خرید از سایت های خارجی در بلک فرایدی

خرید از سایت های خارجی در بلک فرایدی

توسط : تیم محتوا
1,597

دوباره زمان فوق‌العاده سال با فروش‌های عالی، معاملات آنلاین پرشور و تخفیف‌هایی هیجان انگیز در راه است که با خرید آنلاین در بلک فرایدی ممکن خواهد شد. نوامبر با فروش شگفت انگیز خود از تمام فروشگاه های خرده فروشی به بلک فرایدی معروف است. رویدادهایی همچون بلک فرایدی، پیش فروش ، فروش روز شکرگزاری و سایبر ماندی از جمله روزهای خرید فوق العاده ای هستند که می توان به راحتی بسیاری از کالاهای مورد نیاز خود را از سایت های خارجی خرید کرده و تخفیف های مناسبی را دریافت کرد. برخی از این فروش ها از هفته قبل از روز شکرگزاری شروع می شود و تا پایان ماه ادامه می یابد.

خرید در بلک فرایدی

خرید آنلاین در بلک فرایدی ، هر سال بیشتر از سال قبل است و گزینه هایی عالی را در اختیار خریداران قرار می دهد. با خرید آنلاین می‌توانید از انتظار طولانی در صف، بر سر اقلام و وحشت اتمام موجودی که خیلی زود اتفاق می‌افتد،اجتناب کنید.

پیشنهاد مطالعهروش کسب درآمد از تم های وردپرس

اما همانطور که خرید آنلاین شگفت انگیز است، باید مراقب باشید. متأسفانه، با تعطیلات، تبلیغات جعلی و فروشندگان آنلاین مشکوک نیز آغاز می شود. برای تضمین اینکه مورد کلاهبرداری قرار نخواهید گرفت، بهتر است از فروشگاه های معتبری همچون ایبی، آمازون و ایتسی خرید کنید. هزاران فروشگاه آنلاین برای خرید وجود دارد که به خوبی شناخته شده اند، با این حال، تعداد کمی وجود دارند که شهرت خود را حفظ می کنند و نیازهای شما را برآورده می نمایند.

خرید از سایت های خارجی در بلک فرایدی

بهترین سایت های آنلاین

در این جا لیستی از بهترین وب سایت های آنلاین با داغ ترین معاملات بلک فرایدی و پیش فروش کل هفته را گردآوری کرده ایم که به خرید آنلاین در بلک فرایدی کمک خواهد کرد.

1. آمازون :

البته، آمازون نیازی به معرفی ندارد و باید انتخاب شماره یک برای معاملات بلک فرایدی و شکرگزاری باشد. وقتی به خرید آنلاین فکر می کنید، آمازون اولین جایی است که به ذهنتان خطور می کند. می‌توانید روی آمازون حساب کنید تا هر آنچه را که نیاز دارید، از لباس، لوازم الکترونیکی، و لوازم خانگی گرفته تا خواربار، مبلمان و غیره پیدا کنید.

آمازون یک خرده فروش ممتاز و برجسته در سراسر جهان و شماره یک فروشگاه آنلاین در جهان است. امسال آمازون هیچ تفاوتی با سایرین ندارد و در ارائه پیش فروش بلک فرایدی در تمام هفته حضور دارد. پیش فروش از 17 نوامبر آغاز شده و تا 24 نوامبر ادامه خواهد داشت و خریداران را برای معاملات بزرگ آماده می کند.

با این حال، نیمه شب روز شکرگزاری جایی است که هیجان واقعی با فروش منحصر به فرد و قیمت های رقابتی آن آغاز می شود که و تا بلک فرایدی ادامه خواهد داشت. آمازون قطعا اولین مکان برای خرید آنلاین در بلک فرایدی و در این روز خاص با فروش عالی در لوازم الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند، تلویزیون، تبلت و موارد دیگر است.

پیشنهاد مطالعهدرآمدزایی از سایت Respondent

2.  eBay:

eBay در دنیای تجارت الکترونیک تازه وارد نیست. در واقع، رویکرد نوآورانه آن برای اجازه دادن به مشاغل و مصرف کنندگان برای فروش و خرید آنلاین، استراتژی ها را تغییر داد. این سایت، به دلیل راحتی خود محبوب شد و بهترین بستر برای فروش یا خرید آنلاین در بلک فرایدی جهت انواع کالاها است. ایبی، دارای یک پلت فرم حراج آنلاین عظیم است و گزینه خرید آن برای خریدهای فوری در دسترس است.

چیزی که eBay را عالی می کند این است که قیمت های آن با توجه به شرایط کالا متفاوت است. شما می توانید انتخاب کنید که چیزی با نام تجاری جدید یا بازسازی شده بخرید. به خصوص برای گوشی های هوشمند عالی است. eBay امسال یک هفته فروش بلک فراید دارد و معاملات روز شکرگزاری از 23 نوامبر ساعت 5 صبح شروع می شود. 

3.  Walmart:

والمارت فروشگاه خرده فروشی مورد علاقه بسیاری از کاربران است و در این چند سال اخیر، آنها حضور خود را در تجارت الکترونیک نیز ثابت کرده اند. والمارت قیمت های رقابتی دارد و اقلام در هر دسته از خواربار تا لوازم الکترونیکی را ارائه می دهد و رقیب سرسختی برای آمازون است که خرید آنلاین در بلک فرایدی را جذاب می کند.

والمارت همیشه در طول سال دارای تخفیف های شگفت انگیز و تبلیغات هفتگی در وب سایت خود است. امسال، فروش زودهنگام شروع شده است. زیرا وب سایت آنها قبلاً تبلیغات را شروع کرده است و در 23 نوامبر در ساعت 6 بعد از ظهر پخش می شود.

خرید از سایت های خارجی در بلک فرایدی

4. Target :

این یکی از خرده فروشان است که باید با آن در نظر گرفته شود. Target دومین خرده فروش بزرگ تخفیف در ایالات متحده است. تبلیغات بلک فرایدی Target اکنون در وب سایت آنها موجود است و در تاریخ 23 نوامبر ساعت 6 بعد از ظهر فعال خواهد بود. 

همچنین، برای خریداران آنلاین، معاملات انحصاری، ارسال رایگان در اکثر سفارش‌ها و تحویل گرفتن از فروشگاه در همان روز برای خرید آنلاین در بلک فرایدی وجود خواهد داشت. دارندگان کارت قرمز می توانند با دسترسی به معاملات داغ امروز خرید را شروع کنند. در حال حاضر در وب سایت خود، آنها همچنین یک فروش لباس قبل از بلک فرایدی دارند.

5. Best Buy :

Best Buy یک فروشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی چندملیتی با طیف گسترده ای از مارک های معروف است که برخی از داغ ترین معاملات کل سال را دارند. تبلیغات جذاب آن‌ها در وب‌سایت آن‌ها به صورت زنده و از 23 تا 25 نوامبر معتبر است و کاربران برای خرید آنلاین در بلک فرایدی می‌توانند در روز شکرگزاری از ساعت 6 عصر و جمعه از ساعت 8 صبح به فروشگاه‌ها مراجعه کنند. با یک جایزه، آنها حمل و نقل رایگان همه چیز را در طول فصل ارائه می دهند. اکنون، می‌توانید برای پیش‌فروش‌هایی مانند معاملات عالی سامسونگ و سایر تخفیف‌ها، به وب‌سایت آن‌ها مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعهسایت کدکانیون مناسب توسعه دهندگان

6. Kohl :

Kohl در چند سال اخیر موفقیت چشمگیری داشته است. این سایت در چند سال اخیر با درآمد آنلاین، موفقیت قابل توجهی داشته است و آنها فقط در حال رشد هستند. پیشنهادات بلک فرایدی اکنون به صورت آنلاین و معتبر برای خرید در دسترس هستند و از پنجشنبه ساعت 5 عصر در فروشگاه ها در دسترس خواهند بود. آنها یک کد تبلیغاتی برای 15٪ تخفیف اضافی و 15 دلار پول نقد Kohl برای خریدهای بالای 50 دلار در دسترس دارند، بنابراین اکنون به وب سایت Kohl بروید و خرید خود را شروع کنید. برای این کار می توانید از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید.

7. Newegg :

Newegg، یک خرده‌فروش آنلاین سخت‌افزار رایانه و لوازم الکترونیکی است که خرید آنلاین در بلک فرایدی را در سال جاری با تخفیف 25 دلاری برای خریدهای 200 دلاری یا بیشتر با استفاده از masterpass و ارسال رایگان برای همه سفارش‌ها آغاز کرده است. در طول سال، آنها معمولا معاملات روزانه وسوسه انگیزی برای بررسی دارند. این یک مقصد قطعی برای همه دوستداران فناوری است که فروش جدیدترین کالاهای بازی و لوازم الکترونیکی را ارائه می دهند. 

خرید از سایت های خارجی در بلک فرایدی

8. Macy :

فروشگاه مد لباس و لوازم جانبی بزرگترین فروشگاه زنجیره ای خرده فروشی در ایالات متحده است و به طور آنلاین با بیش از 100 تخفیف ویژه در اوایل بلک فرایدی تا زمانی که با تخفیف های عالی خود در 22 تا 25 نوامبر، با شمارش معکوس رسمی در وب سایت خود، به بازار عرضه شود، به طور فعال ایفای نقش می کند. از خرید آنلاین در بلک فرایدی در وب سایت یا برنامه تلفن آنها لذت ببرید. وب سایت Macy را برای کدهای تبلیغاتی اضافی با 20% تخفیف در بخش های خاص و تخفیف 10 دلاری برای خریدهای بیش از 25 دلار یا بیشتر بررسی کنید.

9. Home Depot :

Home Depot اولین وب سایتی است که می توانید برای خرید لوازم خانگی یا دکوراسیون منزل با بهترین قیمت به آن مراجعه کنید. فروش بلک فرایدی آنها در روز شکرگزاری با ارسال رایگان برای اکثر سفارش‌ها و تحویل رایگان در فروشگاه به صورت زنده آغاز می‌شود.

پیشنهاد مطالعههمه چیز درباره Homestay هوم استی

10. جی سی پنی:

جی سی پنی با فروش آنلاین بالا در سال گذشته و فروش امیدوارکننده امسال به لیگ های بزرگی مانند میسی و کوهل می پیوندد. خرید آنلاین در بلک فرایدی آنها در نیمه شب، روز شکرگزاری آغاز می شود. برای این خریدهای جذاب، می توانید از طریق 20پیمنت اقدام کنید.

می توانید با کارشناسان 20پیمنت مشورت کرده و از تمام فروش‌های روز شکرگزاری، بلک فرایدی و دوشنبه سایبری مطلع باشید. فروشگاه های آنلاین زیادی برای خرید در تعطیلات وجود دارد، بنابراین می توانید کالاهای مورد نیاز خود را به راحتی در این سایت های آنلاین خرید کنید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر