زمان خود مطالب زیادی را مطالعه کنید و بسته به موضوع مورد نظر خود، آزمایشگاه ها ، کارگاه های عملی و تجربه کاری را به عنوان بخشی از برنامه درسی خود داشته باشید. در حالی که شما در نهایت برای تحصیل در انگلستان و یادگیری فن و علمی که به آن علاقه دارید در دانشگاه هستید، ارزش این را دارد که در صحنه های اجتماعی نیز شرکت کنید.

برچسـب هـا : دانشگاهی
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر