روش های کسب درآمد از SoundCloud

روش های کسب درآمد از SoundCloud

توسط : تیم محتوا
2,202

اما چگونه در Soundcloud از نسخه های صوتی درآمد کسب کنیم؟ در طول سال‌ها، Soundcloud  نقشی اساسی در حمایت از هنرمندان و سازندگان بی‌شماری صدا با فراهم کردن بستری برای نمایش نسخه‌های صوتی خود و برقراری ارتباط با طرفداران خود ایفا کرده است. علاوه بر این، راه با ارزشی را برای سازندگان صدا ارائه می دهد تا از خلاقیت های خود از طریق برنامه Soundcloud Creator کسب درآمد کنند. در این روش های کسب درآمد از Soundcloud آورده شده است.

چگونه از ساوندکلود کسب درآمد کنیم؟

اکنون، ممکن است تعجب کنید که آیا واقعاً امکان کسب درآمد در Soundcloud وجود دارد یا خیر. اگر پاسخ مثبت است، پس شما خوش شانس هستید. این مطلب روشن می کند که چگونه سازندگان می توانند از استعداد خود سرمایه گذاری کنند و درآمد ایجاد کنند. 

آیا مردم می توانند در Soundcloud کسب درآمد کنند؟

مطمئنا Soundcloud فرصتی را برای افراد فراهم می کند تا درآمد کسب کنند، مشروط بر اینکه توانایی ایجاد موسیقی را داشته باشند. در حال حاضر، روش های کسب درآمد از Soundcloud  مجموعه‌ای خیره‌کننده از بیش از 150 میلیون آهنگ را منتشر کرده است که به هنرمندان کمک می‌کند تا انتشارات صوتی خود را به طرفداران متعهد خود منتشر کنند. 

در واقع، این پلتفرم حتی نقش مهمی در منجنیق کردن حرفه چندین هنرمند مشهور داشته است و جایگاه خود را به عنوان سکوی پرتاب موفقیت تثبیت می کند. سازندگان Soundcloud این پتانسیل را دارند که از 0.0025 تا 0.004 دلار به ازای هر استریم حق امتیاز کسب کنند، به این معنی که به ازای هر 1000 پخش صوتی، هنرمندان مستقل می توانند درآمدی بین 2.5 تا 4 دلار، مشروط به کشور مبدا، کسب کنند. 

تبلیغات ارائه شده

علاوه بر این، سازندگان این فرصت را دارند که از طریق تبلیغاتی که کاربران در حین لذت بردن از موسیقی با آن‌ها مواجه می‌شوند، درآمد کسب کنند، اگرچه این ویژگی در حال حاضر محدود به کشورهای خاصی است. اگرچه روش های کسب درآمد از Soundcloud  برای هر دو رایانه شخصی، اندروید و iOS به صورت رایگان قابل دسترسی است، گزینه‌های پولی نیز برای عملکردهای پیشرفته در دسترس هستند. 

برعکس، سازندگان این گزینه را دارند که در سطوح پولی مانند Soundcloud Pro Unlimited و Soundcloud Repost مشترک شوند که مزایا و ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌کنند.

روش های کسب درآمد از SoundCloud

کسب درآمد از ساندکلود چگونه کار می کند؟

برای کسب درآمد در Soundcloud عجله نکنید، با اشتراک گذاری رایگان اولین آهنگ های خود شروع کنید. این امر پیوستن به انجمن، دریافت بازخورد از کاربران و جمع آوری آمار را آسان می کند. برای باز کردن پتانسیل درآمد قابل توجه، مشترک شدن در SoundCloud Pro Unlimited یا SoundCloud Repost ضروری است. SoundCloud Pro اشتراک ماهانه ای با قیمت 4.99 دلار ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به مزایای بسیاری را می دهد.

روش های کسب درآمد از Soundcloud  شامل توانایی ذخیره تعداد نامحدود آهنگ، دسترسی به بینش های پیشرفته SoundCloud، ابزارهای تبلیغاتی مانند Promote on SoundCloud برای تقویت دسترسی موسیقی شما در سراسر پلتفرم، جایگزینی یکپارچه آهنگ بدون از دست دادن آمار ارزشمند و موارد دیگر است.
ردیف SoundCloud Repost که با هزینه اشتراک سالانه 30 دلار در دسترس است، فرصت های بیشتری را ارائه می دهد. با این اشتراک، می‌توانید موسیقی نامحدود را در پلتفرم‌های محبوبی مانند Spotify، Apple Music، TikTok و Instagram توزیع کنید و در عین حال 80 درصد از درآمد خود را حفظ کنید.

علاوه بر این، SoundCloud Repost  ویژگی‌های انحصاری مانند هنر پس‌زمینه، نمایه‌های ویژه، کلیک بر روی بنر و سایر پیشرفت‌های هیجان‌انگیز را برای به حداکثر رساندن نوردهی و تعامل شما ارائه می‌کند.

پیشنهاد مطالعه8 بهترین تولیدکننده پوستر هوش مصنوعی

شرایط لازم برای کسب درآمد در SoundCloud

برای واجد شرایط بودن برای کسب درآمد در  SoundCloud، چندین شرط باید رعایت شود:

عضویت در Soundcloud  

شما باید یک حساب حرفه ای در SoundCloud داشته باشید که امکان دسترسی به ویژگی ها و قابلیت های لازم برای کسب درآمد را فراهم می کند.

حداقل سن:

شما باید حداقل 18 سال داشته باشید تا واجد شرایط کسب درآمد در پلتفرم باشید.

وضعیت خالق مستقل: 

به عنوان یک خالق مستقل، باید مالکیت کامل تمام حقوق مرتبط با موسیقی خود، از جمله حقوق انتشار، اصالت، و توزیع را داشته باشید. علاوه بر این، محتوای شما باید ماهیت اصلی داشته باشد.

رعایت حق نسخه برداری: 

در زمان ثبت نام برای دسترسی به روش های کسب درآمد از Soundcloud  ، حساب شما نباید دارای اخطار یا نقض حق نسخه برداری باشد.

آستانه جریان: 

رای رعایت معیارهای واجد شرایط بودن، باید حداقل 500 جریان واجد شرایط را در ماه گذشته جمع آوری کرده باشید.

روش های کسب درآمد از SoundCloud

نحوه فعال کردن کسب درآمد در آهنگ های  Soundcloud

پس از تأیید واجد شرایط بودن خود و تکمیل قرارداد SoundCloud Premier، شما آماده هستید تا برای یک تراک یا چند تراک درآمد SoundCloud را آغاز کنید. برای شروع فرآیند، این مراحل ساده را دنبال کنید:

مرحله 1: به صفحه آهنگ های خود بروید و آهنگ(های) خاصی را که می خواهید کسب درآمد کنید پیدا کنید.
مرحله 2: به برگه کسب درآمد برای هر آهنگ دسترسی داشته باشید و ویژگی کسب درآمد را فعال کنید.
مرحله 3: علاوه بر این، جهت دسترسی به روش های کسب درآمد از Soundcloud  برای هر منطقه مورد نظر، نام کاربری خود را انتخاب کنید تا کسب درآمد فعال شود. می توانید با ارائه جزئیات توضیحات در برگه Metadata، تجربه خود را سفارشی کنید.
مرحله 4: اطمینان حاصل کنید که تمام تغییرات با کلیک بر روی گزینه مناسب برای پایان دادن به فرآیند ذخیره شده اند.

با دنبال کردن این مراحل، در راه کسب درآمد از آهنگ های خود در SoundCloud و به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود خواهید بود.

6 راه برای کسب درآمد از حساب Soundcloud

ارتقا به  Pro Unlimited:

برای استفاده از روش های کسب درآمد از Soundcloud  با ارتقاء به اشتراک  SoundCloud's Pro Unlimited، قفل یک برنامه درآمدزایی مستقیم را باز می کنید که طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی های قدرتمند را ارائه می دهد. با Pro Unlimited، به زمان آپلود نامحدود دسترسی پیدا می‌کنید و این آزادی را به شما می‌دهد تا مجموعه گسترده‌ای از آهنگ‌های اصلی خود را به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، شما از بینش‌های پیشرفته‌ای برای مخاطبان بهره‌مند می‌شوید که به شما امکان می‌دهد تا پایه‌های طرفداران خود را بهتر درک کنید و با آنها درگیر شوید. از کنترل کامل بر محتوای خود لذت ببرید و اطمینان حاصل کنید که از استقلال برخوردار هستید تا شانس خود را برای فروش موفقیت آمیز موسیقی خود به حداکثر برسانید.

پیشنهاد مطالعه:  خرید از سایت Promovgram

از تبلیغات در SoundCloud استفاده کنید

SoundCloud با ارائه فرصتی برای کسب درآمد از طریق تبلیغات صوتی، از هنرمندان پشتیبانی می کند. هر زمان که شنوندگان با تبلیغی در SoundCloud روبرو می شوند یا می شنوند، هنرمندان غرامت دریافت می کنند.

علاوه بر این، اگر یک تراک جاسازی شده در ابتدا شامل یک تبلیغ صوتی باشد، صاحب آهنگ واجد شرایط شرکت در برنامه درآمد SoundCloud می شود. با استفاده از قدرت تبلیغات، هنرمندان می توانند از طرح درآمد SoundCloud بهره ببرند و پتانسیل درآمد خود را در این پلتفرم به حداکثر برسانند.

پیوند خرید و عنوان را در لیست پخش خود قرار دهید

هنگام استفاده از روش های کسب درآمد از Soundcloud  با گنجاندن گزینه «پیوند خرید»، دسترسی به آهنگ‌ها و فهرست‌های پخش خود را افزایش دهید. با افزودن این ویژگی، به شنوندگان این امکان را می‌دهید که موسیقی خود را در پلتفرم‌های مختلف مانند iTunes و Bandcamp خریداری کنند.

این ادغام یکپارچه به طرفداران این امکان را می‌دهد تا آهنگ‌های شما را به‌راحتی به دست آورند و دسترسی و پتانسیل شما را برای فروش فراتر از پلتفرم SoundCloud گسترش دهند.

از قدرت SoundCloud Promotion استفاده کنید

با استفاده از ابزار تبلیغاتی قابل تنظیم، Promote on SoundCloud، دسترسی و تأثیر موسیقی خود را تقویت کنید. این ویژگی قدرتمند به شما این امکان را می‌دهد تا تلاش‌های تبلیغاتی خود را بر اساس پارامترهای مختلفی مانند مکان، ژانر، سن و موارد دیگر برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص تنظیم کنید.

هنگام بهره برداری از روش های کسب درآمد از Soundcloud  با ابزار تبلیغاتی خود، سرویس که در اختیار دارید، می توانید موسیقی خود را به طور مؤثر در معرض هواداران جدید قرار دهید و تعداد پخش خود را افزایش دهید، همه اینها با بودجه ای که متناسب با نیازهای شما است. از این منبع ارزشمند برای گسترش پایگاه طرفداران خود و ارتقای موسیقی خود به ارتفاعات جدید استفاده کنید.

از پتانسیل حق امتیازهای مبتنی بر فن استفاده کنید

حق امتیازهای مبتنی بر طرفداران مفهومی نوآورانه را ارائه می دهد که به افزایش درآمد ترجمه می شود زیرا موسیقی شما با طرفداران بیشتری در SoundCloud طنین انداز می شود. با این رویکرد نوآورانه، سازندگان بر اساس عادات گوش دادن واقعی طرفداران خود پاداش دریافت می کنند.

هرچه طرفداران متعهد بیشتری با موسیقی شما درگیر شوند و به آن گوش دهند، درآمد شما بیشتر می شود. این سیستم عادلانه تضمین می‌کند که کار سخت و استعداد شما مستقیماً پاداش می‌گیرد زیرا طرفداران وفادار شما زمان و توجه بیشتری را برای لذت بردن از موسیقی شما سرمایه‌گذاری می‌کنند.

با توجه به روش های کسب درآمد از Soundcloud  از قدرت حق امتیازهای مبتنی بر طرفداران استفاده کنید و پتانسیل کامل درآمد خود را در SoundCloud باز کنید.

از Selfy برای بازاریابی آهنگ های خود استفاده کنید

همچنین برای استفاده بهتر از روش های کسب درآمد از Soundcloud  می‌توانید برای فروش آلبوم‌ها، ملودی‌ها و نمونه‌های خود به Sellfy، پلتفرم تجارت الکترونیک بپیوندید. با این کار، به واسطه رابط کاربر پسند Selfy و منابع تبلیغاتی یکپارچه، راه‌های بیشتری را برای فروش آهنگ‌های خود باز می‌کنید.

روش های کسب درآمد از SoundCloud

نحوه افزایش درآمد  Soundcloud

پس از کسب دانش کسب درآمد از حضور خود در SoundCloud، اگر قصد دارید چشم انداز فروش آهنگ و افزایش درآمد خود را افزایش دهید، می توانید استراتژی های زیر را در نظر بگیرید:

یک جریان ثابت از محتوای تازه را حفظ کنید: 

از دیگر نکات قابل توجه در روش های کسب درآمد از Soundcloud  مقدار پولی که به دست می آورید با توجه به مقدار کاری که تولید می کنید تعیین می شود. طرفداران فداکار دائماً به دنبال مطالب جدید هستند، بنابراین بسیار مهم است که به طور مداوم تقاضاهای خود را ارائه و ارضا کنید، تا مبادا به سمت هنرمندان مستقل جایگزین سرگردان شوند.

کیفیت موسیقی خود را افزایش دهید: 

سعی کنید آمارها را نظارت کنید، بازخورد کاربران را جمع آوری کنید، و از همکاران یا افراد اطراف خود برای بالا بردن کیفیت کلی آهنگ های خود به دنبال نظرات خود باشید. با توجه به کارآمدی روش های کسب درآمد از Soundcloud  به یاد داشته باشید، این خود کاربران هستند که در نهایت میزان تعامل موسیقی شما را تعیین می کنند.

ارتباط مستقیم با مخاطبان خود برقرار کنید: از بخش نظرات برای ایجاد یک رابطه قوی و تعامل مستقیم با شنوندگان خود، ارائه به روز رسانی در مورد پروژه های آینده و استقبال از بازخورد آنها در مورد کار خود استفاده کنید. این تعامل مستقیم به تقویت حس ارتباط کمک می کند و مخاطبان شما را آگاه و درگیر نگه می دارد.

پیشنهاد مطالعهجدیدترین تغییرات آزمون دولینگو 2024

خود را از رقبا متمایز کنید: 

با تقویت بخش بیو خود، انتخاب یک عکس به یاد ماندنی برای آواتار خود، و بهینه سازی توضیحات آهنگ خود برای جذب بازدیدکنندگان و ترغیب آنها به خرید، نمایه SoundCloud خود را افزایش دهید. هنگام استفاده از روش های کسب درآمد از Soundcloud  با تمرکز بر این عناصر، می توانید به طور موثری متمایز شوید و تأثیر ماندگاری در بین همتایان خود در صنعت ایجاد کنید.

کانال های تبلیغاتی خود را گسترش دهید و فروش را افزایش دهید: 

برای بهره مندی از روش های کسب درآمد از Soundcloud کمپین بازاریابی دیجیتال خود را راه اندازی کنید و با تعامل فعال با حامیان در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی، یک پایگاه هواداران پر رونق را پرورش دهید. علاوه بر این، URL  خود را به صورت استراتژیک به اشتراک بگذارید تا ترافیک را از طریق شبکه های محبوب مانند YouTube، Instagram، Facebook و غیره به محتوای خود هدایت کنید.

با گسترش حضور آنلاین خود از طریق این کانال ها، می توانید کار خود را به طور موثر تبلیغ کنید و فروش را افزایش دهید. 

ارائه تخفیف های جذاب: 

ارائه تخفیف می تواند یک استراتژی عالی برای ترغیب طرفداران به خرید آهنگ های شما باشد. علاوه بر این، برای نشان دادن قدردانی از حامیان فعلی خود و افزایش وفاداری در میان آنها، پیشنهادهای ویژه ارائه دهید. با اجرای این پیشنهادات تخفیف، مشوق های فریبنده ای ایجاد می کنید که می تواند به طور موثر فروش را افزایش دهد و یک پایگاه هواداران اختصاصی ایجاد کند.

روش های کسب درآمد از SoundCloud

نحوه دریافت پرداخت از درآمد Soundcloud

سازندگان محتوا از طریق حساب PayPal خود که به حساب SoundCloud آنها متصل است، پرداخت ها را دریافت خواهند کرد. می توانید برای دریافت بهترین بهره مندی از روش های کسب درآمد از Soundcloud استفاده کنید. ضمن آنکه در پایان هر ماه، موجودی آن‌ها به‌روزرسانی می‌شود و پرداخت ‌ها به‌طور خودکار پس از فراتر رفتن یا برابر شدن درآمدشان از 5 دلار، واریز می‌شوند. این فرآیند ساده، جبران کارآمد و به موقع را برای سازندگان تضمین می کند.

برچسـب هـا : سایر ، کسب درآمد از SoundCloud
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر