خرید اکانت زوم Zoom

خرید اکانت زوم Zoom

توسط : تیم محتوا
2,253

جلسات Zoom Meetings به یکی از برترین پلتفرم‌ های کنفرانس ویدیویی از زمان شروع همه ‌گیری تبدیل شده است. این آموزش آنلاین، روشی است که جلسات خود را برگزار کرده و حتی یک روش مفید برای حفظ ارتباط با اعضای خانواده است. علیرغم محبوبیت آن، برخی ممکن است درک خوبی از آنچه Zoom Meetings ارائه می کند و کارهایی که می تواند انجام دهد، نداشته باشند. می توانید با خرید اکانت Zoom از امکانات فوق العاده آن استفاده نمایید.

خرید اکانت زوم Zoom

Zoom Meetings چیست؟

این یک پلت فرم ویدئو کنفرانس از شرکتی به نام زوم است که به کارمندان یک شرکت اجازه می دهد تا در حین کار از راه دور، جلسات آنلاین داشته باشند. این نرم افزار، امکان ویدیو و صدای HD را می دهد و از 1000 شرکت کننده در هر جلسه پشتیبانی می کند، اگرچه تعداد دقیق آن به برنامه ای که دارید بستگی خواهد داشت که با خرید اکانت Zoom بدست خواهید آورد.

جلسات Zoom دارای تمام ویژگی هایی است که یک شرکت برای برگزاری جلسات آنلاین، بزرگ یا کوچک، نیاز دارد. شرکت ‌کنندگان تا زمانی که به اینترنت متصل باشند، می ‌توانند از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه در هر نقطه از جهان وارد شوند. 

آنها می توانند دوربین های خود را روشن کنند تا دیگران بتوانند آنها را ببینند یا برای حفظ حریم خصوصی آنها را خاموش نگه دارند. هر فردی همچنین می‌تواند میکروفون خود را کنترل کند تا به هر کسی که صحبت می‌کند توجه خود را جلب کند. با خرید اکانت Zoom بسیاری از ویژگی‌های ارزشمند دیگر را دریافت می کنید که می‌توانید برخی از آنها را در زیر بررسی کنید.

پیشنهاد مطالعه: معرفی سایت هکروان Hackerone

ویژگی های اصلی جلسات Zoom

ضبط جلسه: 

با فشار دادن یک دکمه، هر جلسه را ضبط کنید. می توانید یک ضبط را به صورت محلی در دستگاه ذخیره کنید یا آن را در فضای ابری آپلود کنید. این به کارمندانی که نمی‌توانند در جلسه یا وبینار زنده شرکت کنند اجازه می‌دهد بعداً آن را بررسی کنند.

اشتراک‌گذاری صفحه: 

با خرید اکانت Zoom شرکت‌کنندگان می‌توانند صفحه نمایش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند که برای ارائه‌های مختلف و کارگاه ‌های آموزشی مفید است.

چت: 

هر جلسه زوم دارای یک ویژگی چت یکپارچه است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد در طول جلسه با هم ارتباط برقرار کنند و سؤال بپرسند.

خرید اکانت زوم Zoom

بالا بردن دست مجازی: 

زمانی که می خواهید صحبت کنید یا سوالی بپرسید، می توانید با بالا بردن دست خود به صورت مجازی آن را به میزبان نشان دهید. این باعث بهبود ارتباطات در طول یک جلسه می شود و از صحبت همزمان چند نفر جلوگیری می کند.

نظرسنجی: 

با خرید اکانت Zoom ، یک میزبان می‌تواند یک نظرسنجی ایجاد کند و آن را با شرکت‌کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارد تا پاسخ‌ها و نظرات آنها را در مورد موضوع مشخصی جمع‌آوری کند. به عنوان مثال، این برای رای دادن به تصمیمات مختلف مرتبط با کسب و کار مفید است.

نادیده گرفتن شرکت کنندگان: 

میزبان یک جلسه می تواند میکروفون هر شرکت کننده را بی صدا کند. این یک ویژگی حیاتی است که برای مثال زمانی که فردی فراموش می‌کند که میکروفون را در اختیار دارد و فرزندانش در پس‌زمینه فریاد می‌زنند، استفاده می‌شود.

تخته سفید: 

با خرید اکانت Zoom ، میزبان ها می توانند از ویژگی تخته سفید برای تجسم هر مفهومی استفاده کنند، درست مانند یک تخته سفید واقعی است.

پیشنهاد مطالعه: خرید گیفت کارت ایکس باکس

ضبط محلی و ابری: 

کاربران می توانند جلسات را ضبط کرده و آنها را به صورت محلی یا در فضای ابری ذخیره کنند. این کار بازگشت به ویدیوهای ضبط شده را برای مرور محتوا آسان می کند.

کنترل از راه دور رایانه شخصی: 

با خرید اکانت Zoom کنترل رایانه یا دستگاه کاربر دیگر را در اختیار بگیرید تا به آنها نشان دهید که چگونه کاری انجام می شود یا به سادگی یک رایانه اداری را کنترل کنید.

استفاده از اکانت زوم 

ویژگی‌های دیگر شامل پس ‌زمینه ‌های مجازی است که به شما امکان می‌دهد یک تصویر یا ویدیو را به عنوان پس‌زمینه خود در طول جلسه تنظیم کنید. این یک گزینه عالی برای کسانی است که نمی خواهند دیگران را ببینند. سپس Touch Up My Appearance وجود دارد، که اساساً فیلتری است که پوست شما را صاف می کند و باعث می شود برای آن جلسه مهم، زیباتر به نظر برسید که با خرید اکانت Zoom ممکن می شود.

تا جایی که به حریم خصوصی مربوط می شود، Zoom Meetings شما را پوشش داده است. از رمزگذاری سرتاسر پشتیبانی می‌کند که تضمین می‌کند هیچ‌کس نمی‌تواند جلسات شما را جاسوسی کند. همچنین اگر به انعطاف پذیری بیشتری در نرم افزار نیاز دارید، می توانید چند برنامه افزودنی به جلسات Zoom اضافه کنید. در حال حاضر، می توانید فایرفاکس، کروم یا سافاری را برای پشتیبانی از مرورگر اضافه نمایید. اگر ایمیل هم می خواهید، زوم افزونه های Gmail، Outlook و Office 365 را ارائه می دهد.

خرید اکانت زوم Zoom

هزینه جلسات Zoom چقدر است؟

خبر خوب برای اکثر مردم این است که Zoom Meetings یک طرح رایگان در دسترس دارد. با این حال، خرید اکانت Zoom برای نسخه بدون هزینه نیاز است که دارای امکانات زیادی است که آن را برای اکثر مشاغل مناسب می کند. 

طرح رایگان به شما امکان می دهد تا 100 شرکت کننده را میزبانی کنید و در جلسات نامحدود یک به یک شرکت کنید، که هر دو از مزایای ضروری هستند. متأسفانه، این مشکل به صورت محدودیت زمانی 40 دقیقه ای برای همه جلسات است.

پیشنهاد مطالعه: شارژ حساب و خرید با پرفکت مانی

اگر این برای شما خوب نیست، باید آماده پرداخت شوید و برای خرید اکانت Zoom اقدام نمایید. با این حال، قیمت مقرون به صرفه است و از 14.99 دلار در ماه برای هر میزبان شروع می شود. شما می توانید تمام برنامه های قیمت گذاری و ویژگی های هر کدام را در تصویر زیر بررسی کنید.

به خاطر داشته باشید که قیمت برای هر میزبان است، نه برای هر شرکت کننده منظور می شود. این بدان معناست که شما نیازی به پرداخت هزینه ماهانه برای هر شرکت کننده ای که به یک جلسه یا وبینار می پیوندد، ندارید. افراد می توانند به صورت رایگان بپیوندند، اما میزبان جلسه،  کسی که جلسه را راه اندازی می کند، باید یک اشتراک ماهانه برای خرید اکانت Zoom بپردازد. برای این منظور می توانید از طریق 20پیمنت اقدام کنید.
 

برچسـب هـا : سایر ، خرید اکانت Zoom
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد