معرفی سایت  Copyscape

معرفی سایت  Copyscape

توسط : تیم محتوا
1,344

سایت  Copyscape یکی دیگر از بهترین بررسی ‌کننده‌ های سرقت ادبی هوش مصنوعی است که کمی متفاوت عمل می‌ کند. این ابزار به جای اسکن ورودی های متن از کاربر، این قابلیت را دارد که کل صفحات وب را برای شما اسکن کند. برای نتیجه دقیق تر، این پلتفرم کپی هایی از صفحه وب شما را در اینترنت جستجو می کند و صفحات وب را نشان می دهد که محتوای شما را سرقت علمی کرده اند.

عمکلرد  CopyScape

این سایت خود را به عنوان ابزاری برای کسب‌وکارها نشان می‌دهد که آیا محتوای آنها به سرقت رفته است یا خیر. با این حال، این سرویس کاملاً می تواند توسط افراد نیز استفاده شود. تکنیک کار بسیار ساده است. رابط کاربری ساده سایت Copyscape به شما این امکان را می دهد که از همان اولین بار بدانید که چگونه کار می کند. قیمت ابزار نیز بسیار کم است و علاوه بر این، تخفیف هایی نیز ارائه می دهد. 

مسلماً برای کسی که باید کارهای زیادی را تأیید کند مفید است. اعتبارات ممتاز Copyscape نیز با استفاده از برخی خدمات خاص از قبل وجود دارد و پیام مستقیم انتقال می دهد. 

تهدید سرقت ادبی

سرقت ادبی یک مشکل جدی و رو به رشد در وب است. در هر لحظه، هر کسی در جهان می تواند محتوای آنلاین شما را کپی کرده و فوراً آن را در سایت خود قرار دهد. پس از ایجاد تغییرات جزئی، آنها ادعا می کنند که محتوای شما متعلق به خود است.

وب بر اساس کار سخت افراد صادقی ساخته شده است که زمان و انرژی خود را صرف ایجاد محتوای اصلی می کنند. اپیدمی جهانی سرقت محتوا، حقوق مردم را نقض می کند و از ایجاد محتوای جدید وب جلوگیری می کند.

سایت  Copyscape به عنوان یک سرویس عمومی رایگان برای رفع این مشکل رو به رشد ایجاد شد. منابع زیر می تواند به شما کمک کند از حقوق خود به صورت آنلاین محافظت کنید و در برابر تهدیدات سرقت ادبی و سرقت محتوا دفاع کنید.

معرفی سایت  Copyscape

جلوگیری از سرقت ادبی

مانند بسیاری از چیزهای دیگر در زندگی، بهتر است از سرقت ادبی قبل از وقوع جلوگیری شود. این راهنمای ساده برای جلوگیری از سرقت ادبی به شما کمک می کند تا از سرقت ادبی محتوای سایت خود جلوگیری کنید.

کشف سرقت ادبی

این به شما بستگی دارد که بفهمید آیا شخصی بدون اجازه از محتوای شما کپی کرده است یا خیر. Copyscape یک سرویس رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی سرقت ادبی آنلاین را جستجو کنید و موارد سرقت محتوا را شناسایی کنید. به سادگی URL محتوای اصلی خود را تایپ کنید و سایت  Copyscape بقیه کارها را انجام می دهد.ه مچنین خدمات حرفه ای را برای نیازهای پیشرفته تر ارائه می دهد.

پاسخ به سرقت ادبی

اگر متوجه شدید که شخصی محتوای شما را دزدیده است، بهتر است سریع اقدام کنید. این راهنمای عملی برای پاسخگویی به سرقت ادبی، برخی از اقداماتی را که می‌توانید برای ردیابی مجرمان انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما از سایت متخلف حذف می‌شود، فهرست می‌کند.

مرکز منابع Copyscape به شما کمک می کند حقوق خود و قوانینی را که سرقت ادبی آنلاین را تنظیم می کنند، درک کنید. از آنجایی که قوانین کپی رایت از مکانی به مکان دیگر متفاوت است، این فهرست همچنین شامل پیوندهایی به اطلاعات حق چاپ برای کشورهای مختلف است.

پیشنهاد مطالعه:هوش مصنوعی گوگل بارد (Bard)

هوش مصنوعی 

اگر همین چند سال پیش به شما می گفتیم که هوش مصنوعی شغل شما را می دزدد، احتمالاً باور نمی کردید. با این حال، با گذشت زمان، این تخیل به طور پیوسته به واقعیت تبدیل می شود. اگرچه ربات‌های چت هوش مصنوعی مانند ChatGPT بیشتر برای مکالمات سرگرم‌کننده استفاده می‌شوند، افراد زیادی از هوش مصنوعی برای نوشتن و کپی متن از سایر وب ‌سایت‌های قانونی برای کار خود استفاده می‌کنند. 

کار به جایی رسیده است که ما حتی لیستی از مشاغلی داریم که ChatGPT ممکن است جایگزین شود. با این حال، راهی برای مبارزه با این موضوع و شناسایی محتوای نوشته شده با هوش مصنوعی وجود دارد. چک‌کننده‌های سرقت ادبی مبتنی بر هوش مصنوعی را وارد کنید، که به راحتی می‌توانند موارد سرقت ادبی را در چند ثانیه شناسایی کنند. 

جستجوگرهای سرقت ادبی

اگر به دنبال جستجوگرهای سرقت ادبی قابل اعتماد برای ChatGPT و محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی هستید، سایت  Copyscape یکی از انتخاب های موثر است. در این مقاله، بهترین ابزار بررسی سرقت ادبی هوش مصنوعی که می‌توانید در سال 2023 استفاده کنید، آورده شده است:

معرفی سایت  Copyscape

طبقه بندی متن   OpenAI

ما با یک بررسی کننده سرقت ادبی هوش مصنوعی که به تازگی منتشر شده توسط OpenAI، شرکتی که پشت خود ChatGPT قرار دارد، شروع می کنیم. این اپلیکیشن که AI Text Classifier نام دارد، یک مدل GPT با تنظیم دقیق است که توسط این شرکت ساخته شده است. 

OpenAI مسئول پیش‌بینی این است که چقدر احتمال دارد که یک متن وارد شده توسط یک انسان یا یک هوش مصنوعی نوشته شده باشد. AI Plagiarism Checker  به عنوان بررسی کننده سرقت ادبی هوش مصنوعی بر روی جفت داده ها، از جمله ورودی های انسان و هوش مصنوعی آموزش دیده است. 

همانند سایت  Copyscape ، این پلتفرم به راحتی متون هوش مصنوعی سرقت‌شده را شناسایی می کند. این برنامه در تمام انواع متن کار می کند و بر اساس وب سایت شرکت است. OpenAI همچنین به وضوح بیان کرده است که این ابزار هنوز کاملاً قابل اعتماد نیست و نباید به عنوان یک راه اصلی برای شناسایی متن کپی شده استفاده شود. 

پیشنهاد مطالعه:بهترین ابزارهای بازی هوش مصنوعی

Copyleaks AI Content Detector

Copyleaks  تضمین می کند که آشکارساز سرقت ادبی هوش مصنوعی آن در یافتن اینکه کدام محتوا توسط هوش مصنوعی و انسان ها ایجاد شده است، 99.12 درصد دقت دارد. این ابزار همچنین از چندین زبان از جمله فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و غیره پشتیبانی می کند. 

این برنامه همانند سایت  Copyscape از روشی استفاده می‌کند که آن را «مبارزه با آتش» می‌نامد، که در آن ابزار از هوش مصنوعی برای تشخیص متن تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده می‌کند. این به ابزار توانایی تکامل در کنار جدیدترین ربات‌های چت هوش مصنوعی را می‌دهد. Copyleaks حتی قول پشتیبانی از ChatGPT 4 را پس از عرضه می دهد.

شما می توانید از این بررسی کننده سرقت ادبی هوش مصنوعی برای موارد مختلف از جمله مقالات، بررسی ها، پست ها و حتی مقالات دانشگاهی استفاده کنید. علاوه بر این، اگر برای باز کردن این وب سایت مساله ای ندارید، یک افزونه (بازدید) کروم نیز برای این ابزار وجود دارد. استفاده از Copyleaks نیز کاملا رایگان است، بنابراین فوراً متن خود را اسکن کنید.

معرفی سایت  Copyscape

GPTRadar

GPTRAadar یک بررسی کننده سرقت ادبی هوش مصنوعی است که بر اساس خود GPT-3 ساخته شده است. با استفاده از هوش مصنوعی، جستجوگر همه نوع متن را به صورت آنلاین تشخیص می دهد و آن را به عنوان انسان یا هوش مصنوعی طبقه بندی می کند. 

این ابزار نیز همانند سایت  Copyscape در یک وب سایت ساده موجود است که تقریباً آن را خیلی ابتدایی به نظر می‌رساند. با این حال، به خوبی کار می کند و کار را انجام می دهد. GPTRadar بر اساس توکن کار می کند و به کاربران رایگان 2000 توکن برای استفاده می دهد. اگر بیشتر می خواهید، می توانید اعتبارات اضافی را با قیمت 0.02 دلار خریداری کنید که به 100 توکن ترجمه می شود.

پیشنهاد مطالعه:خرید از سایت Zoho

Winston AI

یکی دیگر از بهترین و قدرتمندترین بررسی‌کننده‌های سرقت ادبی هوش مصنوعی وینستون AI است، ابزاری که نوید دقت 99 درصدی را هنگام تشخیص محتوای ChatGPT می‌دهد. مانند برخی دیگر از چک‌کننده‌های این فهرست، وینستون نتایج را به بخش انسان، هوش مصنوعی و حتی بخش خوانایی تقسیم می‌کند تا مرتب‌سازی را برای کاربران آسان‌تر کند. 

با این حال، چیزی که آن را متمایز می کند این است که شما حتی می توانید فایل های PDF و تصویری ارائه دهید و آن ها را نیز می خواند. همانند سایت  Copyscape استفاده از Winston به اندازه کافی آسان است. به سادگی متن خود را وارد کنید یا تصویر را آپلود کنید و شروع به اسکن برای محتوای هوش مصنوعی کنید. 

تنها در عرض چند ثانیه، بررسی کننده سرقت ادبی هوش مصنوعی نتایج را نشان می دهد. حتی دارای یک نقشه پیش‌بینی هوش مصنوعی است که متن دقیقی را که توسط هوش مصنوعی تولید شده است و متن‌هایی که می‌توانند توسط انسان تهیه شده باشند را برجسته می‌کند. 

در حالی که طرح رایگان فقط به 2000 کلمه و تشخیص هوش مصنوعی دسترسی دارد، برنامه های پولی که از 19 دلار در ماه شروع می شود همچنین به شما امکان دسترسی به تشخیص سرقت ادبی، پشتیبانی از دست خط و موارد دیگر را می دهد.

معرفی سایت  Copyscape

برتری های CopyScape

این یکی دیگر از بهترین بررسی‌کننده‌های سرقت ادبی هوش مصنوعی است، اما کمی متفاوت عمل می‌کند. این ابزار به جای اسکن ورودی های متن از کاربر، این قابلیت را دارد که کل صفحات وب را برای شما اسکن کند. برای نتایج دقیق تر، CopyScape کپی هایی از صفحه وب شما را در اینترنت جستجو می کند و صفحات وب را نشان می دهد که محتوای شما را سرقت علمی کرده اند.

 همانند سایت  Copyscape، این برنامه خود را به عنوان ابزاری برای کسب‌وکارها نشان می‌دهد که آیا محتوای آنها به سرقت رفته است یا خیر. با این حال، این سرویس کاملاً می تواند توسط افراد نیز استفاده شود. استفاده از CopyScape به اندازه کافی آسان است. 

فقط URL یک صفحه وب را کپی کرده و در CopyScape جای‌گذاری کنید، و برنامه یک یا دو دقیقه طول می‌کشد تا نتایجی شبیه به Google ارائه کند که به جز محتوای کپی‌شده است. سپس می توانید روی هر یک از این نتایج کلیک کنید تا اطلاعات دقیق را مشاهده کنید. 

این سرویس حتی تعداد دقیق کلمات و درصد محتوای کپی شده را نشان می دهد. به خوبی کار می کند و به طور کلی در تشخیص متن تولید شده توسط هوش مصنوعی دقیق است. استفاده از CopyScape در حال حاضر رایگان است، اما این شرکت ممکن است بعداً وب سایت را به شکل پولی تبدیل کند.

اگر تمایل دارید از سایت  Copyscape  ب عنوان بررسی‌کننده‌های سرقت ادبی هوش مصنوعی استفاده کنید، می توانید برای پرداخت ارزی اشتراک آن، از خدمات 20پیمنت بهره مند شوید. کارشناسان 20پیمنت راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.
 

برچسـب هـا : سایر ، سایت Copyscape
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد