بازی متاورسی  Valhalla

بازی متاورسی  Valhalla

توسط : تیم محتوا
1,466

پس از اینکه Floki Inu اولین آپدیت بزرگ در Valhalla را اعلام کرد، یک بازی متاورس جدید راه خود را به بازار باز کرد. در این بازی متاورس، بازیکنان می توانند در بازی حرکت کرده و حالت های مختلف را کشف کنند. به روز رسانی های بیشتری توسط این سرمایه گذاری در زمان های آینده راه اندازی خواهد شد. توکن FLOKI به بازی متاورسی  Valhalla قدرت می دهد.

بازی متاورسی  Valhalla

نحوه بازی Valhalla

توسعه از طریق توییتی به اشتراک گذاشته شد که در آن بازی به عنوان یک بازی مبارزاتی نوبتی توصیف شده و توانایی های تاکتیکی بازیکنان را آزمایش می کند. ورا نه تنها یک شخصیت درون بازی بلکه یک توکن غیرقابل تعویض نیز هست. بازی مبتنی بر بلاک چین از طریق L2 Optimism Kovan Testnet پردازش می شود.

یکی از اهداف انتشار بازی سوزاندن توکن‌ های FLOKI و انتقال آن‌ ها به اکوسیستم بازی است و در Optimism Goerli  منتشر شده است.  FLOKI را می‌توان در هر مرحله از بازی متاورسی  Valhalla استفاده کرد و کاربرد توکن و تقاضای آن را افزایش داد.

Valhalla اولین نسخه بزرگ فلوکی اینو در بخش بازی های متاورس است. بسیاری از زمینه ها در نسخه های بعدی توسعه یا به روز خواهند شد. بازیکنان می توانند شخصیت های دیگر را ملاقات کنند و به دنبال Veras بگردند، کسی که در طول نبرد به کار می آید.

 کنترل برخی از Veras ها می تواند سخت باشد. بنابراین، دنیای مجازی طلسم هایی را برای رام کردن کامل یک ورا ارائه می دهد. با اطمینان از اینکه حرز در رام کردن ورا معجزه می کند، نبرد را به سمت مساعد حرکت دهید. 

در بازی متاورسی  Valhalla بازیکنان می توانند گروه بزرگی از Veras داشته باشند. با این حال، تنها یکی را می توان به نبرد برد. Veras را می توان در یک فضای محدود ذخیره و سازماندهی کرد که با پیشرفت بازیکنان در بازی گسترش می یابد. علاوه بر این، مناطق مختلف را می توان کاوش نمود. آنها آینه ای هستند که در زندگی واقعی وجود دارند. 

به عنوان مثال، ساحل در والهالا هنوز یک فضای باز پر از ماسه در مقابل یک دریای بزرگ است. این واقعیت که آنها جذاب هستند، اعتبار زیادی برای نحوه طراحی گرافیک برای صفحه نمایش است.

پیشنهاد مطالعه:هوش مصنوعی گوگل بارد (Bard)

مناظر بازی 

در بازی متاورسی  Valhalla تپه ها و صخره های باشکوه منتظر استقبال بازیکنانی هستند که به سادگی می خواهند تنها بنشینند و از زیبایی های منظره لذت ببرند. چیزی که والهالا را جالب می کند، ارائه شهر به عنوان یک منطقه است. معماری شهر از معماری وایکینگ ها الهام گرفته شده است تا سکونتگاه عظیمی از مردم را در خود جای دهد.

فروشگاه‌ها نیز در دسترس هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که اقلام ضروری را خریداری کنند و اقلامی را بفروشند که دیگر هیچ فایده‌ای برای آنها ندارد. تنها شرط این است که آنها هرگز نباید از کالایی که برای فروش گذاشته می شود استفاده کنند. این راهی برای بدست آوردن سود مناسب است. بعلاوه، مغازه ها مکانی عالی برای تجهیز برای نبرد هستند.

بازی متاورسی  Valhalla

چالش های به روزرسانی

اولین به روز رسانی اصلی بازی متاورسی  Valhalla در حال حاضر با چند مشکل مواجه است. اینها هستند:-

•    کاهش نرخ فریم

•    مسائل مربوط به اجرای صدا

•    زیر آب زنده بمانید

•    خرابی به دلیل حافظه که می تواند مختص مرورگر باشد

این مشکلات در به‌روزرسانی‌های افزایشی که قرار است در آینده منتشر شوند، حل خواهند شد. سقف های سطح نیز هر 24 تا 48 ساعت افزایش می یابد. طرفداران Floki Inu ($FLOKI) بالاخره این فرصت را دارند که اولین نسخه قابل بازی مورد انتظار بازی پرچمدار بازی برای کسب درآمد (P2E) Floki را که الهام گرفته از متاورژن است، امتحان کنند.

پیشنهاد مطالعه:مقایسه ربات های چت هوش مصنوعی

بازی متاورسی  Valhalla چیست؟

طبق اسناد موجود در وب سایت Floki، بازی متاورسی Valhalla  بازی NFT Metaverse FLOKI است که توسط توکن FLOKI ارائه می شود. این مکانیک‌های بازی سطح A را در بلاک چین نشان می‌دهد. توجه داشته باشید که این شامل تعاملات بازی‌ های زنجیره‌ای و NFTهای قابل ارتقا می‌شود.

مکانیک‌های PlayToEarn Valhalla به کاربران این امکان را می‌دهد تا با بازی Valhalla توکن‌های FLOKI را به دست آورند و جمع‌آوری کنند، در نتیجه Valhalla را راهی مناسب برای میلیون‌ها نفر برای درآمدزایی می‌کند.

بازیکنان می توانند ارتباط برقرار کنند، پیشرفت یکدیگر را زیر نظر داشته باشند و در متاورس Valhalla با یکدیگر روبرو شوند. 

پشتیبانی Valhalla توسط $FLOKI 

Valhalla توسط $FLOKI پشتیبانی می شود. بازی متاورسی Valhalla  به شکلی ساخته شده اند که بتوانند با بالارفتن میزان پذیرش، توکن های زیادی از فلوکی را از گردش بیرون کرده و به اکوسیستم  طراحی شده است که با افزایش پذیرش، بخش عظیمی از توکن‌های FLOKI را از گردش خارج کرده و وارد اکوسیستم Valhalla  وارد نمایند. زیرا این ارز اصلی در دنیای بازی والهالا به شمار می آید. 

تنها راه خرید آیتم های درون بازی در والهالا، توکن های درون بازی خواهد بود که FLOKI بوده یا فقط با FLOKI قابل خرید هستند. Valhalla همچنین افراد را تشویق می کند که FLOKI را برای پیشرفت آسان تر در بازی خرج کنند. این امر سودمندی را افزایش می دهد و تقاضای واقعی برای توکن FLOKI را افزایش می دهد.

بازی متاورسی  Valhalla

تیم توسعهValhalla  

در اینجا اطلاعاتی در مورد تیم توسعه Valhalla وجود دارد:

بازی متاورسی Valhalla  در حال حاضر توسط یک تیم 11 نفره با تجربه تیمی ترکیبی بیش از 50 سال در حال توسعه است و قصد دارد به شدت به یک تیم 20 نفره برای توسعه سریع گسترش یابد. این تیم توسط MrBrownWhale، یک کهنه‌کار مشهور رمزنگاری، متخصص NFT و عضو شوراEther Cards و Jackie Xu، یک کهنه‌کار بلاک چین که یک دهه در این صنعت بوده و با برخی از بزرگترین نام‌های رمزنگاری کار کرده است، رهبری می‌شود.

این راه‌اندازی هیجان‌انگیز اولین نسخه قابل پخش بازی پرچمدار Floki، Valhalla play-to-earn (P2E) Metaverse همزمان با یک کمپین تلویزیونی بین‌المللی بزرگ، مشارکت پیشگامانه با اسطوره‌های مسابقات فرمول 1 آلفا رومئو و همکاری‌ها و ابتکارات متعدد دیگری است که نشان می‌دهد. تلاش جمعی توسعه دهندگان برای تبدیل شدن فلوکی و بازی متاورسی Valhalla  به یک نام آشنا در سال 2022 بوده است.

پیشنهاد مطالعه:بهترین دوره های آنلاین مهندسی هوش مصنوعی

در واقع، ترکیب قدرت میم، رمزنگاری و بازی پتانسیل تغییر جهان را داشته و Valhalla در قلب همه اینها قرار دارد. بازی‌های P2E قبلاً ثابت کرده‌اند که در برابر بازارهای نزولی انعطاف‌پذیر هستند، با پتانسیل بازدهی خیره‌کننده برای سرمایه‌گذاران اولیه و درآمد برای بازیکنان روزانه همراه هستند. می توانید در خصوص جدیدترین بازی های متاورسی و دیگر فناوری های به روز شده، با 20پیمنت همراه باشید.
 

برچسـب هـا : سایر ، بازی متاورسی Valhalla
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد