بهترین سایت های کاریابی امارات

بهترین سایت های کاریابی امارات

توسط : تیم محتوا
1,418

مشاغل آزاد خود را با کمک این لیست از بهترین سایت های کاریابی امارات متحده عربی بیابید، از جمله سایت های محلی ضروری که مشاغل شما را به مخاطبان مناسب می رساند. همچنین سایت های کاریابی معتبر جهانی وجود دارند که در این بازار به خوبی عمل می کنند. لیست ما شامل بسیاری از گزینه های رایگان است. ما برای هر سایت شغلی بر اساس عوامل مختلف طبقه بندی کرده ایم. برخی از عواملی که ما در نظر گرفتیم خط مشی استخدام آنها، انواع مشاغل، روند درخواست های شغلی، تخصص های شرکت و محدوده حقوق نیز می باشد.

مشاغل فریلنسری در امارات

با تمام این اطلاعات، جویندگان کار می توانند تصمیم بگیرند که کدام سایت کاریابی در امارات برای آنها بهترین است. با این لیست از بهترین سایت های کار در امارات متحده عربی، ما مطمئن هستیم که جستجوی شغل شما در امارات را کمی آسان تر می کنیم. شاید شغل رویایی خود را در یک شرکت پردرآمد پیدا کنید.

8 بهترین سایت شغلی در امارات

اکنون اجازه دهید به برخی از بهترین سایت های کاریابی امارات در زیر نگاه کنیم.

سایت کاریابی  لینکدین 

تعداد کارمندان: 19000

دفتر مرکزی :  Sunnyvale، کالیفرنیا، ایالات متحده

ویژگی های کلیدی لینکدین: 

امکان تماس فوری با کارفرما و کارمندان

می‌توانید پس از یک ماه آزمایش رایگان، فقط با 39.99 دلار ماهانه به LinkedIn Premium بپیوندید.

لینکدین یک پلتفرم اجتماعی است که با ایجاد ارتباط بین شرکت ها و کارمندان، فرصت های اقتصادی ایجاد می کند. اعضا مهارت ها، مدارک تحصیلی، زمینه مورد علاقه، تجربه کاری و بسیاری موارد دیگر را به اشتراک می گذارند که بعداً شرکت های مختلف به آنها دسترسی پیدا می کنند.

شرکت ها با استفاده از اطلاعاتی که بهترین سایت های کاریابی امارات ارائه می دهند، اعضا را استخدام می کنند. Linked In اکنون توسط مایکروسافت خریداری شده است. در این سایت 830 میلیون عضو در 200 کشور جهان وجود دارد. در امارات بیش از 4 میلیون کاربر از لینکدین استفاده می کنند.

بهترین سایت های کاریابی امارات

نحوه ارائه درخواست شغل در لینکدین

لینکدین وب سایتی است که می توانید در آن به دنبال شغل بگردید. شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس لیست های شغلی مختلف را بررسی کنید. می توانید با کارفرمایان یا سازمان ها ارتباط برقرار کنید تا در مورد موقعیت های باز آنها بیشتر بدانید.

در لینکدین، برای مشاغلی که درخواست می کنید به شرایط لازم نیاز دارید، اما لینکدین در میان بهترین سایت های کاریابی امارات یافتن این موقعیت ها را آسان می کند.

مزایا لینکدین

•    یافتن کارمندان برای کارفرمایان آسان است.

•    فرصتی برای برقراری تماس های زیاد.

•    فرصت های شغلی بیشتری ایجاد کنید.

•    می تواند از سنین پایین کار یا کارآموزی پیدا کند.

معایب Linked

•    مسابقات بیش از حد برای یک موقعیت واحد.

•    پرداخت حق بیمه فقط فرصت های بیشتری را ایجاد می کند.

سایت شغلی Naukrigulf  

تعداد کارمندان: 5001-10000

محل استقرار: ریاض در عربستان سعودی، ابوظبی، دبی در امارات

ویژگی های کلیدی Naukrigulf

•    می‌توانید درباره سازمانی که می‌خواهید به آن بپیوندید، بیاموزید.

•    در Naukrigulf، 5 میلیون نامزد هر ماه درخواست می دهند.

Naukri Gulf  وب سایتی است که در آن کارفرمایان می توانند کارمندان باکیفیت پیدا کنند و کاربران می توانند در زمینه تخصص یا علاقه خود شغل پیدا کنند. جویندگان کار در بهترین سایت های کاریابی امارات می توانند در کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، عربستان سعودی، قطر، کویت و غیره شغل پیدا کنند. 

این وب سایت در سال 2006 راه اندازی شد تا شکاف بین کارفرمایان و جویندگان کار را کاهش دهد. این سایت، فرصت هایی را برای هزاران کاربر فراهم کرده است. این شبکه برای مردم کشورهای خاورمیانه مانند امارات متحده عربی، عربستان سعودی، عمان، قطر، کویت، بحرین، الجزایر و بسیاری دیگر است.

برای پیوستن به این پلتفرم، به وب سایت رفته و آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر تازه‌کار هستید یا تجربه ندارید، باید با شرایط و ضوابط موافقت کنید. پس از آن، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. اکنون فقط باید مشاغل مناسب را با توجه به صلاحیت پیدا کنید و سپس برای شغل مذکور اقدام کنید.

پیشنهاد مطالعه:10 شغل برتر و پردرآمد بلاک چین در سال 2023

مزایا Naukrigulf

•    شما می توانید از طریق بهترین سایت های کاریابی امارات برای کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس از هر نقطه ای از جهان درخواست دهید. 

•    شما می توانید کار را بر اساس علاقه و منطقه خود پیدا کنید.

معایب

•    بررسی های متفاوت آن می تواند متقاضیان را گیج کند.

•    خدمات پولی در خلیج ناوکری وجود دارد، اما این هدر دادن پول است.

•    اطلاعات مرتبط: 10 شغل پردرآمد در دبی در سال 2022 را بررسی کنید.

سایت کاریابی Indeed

تعداد کارمندان: 12200

دفتر مرکزی: آستین، تگزاس، ایالات متحده

بهترین سایت های کاریابی امارات

ویژگی های کلیدی Indeed

•    در ویژگی بهترین سایت های کاریابی امارات ، می توانید مشاغل مختلفی را که ممکن است به آنها علاقه مند باشید، مشاهده کنید.

•    در ویژگی حق بیمه Indeed رفتار ترجیحی دریافت خواهید کرد.

Indeed  یکی از بهترین سایت های کار در امارات است که کارجویان را به شرکت های مختلف متصل می کند. دسترسی رایگان به این جویندگان کار را فراهم می کند تا آنها بتوانند به دنبال شغل بگردند. در سال 2004 تأسیس شد و اکنون در 60 کشور به 28 زبان در دسترس است. این وب سایت به شرکت ها کمک می کند افراد با استعداد را پیدا کنند و به جویندگان کار کمک می کند تا قراردادهای کوتاه مدت با تعهد کم پیدا کنند.

بیش از 250 میلیون عضو از سراسر جهان در Indeed به عنوان یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات وجود دارد. این به 28 زبان در بیش از 60 کشور در دسترس است. پیوستن به Indeed بسیار آسان است. به وب‌سایت بروید و کادر گفتگوی «What» و «Where» را در صفحه اصلی پیدا کنید. 

کشور خود را در کادر انتخاب کرده و عنوان شغل، نام شرکت یا کلمات کلیدی مرتبط با مشاغل را در کادر گفتگوی "What" تایپ کنید. با کلیک بر روی دکمه "اکنون درخواست" می توانید برای شغل درخواست دهید. اگر روی دکمه "شرکت" کلیک کنید، به وب سایت شرکت هدایت می شوید، جایی که باید ثبت نام کنید یا برخی از جزئیات را تکمیل کنید.

هنگامی که مشخصات خود را پر کردید و رزومه خود را آپلود کردید، باید روی دکمه Apply now کلیک کنید و اکنون همه چیز در یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات آماده است.

پیشنهاد مطالعه:5 نرم افزار برتر برای نویسندگان

مزایا Indeed

•    خدمات مشتری عالی

•    سیستم پیام خصوصی در این وب سایت برای انتقال اطلاعات است.

•    فرصت های شغلی زیادی در Indeed وجود دارد.

•    برای جستجوی شغل نیازی به ثبت نام ندارید.

معایب Indeed

•    برای اینکه رزومه خود را در بالاترین بازدید قرار دهید، باید پرداخت کنید.

•    کارفرمایان با شما تماس نمی گیرند.

بهترین سایت کار در امارات   oliv

تعداد کارمندان: 17+

دفتر مرکزی: جمیرا لیک تاورز، دبی، امارات متحده عربی

بهترین سایت های کاریابی امارات

ویژگی های کلیدی Oliv

•    جستجوی فوری کار در بهترین سایت های کاریابی امارات به شما امکان می دهد قبل از ثبت نام در سایت به جستجوی شغل بپردازید.

•    Oliv پشتیبانی عالی از مشتریان را از سوی عوامل انسانی ارائه می دهد.

•    Oliv یک وب سایت پیشرو است که دانشجویان و فارغ التحصیلان را به کارفرمایان متصل می کند. در سال 2013 راه اندازی شد.

این برنامه فرصت هایی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم می کند تا کسب و کار خود را راه اندازی کنند. این به آنها کمک می کند تا کسب و کار خود را در آینده توسعه دهند. این وب سایت برای کمک به کاهش نرخ بیکاری جوانان در امارات ایجاد شده است. 

ماهانه بیش از 1000 کاربر مصاحبه شده و بیش از 150000 دانشجو و فارغ التحصیل فعال در وب سایت ثبت نام می کنند. هزاران کاربر در روز از امارات متحده عربی در Olivهستند. ملحق شدن یه این سایت آسان است می توانید روی دکمه شروع در سمت راست بالای صفحه اصلی کلیک کنید. 

سپس باید در این سایت به عنوان یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات آدرس ایمیل خود را وارد کنید یا با یک حساب کاربری Linked In یا Gmail بپیوندید. می‌توانید با استفاده از شرح شغل، مهارت‌ها یا کلمات کلیدی دیگر شغل‌ها را جستجو کنید. همچنین می توانید مشاغل را در دسته های مختلف پیدا نمایید.

برای دوره های کارآموزی نیازی به رزومه ندارید، اما اگر برای فارغ التحصیلان متقاضی کار هستید، ممکن است برخی از شرکت ها از شما بخواهند رزومه خود را ارسال کنید. شما همچنین می توانید بر اساس شرکت یا حوزه تخصصی کار جستجو و درخواست دهید.

مزایا Oliv

•    برای تایید مشخصات متقاضی می توانید یک رزومه تصویری ایجاد کنید.

•    هیچ هزینه پنهانی در Oliv وجود ندارد.

•    حتی اگر دانشجو باشید هم می توانید کار پیدا کنید.

•    همچنین می توانید مشاغل را برای بعد ذخیره کنید.

سایت Monster Gulf 

مقر: ریاض، عربستان سعودی، و دبی، امارات

ویژگی های کلیدی Monster Gulf

•    مشاغل در بهترین سایت های کاریابی امارات را بر اساس بخش ها دسته بندی کنید.

•    می توانید هشدارهایی را تنظیم کنید تا در صورت در دسترس بودن موقعیت های شغلی جدید یا ترجیحی به شما اطلاع دهند.

•    می‌توانید ویژگی‌هایی درباره مشاغلی که کارشناسان ارائه می‌دهند پیدا کنید.

Monster Gulf  وب سایتی است که به افراد در یافتن شغل در سراسر جهان کمک می کند. آنها بیش از 20 سال است که در حال فعالیت هستند و تجربه زیادی در بازار کار دارند. آنها می خواهند به رشد کسب و کارها و جوامع کمک کنند و در سطح جهانی در دسترس هستند.

پیوستن به Monster Gulf بسیار آسان است. به وب‌سایت بروید و روی «ورود به جستجوگر کار» کلیک کنید. سپس روی دکمه «ثبت‌نام با ما» کلیک نمایید، جایی که از شما خواسته می‌شود اطلاعاتی مانند نام کامل، آدرس ایمیل، شماره موبایل، آدرس فعلی، ملیت، تازه‌کار یا با تجربه را وارد کنید.

سپس می توانید رزومه خود را قبل از تماس با کارفرما یا پس از درخواست کارفرما از شما برای ارسال آن ارسال کنید. پس از آن، کافی است پس از یافتن شغل مورد نظر خود، روی دکمه «اعمال» کلیک کنید.

پیشنهاد مطالعه:کسب درآمد با تماشای فیلم در نتفلیکس

مزایا Monster Gulf

•    Monster Gulf  به صورت جهانی در دسترس است.

•    فرصت شغلی زیاد

•    جستجو در مورد کارفرمایان یا کارمندان آسان است.

•    Monstergulf یک رابط کاربری ساده برای جستجوی شغل دارد.

معایب

•    فقط کاربران ممتاز فرصتی برای مشاغل بیشتری دارند.

•    خدمات پرهزینه پرهزینه

وب سایت Dubizzle

دفتر مرکزی: دبی، امارات متحده عربی

بهترین سایت های کاریابی امارات

ویژگی های کلیدی Dubizzle

•    در Dubizzle نیز می توانید محصولات را خرید و فروش کنید.

•    Dubizzle یک پایگاه داده طبقه بندی شده برای کارمندان و کارفرمایان دارد.

Dubizzle یک پلت فرم آنلاین است که در آن می توانید شغل جستجو کنید و محصولات، اتومبیل، خانه، لوازم الکترونیکی و بسیاری موارد دیگر را بخرید و بفروشید. این یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات است که در آن افراد می توانند محصولات، دارایی ها و مهارت ها را بدون نیاز به هیچ واسطه ای تجارت کنند. این سایت در سال 2005 توسط جی سی باتلر و سیم واتلی ایجاد شد.

Dubizzle وب سایتی است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این در بسیاری از کشورهای مختلف خاورمیانه از جمله امارات متحده عربی، مصر، بحرین، عربستان سعودی، لبنان، کویت، عمان و قطر در دسترس است. درخواست شغل در Dubjizzle نسبتا آسان است. شما فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کنید، نمایه خود را راه اندازی کنید و لیست های شغلی مختلف را بررسی نمایید.

می توانید مشاغل را بر اساس محبوبیت، مهارت ها، صلاحیت ها، موقعیت مکانی، نوع، دسته بندی و شرکت ها جستجو کنید. در Dubizzle، شما باید صلاحیت های مناسب برای شغلی که برای آن درخواست می کنید، داشته باشید. در غیر این صورت، شانس شما برای رد شدن افزایش می یابد.

مزایا Dubizzle

•    عضویت در این وب سایت به عنوان یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات آسان است.

•    فرصت های زیادی مانند جستجوی کار، خرید و فروش محصولات.

•    مشاغل را می توان از طریق دسته های مختلف جستجو کرد.

•    می توانید برای حقوق خود مذاکره کنید.

معایب

•    نظرسنجی در این سایت خوب نیست.

•    فقط در برخی کشورها موجود است.

وب سایت Bayt

تعداد کارمندان: 100-499

دفتر مرکزی: دبی، امارات متحده عربی

پیشنهاد مطالعه:قوانین جدید یوتیوب

ویژگی های کلیدی بیت

•    Bayt دارای ویژگی های پشتیبانی مشتری عالی است.

•    دارای ویژگی های ممتاز است – Bayt premium 19.95 دلار و Bayt Elite 49.95 دلار است.

Bayt یک وب سایت آنلاین است که به افراد در یافتن شغل در خاورمیانه و شمال آفریقا کمک می کند. کارفرمایان را با کارمندان بالقوه مرتبط می کند. این وب سایت یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات است که در سال 2000 تاسیس شد و جوایزی مانند شرکت های برتر برای کار در امارات متحده عربی را دریافت کرده است.

این وب سایت با ارائه ابزار و دانش به کاربران کمک می کند تا سبک زندگی خود را بسازند. بیت یک سایت کاریابی آنلاین با بیش از 39 میلیون کاربر است. در امارات متحده عربی، هند، یمن، تونس، پاکستان، مراکش، عراق، اردن، الجزایر و مصر موجود است.

Bayt وب سایتی است که در آن می توانید در خاورمیانه و شمال آفریقا به دنبال شغل بگردید. شما می توانید بر اساس مهارت ها، صلاحیت ها و زمینه های تخصصی خود شغل پیدا کنید. شما یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید، نمایه خود را تنظیم می‌کنید، رزومه خود را می‌سازید و سپس فهرست‌های شغلی مختلف را در یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات بررسی می‌کنید.

مزایای Bayt

•    عضویت در این وب سایت آسان است.

•    به افراد جویای کار کمک می کند تا با شرکت ها در مورد قرارداد مذاکره کنند.

•    مرد وسط قطع می شود که هزینه و خطرات را کاهش می دهد.

•    باعث ترویج فرهنگ جوانان می شود.

معایب Bayt

•    نمایه شما عمومی است و در نتایج جستجوی گوگل قابل مشاهده است.

•    استخدام نویسندگان حرفه ای برای وب سایت گران است.

وب سایت Laimoon

دفتر مرکزی: دبی، امارات متحده عربی

بهترین سایت های کاریابی امارات

ویژگی های کلیدی  Laimoon 

•    مشاوره شغلی و توسعه ای دریافت خواهید کرد.

•    شما می توانید تمام مشاغل را از سطح کارآموزی تا سطح حرفه ای دریافت کنید.

Laimoon  یک وب سایت آنلاین است که به افراد کمک می کند شغل، برنامه های آموزشی و دوره های حرفه ای پیدا کنند. در یکی از بهترین سایت های کاریابی امارات شما می توانید دوره ها، برنامه های آموزشی و فرصت های شغلی زیادی را در این وب سایت بیابید. 

می توانید از آن در 40 کشور مانند امارات متحده عربی، مصر، بحرین، عربستان سعودی، لبنان، کویت، عمان، قطر و ایرلند استفاده کنید. بیش از 1 میلیون کاربر در یک ماه در Laimoon در 40 کشور در سراسر جهان وجود دارد.

لایمون سایتی برای کاریابی، برنامه های آموزشی و دوره های حرفه ای است. شما فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کنید، پروفایل خود را تنظیم کنید، رزومه خود را بسازید و سپس فرصت های شغلی مختلف را بررسی کنید. شما می توانید از سطح دفتری تا سطح مدیریت ارشد شغل پیدا کنید. می توانید مشاغل را بر اساس دسته، کشور، انواع شغل و جستجوی دستی جستجو نمایید.

پیشنهاد مطالعه:وقت سفارت ایتالیا

مزایای لایمون

•    عضویت در این وب سایت آسان است.

•    می توانید در یک برنامه آموزشی یا دوره های حرفه ای ثبت نام کنید تا رزومه خود را جذاب کنید.

•    در حدود 40 کشور موجود است.

•    شما می توانید از سطح دفتری تا سطح مدیریت ارشد شغل پیدا کنید.

معایب

•    برخی از موقعیت ها ممکن است یک کلاهبرداری باشد.

•    هیچ برنامه ای برای Laimoon وجود ندارد.

برای جستجوی بهترین سایت های کاریابی امارات و یافتن شغل مناسب، می توانید از کارشناسان 20پیمنت راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
 

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد