خرید دوره های آنلاین edx

خرید دوره های آنلاین edx

توسط : تیم محتوا
1,515

Edx  یک ارائه دهنده دوره های آنلاین گسترده (MOOC). این دوره آنلاین با دانشگاه ها و سازمان های پیشرو جهان همکاری می کند تا دوره های آنلاین با کیفیت بالا را برای فراگیران در سراسر جهان ارائه دهد. دوره ها شامل محتوای ویدئویی و متنی، تالارهای گفتگو و تعدادی از انواع مسئله و ارزیابی است. می توانید برای خرید دوره های آنلاین edx از طریق 20پیمنت اقدام کنید.

گواهی های تایید شده edX

دسترسی به اکثر دوره‌های edX کاملاً رایگان است و اکثر آنها یک مسیر گواهی تأیید شده اختیاری و پولی را با تکالیف درجه ‌بندی ‌شده و فرصت کار برای دریافت گواهی با هزینه ‌ای که در هر دوره متفاوت است، ارائه می ‌دهند. این مجموعه برای مسیر تایید شده پس از گذراندن دوره با موفقیت، گواهی می دهد. گواهی های تایید شده راهی عالی برای نشان دادن مهارت ها و دانشی است که به دست آورده اید که می تواند به پیشرفت حرفه ای یا تحصیلی شما کمک کند.

ثبت نام برای یک حساب کاربری

اگر قبلاً ثبت نام نکرده اید، لطفاً برای یک حساب edX.org ثبت نام کنید. شما باید اطلاعات مورد نیاز (آدرس ایمیل، نام کاربری، نام کامل، کشور خود) را پر کنید و سپس از طریق ایمیلی که وارد کرده اید، حساب خود را تایید نمایید.

پیشنهاد مطالعه:بهترین سایت های خرید ممبر تلگرام

جستجو برای دوره ها

به کاتالوگ دوره های دوره های آنلاین edx نگاهی بیندازید تا دوره مناسب خود را پیدا کنید. دوره های بسیاری از موضوعات مختلف را از لیست رو به رشد مدارس در سراسر جهان مشاهده خواهید کرد. دوره هایی که در آن ثبت نام می کنید را می توانید در داشبورد edX خود پیدا کنید.

وقتی دوره ای را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام دوره بروید. در آن صفحه می توانید اطلاعات مربوط به دوره را بیابید. روی دکمه "اکنون ثبت نام" کلیک کنید، سپس انتخاب نمایید که به مسیر تایید شده یا ممیزی بروید.

لطفاً به خاطر داشته باشید که تقریباً تمام دوره های edX را می توان به صورت رایگان گذراند! می ‌توانید در حین ممیزی یک دوره، برای دریافت گواهی تأیید شده ارتقا دهید. لطفاً به «مهلت ارتقای تأیید اعتبار» در سمت راست صفحه طرح کلی دوره مراجعه کنید تا بدانید چه مدت باید ارتقا دهید.

همچنین، می توانید در یک دوره آزمایشی دوره های آنلاین edx شرکت کنید. در DemoX ثبت نام نمایید. این دوره ساختگی به عنوان یک راه عالی برای آشنایی با پلتفرم edX قبل از شروع کار واقعی است.

خرید دوره های آنلاین edx

گواهینامه دوره های آنلاین edx

می توانید در سایت اصلی، درباره گواهی های تأیید شده edx بیاموزید. هر مدرکی که به دست می آورید یک موفقیت بزرگ است و می توان از آن برای درخواست شغل و دانشگاه استفاده کرد. این مجموعه همچنین اعتبار برنامه ها و موارد دیگر را ارائه می دهد.

edX  چیست؟

دوره های آنلاین edx به عنوان سازمانی  استکه توسط MIT و دانشگاه هاروارد تأسیس شده که یک پلت فرم فناوری منبع باز برای ارائه دوره های آنلاین ایجاد خواهد کرد. EdX از دانشکده هاروارد و MIT در انجام تحقیقات در مورد آموزش و یادگیری در محوطه دانشگاه از طریق ابزارهایی که تجربیات کلاسی و آزمایشگاهی را غنی می کند، پشتیبانی خواهد کرد. 

در عین حال، edX  همچنین از طریق مطالب دوره آنلاین به فراگیران در سراسر جهان خواهد رسید. وب‌سایت edX با میزبانی محتوای MITx و Harvardx با هدف افزودن محتوای سایر دانشگاه‌های علاقه‌مند به پیوستن به این پلتفرم شروع به کار خواهد کرد. 
 edX  همچنین از دانشکده هاروارد و MIT در انجام تحقیقات در مورد آموزش و یادگیری پشتیبانی خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه:10 بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان

MITx و Harvardx چیست؟

نمونه کارها دوره های آنلاین MIT و هاروارد که از طریق edX به زبان آموزان در سراسر جهان ارائه می شود. اما این مجموعه از چه فناوری برای دوره های آنلاین edx استفاده خواهد کرد؟ etx یک پلتفرم یادگیری آنلاین منبع باز که دارای آموزش طراحی شده به طور خاص برای وب است.

 ویژگی‌ها عبارتند از: یادگیری خودسرانه، گروه‌های بحث آنلاین، یادگیری مشارکتی مبتنی بر ویکی، ارزیابی یادگیری در حین پیشرفت دانش‌آموز در دوره، و آزمایشگاه‌های آنلاین. این پلت فرم همچنین به عنوان آزمایشگاهی عمل خواهد کرد که از آن داده ها برای درک بهتر نحوه یادگیری دانش آموزان جمع آوری می شود. از آنجا که منبع باز است، پلتفرم به طور مداوم بهبود می یابد.

خرید دوره های آنلاین edx

آیا چیزی نوآورانه در مورد فناوری آنلاین وجود دارد؟

دوره های آنلاین edx این فراتر از مدل استاندارد آموزش آنلاین است که بر تماشای محتوای ویدیویی متکی است و تجربه ای تعاملی را برای دانش آموزان ارائه می دهد. و این فناوری منبع باز خواهد بود. سایر دانشگاه‌ها می‌توانند از فناوری نوآورانه برای ایجاد پیشنهادات آنلاین خود استفاده کنند.

MIT  و هاروارد، برای بهبود آموزش در محوطه دانشگاه و در سراسر جهان این دوره ها را راه اندازه کرده اند. در واقع، در محوطه دانشگاه، تحقیقات edX درک آنها را از نحوه یادگیری دانش‌آموزان و نحوه استفاده از فناوری‌ها به عنوان بخشی از تلاش‌های بزرگ‌تر برای بهبود آموزش و یادگیری افزایش می ‌دهد.

فراتر از پردیس ‌های ایجاد شده، edX دسترسی به آموزش را گسترش می‌ دهد تا گواهی ‌های مهارت در این حوزه را برای زبان ‌آموزان توانمند کسب کنند و پلتفرم منبع باز دوره های آنلاین edx را در دسترس سایر موسسات قرار دهد.

چه کسی edX را رهبری خواهد کرد؟

EdX یک اولویت برای رهبری هر دو دانشگاه هاروارد و MIT است و توسط هیئت مدیره ای متشکل از رهبران کلیدی هر دو موسسه که توسط رئیس هر دانشگاه منصوب می شوند اداره می شود. آنانت آگراوال، مدیر آزمایشگاه علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی MIT، رئیس اولیه edX خواهد بود و به هیئت مدیره گزارش خواهد داد.

EdX یک کار مهم است که به منابع قابل توجهی نیاز دارد. محدوده کامل کارکنان مشخص نشده است، اما ستادی برای ابتکار وجود خواهد داشت. اما چه کسانی می توانند در دوره های edX شرکت کنند؟ آیا روند پذیرش وجود خواهد داشت؟

دوره های آنلاین edx برای هر کسی در جهان با اتصال به اینترنت در دسترس خواهد بود و به طور کلی فرآیند پذیرش وجود نخواهد داشت. در ازای هزینه اندکی، همانطور که توسط هیئت مدیره edX، MIT و هاروارد تعیین شده است، اعتبارنامه فقط به دانشجویانی اعطا می شود که با نشان دادن تسلط بر مطالب یک موضوع آن را کسب کنند.

فراگیران آنلاینی که تسلط بر موضوعات را نشان می دهند می توانند گواهی پایان را دریافت کنند، اما این گواهینامه ها تحت نام هاروارد یا MIT صادر نمی شوند.

موفقیت چگونه سنجیده خواهد شد؟

پیشرفت در تحقیقات یادگیری دانشجو و تقاضا برای دوره های آنلاین هر دو به عنوان نشانه های موفقیت سنجیده می شوند. با این حال، طرحی برای سنجش موفقیت کامل دوره های آنلاین edx با مشورت اعضای هیئت علمی MIT و هاروارد ایجاد خواهد شد.

بهبود آموزش و یادگیری برای دانش آموزان در پردیس یکی از اهداف اولیه این گروه است. هدف این است که این دوره ها را برای هر کسی در جهان از هر جمعیتی که علاقه به پیشرفت دانش خود دارد، در دسترس قرار گیرد. تنها شرط لازم داشتن یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت است.

هدف این گروه آن است که به مرور زمان دانشگاه های دیگر به MIT و هاروارد در ارائه دوره های آموزشی بر روی پلت فرم edX بپیوندند. گردآوری محتوای آموزشی بسیاری از دانشگاه‌ها در یک سایت به فراگیران در سراسر جهان این امکان را می‌دهد تا به محتوای درسی هر دانشگاه شرکت‌کننده از یک وب‌سایت واحد دسترسی داشته باشند و از مجموعه‌ای از ابزارهای آموزشی آنلاین به اشتراک گذاشته شده توسط همه دانشگاه‌های شرکت‌کننده استفاده کنند.

پیشنهاد مطالعه:برنامه های برتر برای مانیتور کودکان

هزینه و قیمت دوره های آنلاین edx

کاربران می توانند تقریباً دوره های آنلاین edx را به صورت رایگان بررسی کنند. با این حال، برای دسترسی به امتحانات یا تکمیل یک گواهی تایید شده، آنها باید هزینه ای بپردازند. برای بسیاری از دوره ها، این هزینه بین 50 تا 100 دلار است. 

سایر دوره ها بسته به موضوع ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال، دوره آموزشی اپرای قرن هجدهم دانشگاه هاروارد: هندل و موتزارت با گواهینامه 139 دلار هزینه دارد. EdX تخمین می زند که برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد از طریق این پلتفرم بین 10000 تا 25000 دلار هزینه دارد. 

اگر کاربر تصمیم بگیرد در برنامه های MicroBachelors یا MicroMasters ثبت نام کند، هزینه آن از 500 تا 1500 دلار متغیر است. شرکت هایی که مایل به ارائه فرصت های آموزشی و توسعه حرفه ای به کارکنان خود هستند، می توانند در edX for Business مشترک شوند. 

تیم ‌ها می‌ توانند به مجموعه‌ای از دوره های آنلاین edx که از 349 دلار برای هر زبان‌آموز شروع می‌شود، در سال دسترسی داشته باشند. افرادی که در دوره های آموزشی اجرایی ثبت نام می کنند ممکن است بین 1499 تا 2500 دلار بپردازند.

گواهینامه های حرفه ای و برنامه های سری X از نظر قیمت متفاوت هستند. یک گواهی حرفه ای در مدیریت خرده فروشی و همه کانال از کالج دارتموث 198 دلار هزینه دارد، اما یک گواهی حرفه ای مدیریت ریسک از موسسه مالی نیویورک 1895 دلار هزینه دارد. 

EdX کمک مالی ارائه می دهد. کاربران باید در دوره های آنلاین edx به عنوان یادگیرنده حسابرسی ثبت نام کنند، سپس درخواست کمک مالی را تکمیل کنند. در صورت تایید درخواست، که ممکن است دو تا چهار روز کاری طول بکشد، کاربر کد تخفیف 90 درصدی دریافت می کند. با این حال، همه دوره ها واجد شرایط نیستند و کاربران باید درخواست کمک مالی را بر اساس هر دوره تکمیل کنند.

خرید دوره های آنلاین edx

خط مشی بازپرداخت edX

کاربرانی که در یک دوره مسیر تأیید شده حضور دارند، در صورت لغو ثبت‌نام ظرف 14 روز پس از خرید یا 14 روز پس از شروع دوره، هر کدام که دیرتر باشد، می‌توانند بازپرداخت دریافت کنند. اگر کاربران در دوره گواهی ثبت نام کرده باشند، پس از دریافت گواهینامه نمی توانند مبلغی را بازپرداخت کنند. هنگامی که کاربر از ثبت نام خارج شد، وجوه به حساب پرداخت او بازگردانده می شود. بازپرداخت معمولاً طی پنج تا 10 روز پردازش می شود.

اگر دوره های آنلاین edx را از طریق یک بسته برنامه خریداری می‌کنید، می‌توانید لغو ثبت‌نام کنید، به جلسه دیگری تغییر دهید، یا یک جلسه را ترک کنید و منتظر جلسه دیگری باشید. شما می توانید ظرف 14 روز پس از ثبت نام در دوره یا حداکثر تا شش ماه پس از پرداخت، هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد، بازپرداخت دریافت کنید.

برای دریافت بازپرداخت دوره های آموزش حرفه ای، کاربران باید ظرف دو روز پس از شروع دوره با پشتیبانی مشتری edX تماس بگیرند.

پیشنهاد مطالعه:درباره پلتفرم Drawpile

آیا edX ارزشش را دارد؟

اگر قصد دارید مدرک لیسانس یا فوق لیسانس خود را دنبال کنید، مهارت های حرفه ای خود را توسعه دهید، توانایی های رهبری خود را افزایش دهید یا چیز جدیدی بیاموزید، EdX ممکن است ارزشمند باشد. 89 درصد از افرادی که برنامه MicroMasters و 81 درصد برنامه گواهینامه حرفه‌ای را تکمیل کرده‌اند، نتایج شغلی مثبتی را گزارش کرده‌اند، مانند «افزایش اعتماد به نفس در کار، افزایش درآمد یا افزایش حقوق یا گرفتن ترفیع. 

بسته به دوره آموزشی و میزان فعال بودن یادگیرنده، دوره های آنلاین edx همچنین دارای نرخ تکمیل تا 80٪ است. بخشی از فلسفه یادگیری edX این است که کلاس‌هایی که یادگیری آنلاین را با رویکردهای سنتی در محوطه دانشگاه ترکیب می‌کنند، می‌توانند کارایی و کیفیت را بهبود بخشند. برای ثبت نام و پرداخت هزینه این دوره ها می توانید از کارشناسان 20پیمنت راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد