بهترین سایت های خرید اجناس دست دوم

بهترین سایت های خرید اجناس دست دوم

توسط : تیم محتوا
3,596

امروزه سایت های خرید دست دوم، رونق زیادی در سرتاسر جهان دارد. این می تواند به محیط زیست کمک کرده و لباس ها و لوازم مورد نیاز افراد را با قیمت های مناسب تری ارائه کند. از آنجایی که بسیاری از مصرف‌ کنندگان در تلاش برای زندگی پایدار هستند، خرید لباس ‌های نو دیگر تنها گزینه نیست. همین امر باعث رونق سایت های خرید دست دوم در بازار شده است.

سایت های فروش لباس دست دوم

Rokit

این برند لباس ‌های دست دوم را از طریق وب‌ سایت و فروشگاه‌های خود در لندن به فروش می‌ رساند. Rokit بیش از یک میلیون تن لباس را با فروش در مغازه های خود بازیافت کرده است. آنها یک تیم حرفه ای قدیمی برای یافتن، منبع و بازیافت لباس و موجودی دارند. برای مواردی فراتر از استفاده، کارکنان این اقلام را بدوزند و به محصولات جدید تبدیل کنند.

Grailed

Grailed  یکی از سایت های خرید دست دوم است که به کاربران اجازه می دهد نه تنها اقلام دست دوم بخرند بلکه کالاهای خود را نیز بفروشند. این شرکت در برندهای معروف لباس های خیابانی و طراحان تخصص دارد. لیست اقلام در وب سایت رایگان است و هزینه فروش یکی از پایین ترین قیمت ها در بازار است. در حال حاضر بیش از 2 میلیون لیست در وب سایت Grailed وجود دارد.

Thrift.Plus

این شرکت به منظور کاهش میزان ورود پوشاک به محل های دفن زباله شروع به کار کرد. سود Thrift.Plus صرف موسسات خیریه می شود، این وب سایت به گونه ای طراحی شده است که خرید خیریه را به همان اندازه خرید خرده فروشی آنلاین لذت بخش کند. در این پلتفرم، کاربران می‌توانند اقلام دست دوم را بخرند و بفروشند و برندها می‌توانند محصولات فروخته نشده را با هزینه کمتری بفروشند.

بهترین سایت های خرید اجناس دست دوم

فیسبوک مارکت

بازار فیس بوک به عنوان یکی از سایت های خرید دست دوم، در برنامه و وب سایت فیس بوک یکپارچه شده است. این پلتفرم بر خلاف سایر پلتفرم‌های دست دوم مبتنی بر ارسال پیام به سایر کاربران است، مشتریان می‌توانند درباره کالایی در منطقه خود به فروشنده پیام دهند و روش‌های پرداخت و ارسال را ترتیب دهند، و هیچ هزینه‌ای از فیس‌بوک دریافت نمی‌شود. این بازار برای پوشاک و کفش محبوب است اما می‌توان از آن برای خرید اتومبیل و سایر اقلام مانند لوازم خانگی نیز استفاده کرد.

 بازار ASOS

Asos این پلتفرم، یکی از سایت های خرید دست دوم است که در سال 2010 برای فروشندگان دست دوم و برندهای کوچک پایدار ایجاد شد. این سایت در بسیاری از برندهای ورزشی دهه 90 و قدیمی که در حال حاضر تقاضای زیادی دارند، تخصص دارد، این به مشتریان محصولاتی را ارائه می دهد که می توانند در هر جای دیگری پیدا کنند.

It is still white

هنوز رنگ سفید برای اولین بار زمانی ساخته شد که بنیانگذاران نمی دانستند با لباس عروس استفاده شده خود چه کنند. این سپس سایتی را ایجاد کرد که مشتریان می توانند لباس بفروشند و بخرند. لباس عروس ها گران هستند و معمولا فقط برای یک روز پوشیده می شوند تا از نگه داشتن این وسایل تا زمانی که دیگر قابل استفاده نباشند، جلوگیری شود. این سایت به شما امکان می دهد برای لباسی که دیگر نمی پوشید پول دریافت کنید و به دیگران اجازه می دهد لباس ها را با قیمت پایین خریداری کنند.

پیشنهاد مطالعه:بازی متاورسی  Valhalla

Vinted

Vinted  به عنوان یکی از سایت های خرید دست دوم مطرح است که یک وب‌سایت و یک برنامه تلفن همراه دارد تا کاربران را با اقلام دست دوم تازه ارسال شده به‌روز نگه دارد. این پلتفرم جامعه بزرگی با 45 میلیون کاربر دارد. این سایت به افراد امکان می‌دهد اقلام دست دوم خود را بفروشند و دیگران را بخرند، لباس‌هایی که در Vinted یافت می‌شوند به احتمال زیاد در هیچ جای دیگری یافت نمی‌شوند. 

برخلاف سایر سایت‌ها، فهرست ‌بندی و فروش کاملاً رایگان است و همچنین این هزینه پستی از طریق برنامه پیش‌پرداخت می‌شود تا اطمینان حاصل شود که مشتریان اقلام خود را دریافت می‌کنند.

Build a Bundle

Build a Bundle به این دلیل ایجاد شد که بچه‌ها چقدر سریع بزرگ می‌شوند و معمولاً لباس‌های بچه‌گانه نامرتب و گران قیمت به سرعت ارزش خود را از دست می‌دهند. این به والدین این امکان را می دهد که لباس های دست دوم کودکان را در یک مکان، در هر سن، اندازه و نوع خریداری کنند. 

برخلاف خرید لباس های نو، این لباس ها ارزان هستند و تاثیری بر محیط زیست ندارند. لباس های دست دوم را می توان مستقیماً برای شرکت ارسال کرد تا عکس گرفته شود و لیست شود.

بهترین سایت های خرید اجناس دست دوم

 eBay

Ebay یک وب سایت و پلتفرم آنلاین بزرگ و یکی از سایت های خرید دست دوم با بیش از 150 میلیون کاربر است. این وب‌سایت طیف وسیعی از محصولات را به روش‌های مختلف می‌فروشد، چیزی که به آن شهرت دارد، خدمات مناقصه دست دوم یا متعلق به قبل است.

 این به فروشندگان این امکان را می دهد که محصول خود را با یک پیشنهاد اولیه لیست کنند و سپس مشتریان می توانند برای خرید کالا با یکدیگر پیشنهاد دهند. محبوب ترین اقلام فروش لباس، کفش، لوازم جانبی و تکنولوژی است.

 Depop

دپاپ یکی از بزرگترین پلتفرم های آنلاین برای پوشاک دست دوم است. این به کاربران اجازه می دهد اقلام خود را با قیمت ثابت لیست کنند که سپس می توانند از طریق PayPal خریداری شوند، سپس فروشندگان اقلام را مستقیماً برای مشتریان خود ارسال می کنند. 

خرید دست دوم

برنامه و سایت های خرید دست دوم مشابه پلتفرم های رسانه های اجتماعی راه اندازی شده اند. شما می‌توانید دوستان و سایر کاربران را دنبال کنید و همچنین فید داشته باشید که به شما امکان می‌دهد بر اساس آنچه می‌خرید و جستجو می‌کنید، آیتم‌هایی را از دنبال‌کننده‌ها و موارد پیشنهادی خود ببینید.

خرید دست دوم محبوبیت خود را افزایش داده است و منجر به افزایش گزینه هایی شده است که چگونه مردم می توانند کالاهای مورد علاقه خود را بفروشند و بخرند. بسیاری از مردم eBay را به عنوان نقطه شروع انتخاب می‌کنند، اما وقتی صحبت از اقلام خاص می‌شود، دانستن اینکه بهترین مکان برای خرید اقلام دست دوم کجاست، بسیار سودمند است. 

پیشنهاد مطالعه:هوش مصنوعی گوگل بارد (Bard)

لباس دست دوم با کیفیت را از کجا بخریم؟

مکان‌ های بسیار زیادی وجود دارد، چه در خیابان‌های بزرگ و چه آنلاین، برای تهیه لباس‌های دوست‌داشتنی با کیفیت عالی. اگر به دنبال یک برند خاص در سایت های خرید دست دوم هستید، نگاهی به بازارهای آنلاین مانند Depop و Vinted یک راه عالی برای مرور مواردی است که می‌توانید تضمین کنید که در رنگ‌های مختلف با آنچه قبلاً دارید مناسب هستند یا نیاز دارید.

 با فروخته شدن اقلامی از دکتر مارتنز، وانس و لویس، شما مطمئناً یک معامله عالی را انتخاب خواهید کرد، زیرا بسیاری از مردم اقلام دست دوم را با کسری از هزینه خود شرکت ها می فروشند. اگر از مرور اقلام خوشحال هستید، از سایت های معتبر بازدید کنید و کشف کنید که فروشگاه های دست دوم چه چیزی ارائه می دهند. 

از کالاهای طراحی شده تا لوازم ضروری روزمره، کیفیت اجناس در این فروشگاه ها به چیزی نزدیک است که شما به آن نیاز دارید. 

ممکن است خرید از سایت های خرید دست دوم کمی زمان بیشتر ببرد، اما بسیاری از فروشگاه های دست دوم، اقلام خود را به گونه ای تقسیم می کنند که به راحتی قابل مرور باشند، دقیقاً مانند هر فروشگاه دیگری. شما نه تنها خریدهای عالی پیدا خواهید کرد، بلکه به یک هدف بزرگ کمک کرده اید. با بازگشت کمک های شما به مؤسسه خیریه، سودمند است.

بهترین سایت های خرید اجناس دست دوم

خرید اقلام تخصصی 

برای اقلام تخصصی تر مانند لباس عروس، کت و شلوار یا یونیفرم مدرسه، فیسبوک مارکت می تواند مکانی عالی برای شروع باشد. تنظیم شعاع به این معنی است که می توانید جستجوی خود را محلی نگه دارید و همچنین قبل از جدا شدن از پول خود بخواهید موارد را مشاهده کنید. 
با توجه به اینکه لباس عروس فقط یک بار پوشیده می شود، می توان آن را در ظاهری عالی از در سایت های خرید دست دوم تهیه نمود. 

 نکاتی برای خرید اسباب بازی های دست دوم برای کودکان

اسباب ‌بازی ‌ها زمانی که بچه ‌ها رشد می ‌کنند، می‌آیند و می ‌روند یا علایقشان را تغییر می‌ دهند، پس چرا اینها را دست دوم نگیریم؟ در اینجا چند نکته برای انتخاب اسباب بازی های دست دوم و به دست آوردن یک معامله عالی آورده شده است

از اسباب‌بازی‌هایی که آسیب آشکار یا قطعات شکسته دارند، از جمله پوسته پوسته شدن رنگ اجتناب کنید. در مورد مواد اسباب بازی بپرسید. از خرید هر چیزی که دارای رنگ سرب یا مواد سمی است خودداری نمایید. مطمئن شوید که اسباب بازی ها فاقد BPA هستند. 

در سایت های خرید دست دوم بررسی کنید که باتری خوردگی نداشته باشد. همچنین، مطمئن شوید که آنها دستکاری نشده و برچسب ایمنی آتش و غیره را بررسی کنید. اسباب ‌بازی ‌های دست دوم کودکان معمولاً به خوبی استفاده نمی‌شوند. 

این بدان معنا نیست که آنها برای سالهای آینده مناسب نیستند. برای اطمینان از اینکه آنها برای کودک شما خطری ندارد، نوع اسباب‌بازی را که می‌خرید و محل ساییدگی آن را بررسی کنید. برچسب های پاره شده یا خراش های سطحی باید خوب باشند، اما وقتی نوبت به مکانیک یا هر مساله برقی می رسد، مهم است که آنها را به طور کامل بررسی کنید.

نحوه خرید لپ تاپ و گوشی دست دوم

فن آوری جدید به قدری منتشر می شود که نمی توان با هر به روز رسانی و نسخه همراهی کرد. اگر متوجه می ‌شوید که به یک تلفن، تبلت یا لپ‌تاپ جدید نیاز دارید، اغلب خرید لوازم الکترونیکی دست دوم مقرون ‌به ‌صرفه‌تر است و در عین حال به انحراف از محل دفن زباله نیز کمک می‌کند. بنابراین، چگونه می توان در سایت های خرید دست دوم لپ تاپ و گوشی دست دوم خرید؟

پیشنهاد مطالعه:بهترین دوره های آنلاین مهندسی هوش مصنوعی

انتظار نداشته باشید که جدیدترین مدل ها را دریافت کنید.

واقع بین باشید و در نظر بگیرید که بعید است که آخرین مدل یا جدیدترین نسخه را دست دوم تهیه کنید، اما هنوز هم چند معامله عالی وجود دارد. حتی مدلی که دو سال از عمرش می گذرد، عمر زیادی دارد، اما مانند همه کالاهای دست دوم، همیشه ارزش بررسی سایش و پارگی آن را دارد.

همیشه شرایط را به طور کامل بررسی کنید.

اگر چیزی بیش از حد خوب به نظر می رسد، اغلب لازم است بیشتر بررسی شود. قبل از پرداخت هزینه، وضعیت وسایل الکترونیکی خود را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام سرنخ ها، صفحه کلید و هارد دیسک کاملاً کار می کند و همچنین وضعیت کلی صفحه نمایش ها، پورت های شارژ و علائم خرابی تعمیر شده را دارد.

بررسی وسایل الکترونیکی بازسازی شده ضروری است

وقتی صحبت از لوازم الکترونیکی در سایت های خرید دست دوم می شود، خرید کالای دست دوم می تواند معانی مختلفی داشته باشد، بنابراین مهم است که بدانید چه چیزی می خرید. لوازم الکترونیکی بازسازی شده معمولاً به صورت مبادله ای هستند که توسط یک سازنده، خرده فروش یا فروشنده حرفه ای به طور کامل آزمایش، پاک و اصلاح شده اند. برخی از لوازم الکترونیکی بازسازی شده با ضمانت نامه ارائه می شوند که امنیت خرید شما را بیشتر می کند.

خرید لوازم دست دوم، از یک بازار یا فروشنده خصوصی، ممکن است ریسک بالاتر داشته باشد و در صورت بروز مشکل، ضمانتی وجود نخواهد داشت، اما این بدان معنا نیست که ارزش بررسی کردن را ندارد. برخی از سایت های خرید دست دوم، لپ‌تاپ‌های دست دوم، تلفن ‌های همراه و تبلت ‌هایی را می ‌فروشند که همگی داده ‌های حرفه‌ ای هستند که مطابق با استانداردهای MOD پاک شده ‌اند و شما را با آگاهی از اینکه لوازم الکترونیکی به همان اندازه نو هستند، ایمن می ‌سازد.

بهترین سایت های خرید اجناس دست دوم

خرید دست دوم با هزینه مناسب

بسته به چیزی که می‌خرید، خریدهای دست دوم می‌تواند باعث صرفه‌جویی شود. از آنجایی که از فروشگاه‌های دست دوم فروشی و حراج‌ی ها در دسترس هستند، می‌توان معامله‌هایی را انجام داد. فروشندگان به دور شدن کالاهای قابل مصرف از محل‌های دفن زباله کمک می‌کنند. 

اگر هنوز به دنبال بهترین مکان برای خرید کالاهای دست دوم هستید، استفاده از سایت های خرید دست دوم باعث می شود که خریدهای شگفت انگیزی داشته باشید. از مبلمان گرفته تا اتومبیل، وسایل الکترونیکی گرفته تا پوشاک آنقدر لوازم دست دوم در دسترس هستند که پیدا کردن چیزی که دنبالش هستید، بسیار آسان خواهد بود.

 می توانید از میان سایت های خارجی لوازم دست دوم، کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنید. در این خصوص راهنمایی های 20پیمنت را دریافت کنید.
 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد