کسب درآمد از TranscribeMe

کسب درآمد از TranscribeMe

توسط : تیم محتوا
2,783

TranscribeMe یک شرکت قانونی کار از خانه است که مترجمان را برای تکمیل پروژه های مشتریان استخدام می کند. آنها آموزش و راهنمای ساده ای را برای استفاده آسان ارائه می دهند که این موقعیت ایده آل برای یک ترجمه سطح ابتدایی است. می ‌توانید در خانه کار کنید و به ‌جای مصاحبه‌ های طولانی ‌تر، کلیپ ‌های صوتی کوتاه‌تر و ۲ تا ۴ دقیقه ‌ای را ترجمه کنید. شما می توانید برای کسب درآمد از TranscribeMe اقدام نمایید. در این خصوص، کارشناسان 20پیمنت شما را یاری می کنند.

شرکت معتبر ترجمه

در این سایت، تکالیف در یک زمان ارائه می شوند، اما تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد، محدودیتی برای تعداد کارهایی که می توانید انجام دهید وجود ندارد. این سایت سال هاست که وجود داشته و به عنوان یک شرکت معتبر ترجمه، شهرت پیدا کرده است. این یک فرصت ایده آل است اگر مطمئن نیستید که چگونه مشاغل ترجمه را به صورت آنلاین انجام دهید.

شرایط شغلی  TranscribeMe

برای شروع کسب درآمد از TranscribeMe ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک شناسه یا پاسپورت معتبر داشته باشید و به رایانه یا لپ تاپ با اتصال به اینترنت پایدار و پرسرعت دسترسی داشته باشید. همچنین باید یک امتحان ورودی را پشت سر بگذارید که سرعت تایپ، دقت، دستور زبان، املا و علائم نگارشی شما را آزمایش می کند.

همه رونوشت‌نویسان باید یک حساب PayPal معتبر داشته باشند زیرا به این صورت پول می‌ گیرید. اگر در کار ترجمه کاملاً تازه کار هستید، برای تمرین سرعت تایپ خود، چند تست تایپ رایگان را به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین می ‌توانید ترجمه کلیپ‌های ویدیویی کوتاه یوتیوب را تمرین کنید و در حین بررسی صحت کارتان، به خودتان زمان بدهید.

کسب درآمد از TranscribeMe به تجهیزات فنی خاصی نیاز ندارد، بنابراین لازم نیست نگران تهیه پدال پا، هدفون یا سایر وسایل باشید. با این حال، برای تکمیل کار خود باید آخرین نسخه Google Chrome را دانلود و اجرا کنید، و داشتن یک فضای کاری آرام با صدای پس زمینه کم برای کارهای ترجمه همیشه مفید است.

TranscribeMe چگونه کار می کند؟

پس از قبولی در آزمون ورودی، TranscribeMe شما را به عنوان یک کارشناس ترجمه پاره وقت معرفی می کند. این یک موقعیت پیمانکاری مستقل است، اما به شما آزادی می دهد تا برنامه خود را تنظیم کنید و در زمانی که برای شما راحت تر است، کار کنید.

این سایت، پلتفرم و یک شبکه اجتماعی خاص خود را دارد که می توانید با کارکنان و فریلنسرها در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و کسب درآمد از TranscribeMe داشته باشید. این یک مکان عالی برای پرسیدن سوال و یادگیری مهارت است. برای مشاهده تکالیف موجود، باید وارد پورتال شوید، جایی که می‌ توانید فایل‌های صوتی را برای ترجمه درخواست کنید.

 فایل ها از طریق ایمیل برای شما ارسال نمی شود. در عوض، آنها را مستقیماً روی پلتفرم ترجمه می‌کنید و کار خود را برای بررسی ارسال می‌کنید. پس از ارسال کار، حساب شما اعتبار داده می شود و می توانید به دنبال فایل های صوتی دیگر برای ترجمه بگردید.

TranscribeMe اغلب راه حل مناسبی برای افرادی است که می خواهند یک شلوغی جانبی را شروع کنند. این یک راه آسان برای ورود به دنیای ترجمه است. این بررسی به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا برای شما مناسب است یا خیر!

کسب درآمد از TranscribeMe

لهجه های مختلف برای ترجمه

آیا می خواهید وارد صنعت ترجمه شوید، اما حتی نمی دانید بهترین راه حل چیست؟ کسب درآمد از TranscribeMe می تواند مکانی عالی برای شروع شما باشد! این شرکت ترجمه به شما امکان می‌دهد از خانه کار کنید، کاملاً به روی تازه واردان باز است و مکان خوبی برای بهبود مهارت ‌های خود در کار است. حداقل تجهیزات مورد نیاز وجود دارد و نیازی به خرید نرم افزار ترجمه ندارید.

ترجمه یک چالش جانبی ساده است: شما به یک فایل صوتی گوش می دهید و آنچه می شنوید را تایپ می کنید. با این حال، به همان سادگی نیست. شما به سخنرانان مختلف گوش خواهید داد، از آنهایی که لهجه‌های سنگین دارند تا کسانی که به وضوح بیان می ‌کنند. شما باید با گفتگوی متقابل، کیفیت صدای ضعیف، جستجوی اصطلاحات و گوش دادن به همان صوت بارها و بارها مقابله کنید.

اما این کار پاداشی نیز دارد. رونوشت‌های شما ممکن است زیرنویس‌هایی ارائه دهد یا تحقیق را برای افرادی که کم شنوا هستند آسان‌تر کند یا حتی ممکن است در موارد قانونی یا برای اهداف پزشکی استفاده شود. برای کسب درآمد از TranscribeMe توجه داشته باشید که ترجمه قانونی یا پزشکی معمولاً مستلزم آموزش تخصصی است.

پیشنهاد مطالعه:کسب درآمد از سایت  UserTesting

نحوه کار با TranscribeMe

وقتی برای کسب درآمد از TranscribeMe اقدام می کنید، وارد WorkHub آن می شوید که برای دسترسی به آن باید Google Chrome را داشته باشید. سپس این فرصت را خواهید داشت که هر شغل موجود را در پلتفرم TranscribeMe ادعا کنید.

یک فایل صوتی را بردارید، آن را ترجمه کنید و از طریق مرکز ارسال کنید. فایل‌ها معمولاً مختصر هستند، هر کدام از 10 ثانیه تا یک دقیقه. بازبین‌های شرکت کار شما را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که الزامات دقت آنها را برآورده می‌کنند قبل از اینکه به کسی اجازه ورود به برنامه را بدهند.

TranscribeMe به جمع‌سپاری این ترجمه‌ها تکیه می‌کند، بنابراین صدای ارسالی به شرکت به قطعات کوچک تقسیم می‌شود و به بسیاری از رونویس‌نویسانی که به طور همزمان کار می‌کنند اختصاص داده می‌شود. پس از تکمیل تمام قطعات، بخش تضمین کیفیت فایل ها را کنار هم قرار می دهد. 

این مرحله ای است که مهر زمان و نام گویندگان اضافه می شود، بنابراین شما فقط باید روی آنچه در فایل صوتی خود گفته می شود تمرکز کنید، نه اینکه چه کسی آن را می گوید. این یک راه مطمئن برای کسب درآمد از TranscribeMe خواهد بود.

یک فرد تضمین کیفیت کار شما را بررسی می کند و در صورت لزوم اصلاحات را انجام می دهد و برای کار پذیرفته شده دستمزد دریافت خواهید کرد. (اگر کار شما نیاز به اصلاحات زیادی دارد، ممکن است رد شود.)

کسب درآمد از TranscribeMe

شرایط شغلی TranscribeMe

TranscribeMe برای ترجمه سطح ابتدایی عالی است! الزامات برای صنعت بسیار اساسی است:

•    شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان ندارید؟ فرصت‌های کار از خانه را ببینید که نیازی به آن ندارند.

•    شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید.

•    شما همچنین باید درک بی عیب و نقصی از دستور زبان انگلیسی و قوانین نقطه گذاری داشته باشید.

•    همچنین به داشتن یک گوش خوب کمک می کند: اگر بتوانید به راحتی بین بلندگوها تمایز قائل شوید و هنگام گوش دادن، صدای پس زمینه را فیلتر کنید، عالی خواهید بود.

•    در مورد الزامات فنی، شما باید یک کامپیوتر خانگی با دسترسی مطمئن و پرسرعت به اینترنت داشته باشید.

•    این سایت توصیه می کند که هدفون برای گوش دادن به صدا داشته باشید. هدفون با بهبود محیط گوش دادن، ترجمه را بسیار آسان‌تر می‌کند.

ترجمه نویسان باتجربه که برای کسب درآمد از TranscribeMe اقدام می کنند اظهار داشته اند که پدال پا نیز یک ابزار عالی است. این امکان را به شما می دهد که پخش فایل صوتی را با پای خود کنترل کنید، بنابراین هرگز مجبور نیستید انگشتان خود را از صفحه کلید بردارید.

TranscribeMe در هر ساعت چقدر پرداخت می کند؟

نرخ پایه پرداخت TranscribeMe بین 15 تا 22 دلار در هر ساعت صوتی است. (نرخ ها می توانند در هر زمان تغییر کنند. لطفاً برای جزئیات به روز به وب سایت شرکت مراجعه کنید.) TranscribeMe هفته ای یک بار از طریق حساب PayPal شما پرداخت می کند.

 پرداخت ها به دلار آمریکا است و زمانی که حسابتان به 20 دلار رسید، می توانید درخواست پرداخت کنید. توجه داشته باشید که PayPal در حال حاضر تنها روش پرداخت است و TranscribeMe نمی تواند به هیچ وجه هزینه کار شما را به شما پرداخت کند.

میزان پرداختی برای کسب درآمد از TranscribeMe  به صورت"ساعت صوتی" است. شما برای هر ساعت صوتی که ترجمه می کنید 15 تا 22 دلار درآمد خواهید داشت. این بدان معناست که هر چه سریع ‌تر و دقیق ‌تر بتوانید ترجمه و بازنویسی کنید کارآمدتر باشید پول بیشتری به دست خواهید آورد!

نرخ استاندارد حرفه ای ترجمه که توسط صنعت پذیرفته شده است، به چهار دقیقه اجازه می دهد تا یک دقیقه صدا را ترجمه کنید. با این نرخ، چهار ساعت را صرف ترجمه 60 دقیقه صدا خواهید کرد و کمتر از 4 دلار در ساعت با نرخ پرداخت TranscribeMe درآمد کسب خواهید کرد. 

همانطور که گفته شد، بسیاری از مبتدیان از این فرصت برای دیدن اینکه آیا شغل ترجمه برای آنها مناسب است برای کسب درآمد اضافی در حالی که هنوز کار تمام وقت خود را انجام می دهند، قدردانی می کنند. فرصت هایی برای کسب نرخ بالاتر با دست یابی به تجربه و کسب درآمد از TranscribeMe وجود دارد. 

هنگامی که یک ترانویس کننده معمولی با TranscribeMe هستید، می توانید برای اضافه شدن به تیم های ویژه آنها درخواست دهید. بسته به پروژه، مشاغل می توانند به ازای هر ساعت صوتی 22 تا 60 دلار به رونویسندگان واجد شرایط پرداخت کنند. پروژه های ویژه می توانند تا 100 دلار برای هر ساعت صوتی پرداخت کنند.

متوجه خواهید شد که شانس هایی برای پیشرفت در شرکت وجود دارد و می توانید به سمت تضمین کیفیت و فراتر از آن حرکت کنید.

کسب درآمد از TranscribeMe

بررسی های  TranscribeMe

اکثر بررسی ‌ها برای TranscribeMe در Glassdoor مثبت هستند و انعطاف ‌پذیری برنامه کاری و جامعه استقبال کننده و حمایت ‌کننده رونویس‌کنندگان در انجمن‌ها را ستایش می‌کنند. برنامه انعطاف‌پذیر به این خط ‌مشی اشاره دارد که می ‌توانید به میزان دلخواه یا کم کار کنید.

شما به معنای واقعی کلمه ساعات کاری خود را برای کسب درآمد از TranscribeMe و ورود به سیستم و در دسترس بودن برای ترجمه تنظیم می‌کنید. تیم ها شما را با تجربه کل جامعه در ارتباط قرار می دهند و از TranscribeMe به عنوان مکانی عالی برای دریافت نکاتی برای رشد مهارت های خود به عنوان یک ترجمه یاد می شود.

معایب آن چیزی است که شما انتظار دارید:

•    کار ترجمه برای شما تضمین نشده است، و اولین بار ارائه شده است.

•    وقتی وارد سیستم می شوید، ممکن است در ابتدا کار کمی در دسترس باشد.

•    چندین بررسی کننده در Glassdoor به چیزی که معتقدند دستمزد پایینی نسبت به مقدار کاری که انجام می دهید اشاره می کنند، در حالی که دیگران اشاره می کنند که با کارآمدتر شدن شما، دستمزد ساعتی شما افزایش می یابد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، یک رونویس نویس باتجربه که به طور مداوم کار با کیفیت بالا را تکمیل می کند، این فرصت را پیدا می کند که به تیم های ویژه ارتقا یابد یا حتی بخشی از QA شود، با افزایش نرخ دستمزد مطابق با آن و کسب درآمد از TranscribeMe. افرادی که با تیم‌های ویژه کار کرده‌اند می‌گویند که پس از ارتقاء سطح، کمبود کار ثابت را تجربه نکرده‌اند.

آزمون TranscribeMe

فرآیند درخواست شامل گذراندن آزمون TranscribeMe برای واجد شرایط بودن برای کار در شرکت است. برای مطالعه قبل از امتحان، به راهنمای سبک شرکت دسترسی خواهید داشت. علاوه بر تسلط بر گرامر و علائم نگارشی انگلیسی، روی سؤالات سبک مخصوص TranscribeMe نیز آزمایش خواهید شد، بنابراین مطالعه راهنما در واقع بسیار مهم است.

هنگامی که برای شروع و کسب درآمد از TranscribeMe آماده شدید، می توانید آزمون را از طریق پورتال تکمیل کنید. برای بخش اول، از شما خواسته می‌شود که در سؤالات چندگزینه‌ای انتخاب صحیح را انجام دهید یا پاسخ صحیح را تایپ کنید. پس از آن بخش، دو فایل صوتی وجود دارد که باید آنها را ترجمه کنید.

شما دو شانس برای قبولی در آزمون دارید. اگر قبول نشدید، یک دوره انتظار 30 روزه وجود دارد تا بتوانید دوباره امتحان کنید.

پیشنهاد مطالعه:خرید دوره های آنلاین edx

فرصت های مشابه

مطمئن نیستید که TranscribeMe فرصت مناسبی برای شماست؟ در اینجا چند پلتفرم شغلی دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید درباره آنها بیشتر بدانید:

1.    Rev.com یک سرویس ترجمه با پرداخت مشابه است که از رونویسندگان سطح ابتدایی استقبال می کند. فرصت هایی در زیرنویس و ترجمه ارائه می دهد. همچنین به صورت هفتگی از طریق PayPal پرداخت می کند و بازخورد و مربیگری منظم را برای کمک به رشد شما ارائه می دهد.

2.    Upwork و Fiverr پلتفرم‌های مستقلی هستند که می‌توانید همانند کسب درآمد از TranscribeMe برای مشاغل ترجمه پیشنهاد دهید. شما می توانید نرخ خود را تعیین کنید و مشتریانی را که می خواهید با آنها کار کنید انتخاب کنید. اینها پلتفرم‌های خوبی برای استفاده در ابتدا در کنار TranscribeMe هستند، در حالی که تجربه و پایگاه مشتری ایجاد می‌کنید.

3.    Casting Words به همین ترتیب از رونویس‌کنندگان جدید استقبال می‌کند. در مقیاس درجه بندی شده پرداخت می شود. از 8.5 سنت تا 1 دلار در هر دقیقه صوتی برای کار متوسط، با پرداخت بهتر برای کار با درجه بالاتر. این شرکت به شما امکان می‌دهد هر چند بار که لازم است در آزمون ترجمه شرکت کنید.

4.    CrowdSurf همچنین فایل‌های بسیار کوتاهی را برای ترجمه ارائه می‌کند، و زمانی که فقط کمی زمان برای ترجمه در اینجا و آنجا دارید، آن را به یک انتخاب عالی همانند کسب درآمد از TranscribeMe تبدیل می‌کند. برای شروع باید در WorkMarket ثبت نام کنید.

اگرچه TranscribeMe ممکن است پرداخت تمام وقت ارائه نکند، این یک راه حل عالی است. اگر تجربه ای در دنیای ترجمه ندارید، این یک راه آسان برای امتحان کردن آن در ازای دستمزد است تا ببینید آیا می خواهید یک کار از خانه را دنبال کنید و یک ترجمه حرفه ای هستید یا خیر.

اگر از کار لذت می برید، برخی از این کارهای ترجمه دیگر را بررسی کنید. یا این دوره رایگان راه اندازی یک تجارت ترجمه را بررسی کنید!

کسب درآمد از TranscribeMe

آیا TranscribeMe یک کلاهبرداری است؟

کسب درآمد از TranscribeMe یک کلاهبرداری نیست. البته شکایات آنلاین از افرادی وجود دارد که از میزان دستمزد ناراضی بودند، اما بسیاری از متقاضیان هستند که پول خوبی به دست می آورند. کارآمد شدن و اثبات کیفیت کارتان قبل از دسترسی به پیشنهادهای پردرآمدتر زمان می برد، اما آنها در دسترس هستند. در حالی که به عنوان یک مبتدی، جایگزین کار روزانه شما نمی شود، فرصت پیشرفت وجود دارد.
 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر