بهترین سایت ها برای فروش محتوای ویدیویی آنلاین

بهترین سایت ها برای فروش محتوای ویدیویی آنلاین

توسط : تیم محتوا
2,031

میزان استفاده از ویدئو، در دهه های اخیر به اوج خود رسیده است. این زمینه مساعدی را برای کسب و کار سودآور در صنعت ویدئو ایجاد کرد. همچنین تعداد بسیار زیادی از تولیدکنندگان محتوا برای تغییر بازی ویدیوها آمده اند. مجموعه ای از قرنطینه های ناشی از همه گیری، در نهایت به مردم نشان داد که شرایط جدیدی برای رویکردی متفاوت وجود دارد. این باعث شد تا تولیدکنندگان محتوا، با ژانرهای مختلف محتوا، برای فروش آنلاین ویدیوها اقدام کنند. در اینجا سایت های فروش ویدئو معرفی شده اند تا بتوانید برای کسب درآمد ارزی از آنها استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:معرفی  سایت های  Ecommerce

پلتفرم‌ های VOD

از سوی دیگر، پلتفرم‌ های VOD تأثیری را ایجاد کرده‌اند و جایگزین تلویزیون در خانه‌ها شده‌اند. به تدریج مانع بین تولیدکنندگان محتوا و پخش کنندگان را کمرنگ می کند. اکنون، اگر یک تولید کننده محتوای خود فریلنسر، رشد قابل توجهی را در سرمایه گذاری خود ببیند، ممکن است به دنبال یک پلت فرم پخش ویدیوی توسعه یافته برای فروش ویدیوها باشد. 

بهترین سایت ها برای فروش محتوای ویدیویی آنلاین

7 مرحله برای فروش آنلاین ویدیو چیست؟

وقت آن است که قبل از بحث در مورد برخی از بهترین سایت های فروش ویدئو ، یک راهنمای مقدماتی مختصر را مرور کنید. می‌توانید به این مراحل ضروری مربوط به استراتژی‌سازی یک پلتفرم ویدیویی نگاهی بیندازید.

کجا می توانم فیلم هایم را بفروشم؟

مرحله 1: مقصد و هدف خود را تعیین نمایید.

جهان در میان تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی گم شده است که برای سرمایه گذاری آینده شما یک مزیت و یک نقص است. این امکان وجود دارد که اگر روی یک ژانر متمرکز بمانید، به عنوان یک امتیاز به نظر برسد. با تامل کامل انتخاب کنید. یکی از ایده های اصلی که می خواهید از طریق مجموعه ویدیوهای خود منتشر کنید را در نظر بگیرید.

مرحله 2: محتوای خود را برنامه ریزی و هدایت کنید.

اکنون که هدف مشخص شده است، زمان آن فرا رسیده است که آنچه را که مرحله بعدی مستلزم آن است ارائه کنید. طرحی برای هدایت تولید ویدیوی خود انتخاب نمایید. لطفاً توجه داشته باشید که سایت های فروش ویدئو برای موفقیت کسب و کار شما مانند مرحله قبل ضروری است. این دو با هم تاثیر خوبی دارند.

توصیه می شود همه ایده ها را یادداشت کنید و شروع به سازماندهی آنها نمایید تا ایده های قابل اجرا را از نوع دیگر جدا کنید. سپس می‌ توانید خط داستانی هر یک از این ایده ‌ها را مشخص کنید و ترتیب انتشار آن‌ ها را نیز مشخص نمایید.

مرحله 3: پلتفرم VOD را برای خود پیدا کنید.

همه شما از نظر محتوا آماده هستید، قدم بعدی را تصور کنید که بهترین بسترهای میزبانی ویدیوی آنلاین را برای شما پیدا کنید. زیرا، اگر ایده ویدیویی شما با بدنه وسیله نقلیه مقایسه شود، پلت فرم باید موتوری باشد که وسیله نقلیه شما را به جلو می برد. سایت های فروش ویدئو باید حمایت خود را در نظارت بر عملکرد اولیه کسب و کار گسترش دهد. بیشترین اهمیت به میزبانی، بازاریابی، کسب درآمد، و ذخیره سازی و امنیت است.

مرحله 4: انتقال محتوای خود به  CMS

یک سیستم مدیریت محتوای ویدیویی عملا به سازماندهی کسب و کار ویدیویی شما کمک می کند. به طور کلی ویدیوی شما را آرشیو و نمایش می دهد. اقدامات دیگری نیز در عملکرد بیرونی تجارت پخش ویدیو وجود دارد. در حالی که در باید به کارکردهای آپلود، زمان‌بندی، زیرنویس و غیره توجه کنید.

پیشنهاد مطالعه:معرفی افزونه های امنیتی وردپرس

تمایل CMS ویدیویی به پشتیبانی از پلتفرم های برتر کسب درآمد از ویدیو فقط به قابلیت های فوق محدود نمی شود. این شامل موارد زیر است:

•    ویدیوهای پخش شده در پلت فرم را پشتیبانی می کند.

•    پشتیبانی فنی شبانه روزی را برای عملیات روان فراهم می کند.

•    پشتیبانی چند زبانه در معاملات به مشتریان پلتفرم ارائه می دهد.

•    با یک یا چند مدل کسب درآمد همراه است که از طریق سرمایه گذاری درآمد را مشاهده می کنند.

مرحله 5: یک مسیر کسب درآمد را انتخاب کنید.

در سایت های فروش ویدئو ، نحوه فروش آنلاین را مشخص نمایید. این بخشی است که در آن مدلی از کسب درآمد را طبق جزئیات سرمایه گذاری خود انتخاب می کنید. انواع متداول کسب درآمد که به یک پلتفرم فروش ویدیوی آنلاین شامل،SVOD  ویدئوی اشتراک، AVOD  تبلیغات ویدیویی، TVOD  فیلم معامله ، PVOD  ویدئوی ممتاز می شود.

هیچ محدودیتی برای مخلوط کردن یک یا دو مدل با مدلی که شما به عنوان اصلی می‌دانید وجود ندارد. اگرچه، ممکن است برای پلتفرم هایی با کشش قابل توجهی توصیه شود. برای شروع، پیشنهاد ممکن است با مدل رایج انتخاب شده SVOD باشد.

مرحله 6: پلتفرم خود را تبلیغ کنید.

جمع آوری یک کسب و کار vod چیست و چرا ویدیوی درخواستی بدون تلاش های بازاریابی آن مفید نیست. با وجود مجموعه ضروری از ابزارهای بازاریابی، همانطور که توسط یک CMS ویدیویی خوب ارائه شده است، زمینه مناسبی برای دنبال کردن شیوه های بازاریابی موثر وجود دارد.

فعالیت در سایت های فروش ویدئو مستلزم یک برنامه عملی است که شامل تبلیغ فعال محتویات پیشنهاد شما به روشی است که به جمعیت شناسی مخاطب هدف شما ضربه بزند. به یاد داشته باشید که پلتفرم خود را در انجمن های اجتماعی مطرح کنید و ایده تجربه ویدیویی خوب را با مشتریان احتمالی خود به اشتراک بگذارید.

مرحله 7: مراقب آینده کاری خود باشید.

با توجه به لحظات سخت زمان حال، روند آینده کسب و کار خود را فراموش نکنید. ایده‌ پردازی و برنامه ‌ریزی از قبل درست است که کسب‌وکار ساخت ویدیو بر پایه‌ی کاملاً پویا تنظیم شده است.

حق با شماست که فرض کنید می‌توانید تحقیقات فشرده، تجزیه و تحلیل کیفیت، پیش‌بینی روندهای آینده، ترسیم کلی ویدیوهای خود و اقدامات مرتبط دیگری از این دست را در تلاش برای آینده سایت های فروش ویدئو خود انجام دهید.

پلتفرم فروش ویدیوی خودتان

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که راه اندازی پلتفرم خود را برای فروش آنلاین ویدیوها دنبال کنید. سپس باید مزیت داشتن یک پلت فرم به نام خود را در نظر بگیرید. نقطه ضعف انتخاب یک پلت فرم خوب برای پخش آنلاین و فروش ویدیوهای خود بسیار جدی است. از آنجایی که به نظر می رسد مستقیماً مانع راه تجارت شما می شود.

به عنوان مثال، یوتیوب را در نظر بگیرید، مطمئناً به شما امکان ورود آسان به پلتفرم آن را می دهد. این تضاد درست زمانی رخ می دهد که شما بطور اختصاصی در حال پیشرفت هستید و به فکر افزایش سرمایه گذاری مشترک خود با YouTube باشید. پلتفرم مورد بحث برای اعمال محدودیت‌های سریالی بر کانال‌های درآمدزا شناخته شده است.

بهترین پلتفرم برای فروش آنلاین ویدیو

 بعلاوه در سایت های فروش ویدئو ، با در نظر گرفتن یوتیوب که صرفاً یک پلتفرم کسب درآمد مبتنی بر تبلیغات است، می‌توانید تصور کنید که تجربه بینندگان چقدر می‌تواند مختل شود. از جلب توجه بیننده‌تان با تبلیغ روی آگهی تا یک ویدیو، که برای بقیه ویدیوهای کانال نیز قابل استفاده است.

بنابراین، ریشه‌یابی پلتفرم فروش ویدیوی آنلاین که کاملاً تحت کنترل شما است، کاملاً واضح است. فقط به دنبال فروش آنلاین محتوای خود نباشید، بلکه رهایی از یک محیط محدود را پیدا کنید که در آن شما را مجبور می کند تا سرمایه گذاری پخش ویدیوی خود را تبلیغ کنید.

شش پلتفرم ارزشمند برای فروش آنلاین ویدیو برای کسب درآمد

تمامی این برنامه ها، یک راه حل تکنولوژیکی برای کسب درآمد ویدیویی هستند. 

بهترین سایت ها برای فروش محتوای ویدیویی آنلاین

 CONTUS VPlayed

CONTUS VPlayed  از سایت های فروش ویدئو اختصاصی است. مدل متمرکز بر درآمد آن می‌تواند هر زمینه‌ای از کار را تامین کند. در تلاش است تا راه حلی تمام عیار با پیچیدگی کامل ارائه دهد. بیش از 150 ویژگی را تسهیل می کند و در هر مرحله از راه گزینه هایی را ارائه می دهد. می‌توانید از مراقبت از میزبانی ویدیو (CMS)، بازاریابی، کسب درآمد، امنیت و ذخیره‌سازی، همه در یک معامله مطمئن باشید.

برخی از ویژگی های CONTUS VPlayed:

•    6 مدل مختلف کسب درآمد را برای حداکثر درآمد ارائه می دهد.

•    سیستم امنیتی موجود در اینجا دارای گواهی پروتکل های چند DRM است.

•    برای یک تجربه پخش مداوم ویدئو، با روش‌های پخش نرخ بیت تطبیقی مطابقت دارد.

•    این ابزار با ابزارهای بازاریابی داخلی برای انتقال کلمه در مورد پلت فرم ویدیویی شما ارائه می شود.

پلتفرم GudSho

GudSho یک پلت فرم کسب درآمد ویدیویی مبتنی بر SaaS برای سازندگان سوله های مختلف است. این که از سایت های فروش ویدئو می باشد، با ارائه سریع‌ترین مسیر برای کسب درآمد از محتوا، یک پلتفرم آماده راه‌اندازی برای توزیع ویدیوهای ممتاز برای مخاطبان جهانی است که به داستان‌نویسان مستقل و کسب‌وکارها نوید یک جریان گسترده فرصت‌های درآمدی را می‌دهد.

GudSho  همچنین به گسترش دامنه برند برای هر کسی که می‌خواهد از ویدیو برای افزایش هجوم درآمد خود استفاده کند، کمک می‌کند. این پلتفرم با مدل‌های درآمدی متعدد و مجموعه ابزار بزرگی از ویژگی‌های مناسب برای سازندگان، مرکزی است که در آن سازندگان با طرفداران ملاقات می‌کنند، در یک کانال انحصاری پخش جریانی داشته و بدون محدودیت کسب درآمد می‌کنند.

برخی از ویژگی های  GudSho:

•    فرصت های درآمد را با پرداخت های آسان به حداکثر می رساند.

•    آپلود، انتشار و مدیریت آسان ویدئو را در یک CMS مستقل ترویج می کند.

•    دارای ویژگی غنی است، آماده پخش بوده و امکان کسب درآمد فوری را فراهم می نماید.

•    با کمک یک درگاه پرداخت یکپارچه، به پذیرش پرداخت های جهانی کمک می کند.

•    از افزایش درآمد از طریق اشتراک، پرداخت به ازای مشاهده و کمک های مالی پشتیبانی می نماید.

پیشنهاد مطالعه:بهترین سایت های دورکاری تدوین

فروش محتوای ویدیویی به صورت آنلاین  Brightcove

Brightcove  یکی از سایت های فروش ویدئو است که با خرد سنتی در این زمینه عرضه می شود. قابلیت اطمینان پلت فرم OTT آن بالاترین سطح برای رهبری صنعت است. پیشنهادات آن شامل دو ویژگی سفارشی منحصر به فرد این ارائه دهنده است. «ویرایش به صورت دسته‌ای» و «لیست پخش را بکشید و رها کنید». یکی دیگر از ویژگی‌های خاص سرویس‌های آن، «فهرست پخش هوشمند» است، فهرستی که از پردازش متاتگ‌ها به‌منظور ارائه پیشنهادات خودکار و در عین حال دقیق استخراج شده است.

برخی از ویژگی های  Brightcove:

•    دامنه را برای همه مدل‌های کسب درآمد رایج در دسترس گسترش می‌دهد.

•    این امکان زمان‌بندی ویدیویی خاص برای موقعیت جغرافیایی مورد علاقه را فراهم می‌کند.

•    دارای یک ویژگی "انتشار سریع" برای انتشار سریعتر ویدیو در یک حرکت آسان می باشد.

•    اساس ساختار ویدئو-ابر پلت فرم از مشتریان با حفاری داده های انحصاری مورد علاقه پشتیبانی می کند.

IBM Video Streaming

IBM Video Streaming  یک سرویس پخش ویدیو برای هر دو حالت پخش زنده و ویدیوی درخواستی و یکی از سایت های فروش ویدئو است. یکی از نکات جالب در پلتفرم IBM، استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه خدمات شرح خودکار است. فناوری یادگیری ماشینی برای راه اندازی یک پلت فرم فروش ویدیویی که مطابق با ایده آل مشتری است.

برخی از ویژگی های اصلی پخش ویدیوی IBM:

•    قابلیت پخش جریانی به پایگاه های مخاطبان پیشرفته را دارد.

•    در بازاریابی ویدئویی نهایت پشتیبانی را به مشتریان ارائه می دهد.

•    گزینه های مختلفی برای کسب درآمد از ویدیو ارائه می دهد.

•    این یک پلتفرم مبتنی بر ابر است که مزایای خاص خود را دارد.

بهترین سایت ها برای فروش محتوای ویدیویی آنلاین

Vimeo OTT

Vimeo OTT  به ارائه راه حل های ott در قالب برنامه ها و وب سایت ها اختصاص دارد. قادر به ارائه یک پلتفرم برای انجام پخش زنده و درخواست های ویدیویی بر اساس تقاضا است. این یک هدف ثابت ایجاد یک برنامه پخش ویدئو برای هر پلتفرم در ارتباط با آن دارد. این که یکی از بهترین سایت های فروش ویدئو ، به دنبال خدمات و ارتقای برنامه ایجاد شده برای مشتریان نیز می باشد.

 

•    پشتیبانی فنی شبانه روزی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

•    این پشتیبانی را با حداکثر 4 مدل کسب درآمد گسترش می دهد.

•    آن را به مشتریان خود متعهد می کند که بر داده های مشترکین کنترل داشته باشد.

•    دارای یک ویژگی به نام "پنجره زمانی" برای برنامه ریزی انتشار ویدیو از قبل دارد.

برای کسب درآمد از سایت های فروش ویدئو ، می توانید از طریق 20پیمنت اقدام کنید.

 
 
 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر