پیشنهادات تخفیف دار در آمازون 

پیشنهادات تخفیف دار در آمازون 

توسط : تیم محتوا
1,233

آیا می‌دانستید که فقط با ارائه یک بررسی بی‌طرفانه منصفانه در آمازون، می‌توانید اقلام رایگان یا با تخفیف بالا را دریافت کنید؟ شرکت ها برای افزایش رتبه و فروش خود در آمازون، به بررسی های ارزشمندی برای محصولات خود نیاز دارند. به نوبه خود، شما به عنوان منتقد می توانید محصولات عالی را به صورت رایگان نمونه برداری کنید و از پیشنهادات تخفیف دار در آمازون بهره مند شوید.

پیشنهاد مطالعه:خرید از سایت Contabo

خرید با تخفیف از آمازون

راه‌های زیادی برای یافتن محصولات آمازون برای بررسی وجود دارد، اما ابتدا پیشنهاد می شود به حساب آمازون خود سر بزنید و یک بررسی سریع برای دو خرید قبلی خود بنویسید. این به شرکت‌ها امکان می‌دهد که وقتی درخواست بررسی محصولاتشان را می‌دهند، بتوانند به آن نگاه کنند، پس مطمئن شوید که این نظرات خوب به نظر می‌رسند.

در حالی که در آمازون هستید، مطمئن شوید که نمایه عمومی خود را تکمیل کرده اید. کمی درباره خودتان بنویسید، یک عکس آپلود کنید و مهمتر از همه آدرس ایمیل خود را اضافه کنید. برخی از شرکت‌ها به بررسی‌های دیگر آیتم‌ها نگاه می‌کنند، تصمیم می‌گیرند که نحوه نگارش آنها را دوست دارند و مستقیماً به داور ارائه می‌کنند. 

برای اینکه بتوانید این پیشنهادات تخفیف دار در آمازون را دریافت کنید، باید یک آدرس ایمیل داشته باشید تا این شرکت ها راهی برای تماس با شما داشته باشند. همچنین بسیار مهم است که بدانید شما فقط چیزهای رایگان دریافت نمی کنید. 

شرکت‌ها به شما وابسته هستند. بنابراین لازم است تا سهم خود را انجام دهید و بررسی خود را بنویسید. هنگام ترک یک بررسی، مطمئن شوید که همه چیز به درستی، از نظر گرامری و غیره نوشته شده است. نظرات خوب و باکیفیت را با 5 جمله یا بیشتر بنویسید و حتماً سلب مسئولیت مناسب را درج کنید.

اگر قصد دارید چندین محصول را در یک زمان بررسی کنید، مطمئن شوید که برنامه ای برای سازماندهی سررسید ارزیابی خود دارید. بررسی‌ها معمولاً 10 روز پس از دریافت محصول شما انجام می‌شود، اما بسته به اینکه از چه سایت یا گروه اقدام کرده اید، متفاوت است. فقط یک دفترچه یادداشت بردارید و نام محصول، تاریخ سفارش، از کجا آمده است (سایت، گروه، ایمیل و غیره) و تاریخ سررسید را بنویسید تا پیشنهادات تخفیف دار در آمازون از دست ندهید.

پیشنهادات تخفیف دار در آمازون

راه های کسب تخفیف های مناسب 

اولین راه برای دریافت مقداری سود رایگان برای بررسی، ثبت نام با وب سایت های بازبینی است. اگر چند روز طول می کشد تا برای چیزی تایید شوید، ناامید نشوید. 

AMZ Review Trader : شما می توانید محصولات را بر اساس قیمت، تاریخ اضافه کردن، و غیره فیلتر کنید.

Elite Deal Club : آنها روزانه ایمیل ارسال می کنند و محصولات زیادی برای انتخاب وجود دارد.

SnagShout : ثبت نام کنید و معامله رایگان یا تخفیف دار خود را انتخاب کنید. هنگامی که نظر خود را در آمازون گذاشتید، واجد شرایط انتخاب خریدهای دیگری خواهید بود.

Tomoson : شما را با شرکت هایی مرتبط می کند که می خواهند محصولاتشان در مکان های مختلف مانند آمازون بررسی شود. شما درخواست می دهید و اگر پذیرفته شوید، پیشنهادات تخفیف دار در آمازون را از طریق آمازون دریافت می کنید.

All Star Reviews  : می توانید ثبت نام کنید سپس آنها پیشنهادات خود را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنند.

iLoveToReview : زمانی که محصولات جدید در دسترس هستند ایمیل ها ارسال می شود.

Giveaway : به شما کمک می کند با شرکت هایی که به دنبال بررسی محصولات خود هستند، ارتباط برقرار کنید.

Etekcity : درخواست دهید و اگر در برنامه شهروندی از Etekcity پذیرفته شوید، از طریق ایمیل با شما تماس خواهند گرفت، سپس می‌توانید محصولی را که می‌خواهید بررسی کنید، انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه:خرید اکانت Hulu

خرید تخفیفی با نظرات

دومین راه ناشناخته تر برای دریافت پیشنهادات تخفیف دار در آمازون ، رفتن به فیس بوک و پیوستن به برخی گروه های بررسی است. هر گروه مجموعه ای از قوانین خاص خود را دارد، بنابراین قبل از انتخاب هر چیزی، حتما آنها را بخوانید. معمولاً می توانید با خواندن پست پین شده در بالای صفحه گروه، هر آنچه را که باید درباره گروه بدانید پیدا کنید. بیشتر آنها نیاز دارند که پس از عضویت، فرم ثبت نام را با پیوند نمایه آمازون خود پر کنید.

فروشندگان شخص ثالث به راهی برای تبلیغ محصول خود و بهبود رتبه خود در آمازون نیاز دارند. یک راه عالی برای انجام این کار، خرید بیشتر و همچنین بررسی بیشتر است. چه نظرات مثبت یا منفی باشند، باز هم به آگاه نگه داشتن فروشنده در مورد روش‌های مختلف بهبود محصول خود کمک می‌کنند.

سایت های بررسی آمازون این مشکل را با ارتباط دادن فروشندگانی که می خواهند رتبه خود را بهبود بخشند با خریدارانی که محصولات آمازون را به صورت رایگان یا با تخفیف می خواهند، حل می کنند. وقتی با خرید کالایی در سایت بررسی آمازون موافقت می کنید، فروشنده یک کد تبلیغاتی را برای شما ارسال می کند که می تواند در هنگام تسویه حساب مورد استفاده قرار گیرد و اغلب از 50٪ تا 100٪ تخفیف قیمت خرید را به شما می دهد.

پس از اینکه فرصتی برای آزمایش محصول پیدا کردید، مدت زمان مشخصی برای ارائه نظر صادقانه خود و دریافت پیشنهادات تخفیف دار در آمازون دارید. مدت زمانی که برای گذاشتن نظر دارید در هر سایت بررسی متفاوت است، اما به طور متوسط معمولاً حدود 7 روز است.

پیشنهادات تخفیف دار در آمازون

این فرایند چگونه کار می کند؟

در اینجا نحوه عملکرد این فرآیند برای سایت های بررسی آمازون آمده است :

لیست محصولات آنها را مرور کنید و یکی را که دوست دارید پیدا کنید. در بیشتر مواقع می‌توانید تنها 1 یا 2 مورد را در یک زمان برگزینید، در حالی که برخی اجازه می‌دهند تا 20 مورد را در اختیار داشته باشید. وقتی این کار را انجام دادید، یک کد تبلیغاتی به شما داده می شود. محصول را با استفاده از کد تبلیغاتی خریداری کنید و منتظر رسیدن آن باشید.

پیشنهاد مطالعه:معرفی سایت فریلنسری Boxer

از محصول استفاده کنید و آن را تست کنید. هنگامی که دریافتید محصول چگونه کار می کند، نظر صادقانه خود را بگذارید. به سایت بررسی بگویید که نظری گذاشته اید. پس از شناسایی آن، معمولاً در عرض 24 ساعت، می توانید این فرآیند را تکرار کنید و یک محصول جدید را برای پیشنهادات تخفیف دار در آمازون گیر بیاورید.

پیشنهادات تخفیف دار در آمازون

هزینه های حمل و نقل 

اکثر مواردی که در سایت های بررسی آمازون با آنها مواجه می شوید واجد شرایط ارسال Prime هستند. با ثبت نام، ارسال دو روزه رایگان تمام محصولاتی که توسط آمازون انجام می شود، دریافت می کنید. اگر محصول توسط آمازون تکمیل نشود، معمولاً قیمت حمل و نقل 4.49 دلار است.

 به یاد داشته باشید که هنگام محاسبه کل پس انداز خود این را در نظر داشته باشید. هزینه عضویت در آمازون پرایم سالانه 99 دلار است، اما شما این امکان را دارید که برای یک گزینه ماهانه 10 دلار در ماه استفاده کنید. شما می توانید برای استفاده از این خدمات، مشاوره های لازم را از 20پیمنت دریافت نمایید.
 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد