کدام کشور با پی پال کار نمی کند

کدام کشور با پی پال کار نمی کند

توسط : تیم محتوا
1,982

از ماه مه 2013 خدمات پرداخت آنلاین پی پال در 191 کشور در دسترس قرار گرفته است. این خدمات در برخی کشورها خدمات دارد و با برخی از کشورهای دیگر، که اغلب خاورمیانه یا آفریقا را شامل می شود، هیچ معامله ای ندارد.

دسترسی

از آوریل 2013، پی پال خدمات کامل محلی را در 26 کشور ارائه کرد. در 18 کشور دیگر می توانید یک حساب پی پال داشته باشید و به یک حساب بانکی محلی پول انتقال دهید. در 64 کشور دیگر فقط می توانید به حساب بانکی ایالات متحده پول برداشت کنید. در 83 کشور دیگر می توانید یک حساب پی پال داشته باشید اما نمی توانید از حساب بانکی پول برداشت کنید.

کدام کشور با پی پال کار نمی کند

پی پال لیستی از کشورهایی که در آن ها هیچ خدماتی ارائه نمی کند، نگهداری نمی کند. این کشورها عبارتند از: افغانستان، بنگلادش، کامرون، آفریقای مرکزی، کره شمالی، گینه استوایی، گابن، غنا، ایران، عراق، لبنان، لیبی، موناکو، مونته نگرو، پاکستان، پاراگوئه، سودان، سوریه، ازبکستان و زیمبابوه.

پی پال به طور عمومی جزئیاتی را ارائه نمی دهد که چرا به کشورهای خاصی خدمات نمی دهد. گمانه زنی های رسانه ای حاکی از آن است که دلایل رایج می تواند شامل مقررات و امنیت ناکافی در سیستم بانکی یک کشور، عدم رعایت قوانین مالیاتی یا ممنوعیت تجارت باشد که کشوری را تحت تأثیر قرار می دهد.  البته این مسلم است که در دسترس بودن پی پال در کشورها می تواند تغییر داشته باشد و تغییر می کند. 

محدودیت

اگرچه PayPal به شما امکان می‌دهد آدرس خود را هنگام نقل مکان تغییر دهید، اما نمی‌توانید آدرس خود را به کشور دیگری تغییر دهید، حتی اگر PayPal در آن کشور کار کند. اگر به خارج از کشور مهاجرت کنید، دو راه دارید. 

می توانید حساب خود را ببندید و یک حساب جدید باز کنید، یا دو حساب داشته باشید. حسابی که در کشور خود دار ید و یکی در کشور جدید ایجاد کرده اید. با این حال، این دو حساب باید انواع مختلفی داشته باشند (اصل، شخصی یا تجاری) و هر کدام باید به آدرس ایمیل و حساب بانکی متفاوتی مرتبط باشند.

کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان هر روز از پی پال برای جمع آوری صورتحساب، پرداخت سایر مشاغل یا خرید لوازم استفاده می کنند. به منظور آسان‌تر کردن کارها برای صاحب کسب و کار کوچک، PayPal یک "سیستم درخواست پرداخت PayPal" را اجرا کرد تا به کاربران این امکان را بدهد که پیوند PayPal را مستقیماً در فاکتورهای خود ایجاد کنند.

کدام کشور با پی پال کار نمی کند

اگر نیاز به حذف این افزونه PayPal برای دارید، می توانید این کار را از طریق کنترل پنل ویندوز انجام دهید.

1.    روی دکمه Start کلیک کرده و از منوی اصلی "Control Panel" را انتخاب کنید.
2.    روی "افزودن/حذف برنامه ها" کلیک کنید.
3.    در لیست برنامه های نصب شده روی "Payment Request Wizard" کلیک کنید.
4.    روی «افزودن/حذف» کلیک کنید. 
5.    برای حذف کامل افزونه، دستورات روی صفحه را دنبال کنید.
6.    سیستم خود را مجددا راه اندازی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان 20پیمنت در ارتباط باشید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر