پرداخت Mycic

پرداخت Mycic

توسط : تیم محتوا
2,117

یکی از هزینه هایی که باید هنگام اخذ ویزای موقت کانادا بپردازید، هزینه ویزای Mycic  است. شما این امکان را دارید تا به راحتی جهت هزینه سفارت کانادا برای ویزای تحصیلی یا توریستی اقدام کنید. برای این منظور و جهت انجام مراحل آزمون های بیومتریک و دیگر اقدامات لازم، باید برای پرداخت Mycic اقدامات لازم را انجام دهید. این هزینه ها شامل هزینه های اصلی برای دریافت ویزای و مبالغ جانبی می باشد. برای پرداخت آنلاین هزینه ویزای کانادا می توانید از خدمات بیست پیمنت بهره ببرید. در اینجا با نحوه پرداخت هزینه انگشت نگاری کانادا نیز آشنا خواهید شد.

پرداخت Mycic

هزینه سفارت کانادا 

در صورتی که تصمیم دارید برای ویزای موقت Mycic اقدام کنید، باید متناسب با تعداد افرادی که همراه دارید و نوع ویزای درخواستی، هزینه های آن را بپردازید.

نوع درخواست

هزینه ویزای کانادا به ازای هر نفر (دلار کانادا)

هزینه ویزای کانادا به ازای چند نفر (دلار کانادا)

ویزای توریستی

۱۰۰

۵۰۰ برای خانواده ۵ نفر به بالا (هنگام  ورود به یک شهر به طور همزمان)

ویزای کار موقت

۱۵۵

۴۶۵ برای ۳ نفر یا بیشتر

سوپر ویزا

۱۰۰

۵۰۰ برای خانواده ۵ نفر به بالا (هنگام  ورود به یک شهر به طور همزمان)

ویزای تحصیلی

۱۵۰

 

مجوز اقامت دائم

۵۱۵

 

مجوز اقامت موقت

۲۰۰

 

کبک اسکیل ورکر

۱۳۶۵ (اقامت دائم ۵۱۵ + ۸۵۰ بررسی تقاضا)

 

فدرال اسکیل ترید

۱۳۶۵ (اقامت دائم ۵۱۵ + ۸۵۰ بررسی تقاضا)

 

فدرال اسکیل ورکر

۱۳۶۵ (اقامت دائم ۵۱۵ + ۸۵۰ بررسی تقاضا)

 

استارت آپ

۲۱۴۰ (۵۱۵ اقامت دائم + ۱۶۲۵ بررسی تقاضا)

 

خود اشتغالی

۲۱۴۰ (۵۱۵ اقامت دائم + ۱۶۲۵ بررسی تقاضا)

 

لازم به ذکر است که جهت پرداخت Mycic می توانید به دو صورت اقدام کنید. ابتدا با مراجعه به مرکز VAC این هزینه قابل پرداخت خواهد بود. از سویی دیگر، این امکان را دارید تا برای پرداخت آنلاین هزینه ویزای کانادا اقدام نمایید. 

باید توجه داشته باشید که پرداخت هزینه این نوع ویزا جهت کشور کانادا، برای افراد با سن 14 تا 79 الزامی است. ضمن آنکه آزمون بیومتریک نیز در مراکز معرفی شده VAC صورت می گیرد که ایرانیان می توانند با مراجعه به سایت اداره مهاجرت کانادا، برای انجام آن اقدام کنند.

پیشنهاد مطالعهمهاجرت از طریق مهارت های زبانی

پرداخت Mycic

نحوه پرداخت هزینه انگشت نگاری کانادا

باید این نکته را در نظر بگیرید که برای انگشت نگاری جهت ویزای کشور کانادا یا فرایند بیومتریک این کشور، لازم است تا اطلاعات مرتبط با اثر انگشت فر درخواست کننده به وسیله اسکنر ثبت شده و از چهره او نیز تصویر لازم تهیه شود.

در اداره مهاجرت کانادا، از این اطلاعات برای تایید هویت فرد بهره می برد. بنابراین تمامی افرادی که تصمیم دارند جهت اخذ ویزای کانادا و پرداخت Mycic اقدام کنند، باید این فرایند انگشت نگاری را پشت سر بگذارند.

این نکته را در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه انگشت نگاری یا بیومتریک کانادا، باید به صورت آنلاین و همزمان با درخواست انواع ویزا کانادا صورت گیرد. هنگامی که پرونده شما سابمیت می شود. از سوی Biometric Instruction Letter نامه ای برای شما ارسال خواهد شد تا بتوانید به سادگی برای انگشت نگاری اقدامات لازم را انجام دهید.

پیشنهاد مطالعهراهنمای گام به گام و نحوه ثبت کسب و کار در کانادا

هزینه سفارت کانادا برای ویزای تحصیلی

اگر برنامه ادامه تحصیل در کشور کانادا را دارید، باید پیش از ورود به این کشور، برای مجوز تحصیل را همراه با ویزای تحصیلی دریافت کنید. دانشجویان در زمان ورود به کانادا، این مجوز را دریافت می کنند. آنها باید جهت ویزای اقامت موقت اقدام کنند و درخواست خود برای کمیسیون عالی کانادا بفرستند.

هزینه پرداخت Mycic متناسب با نوع ویزا متفاوت است اما برای ویزای تحصیلی، سفارت کانادا 150 دلار کانادا را دریافت خواهد کرد. می توانید برای ارائه درخواست ویزا، به شکل آفلاین یا آنلاین اقدام کنید. برای پرداخت آنلاین، استفاده از کارت های اعتباری ارزی مانند ویزا و مسترکارت میسر است.

اما برای پرداخت آفلاین هزینه سفارت کانادا، باید تقاضای خود را پس از پرداخت هزینه در کمیسیون عالی کانادا به صورت آفلاین ارسال کرده و در یکی از مراکز VAC آنرا پرداخت کنید.

توجه داشته باشید که هزینه سفارت کشور کانادا جهت ویزای تحصیلی همزمان با ارسال تقاضا پرداخت خواهد شد. این هزینه به خدماتی که مرکز VAC ارائه می کند نخواهد بود. هنگامی که درخواست خود را برای اخذ ویزا ارسال کردید، باید برای پرداخت Mycic و هزینه بیومتریک اقدام کرده و مبلغ 85 دلار کانادا را بپردازید. 

بنابراین، متقاضیان، لازم است تا هزینه فوق را هنگام درخواست هزینه روادید معمولی پرداخت کنند. در نهایت می توان اشاره داشت که هزینه مربوط به ویزای تحصیلی این کشور، معادل 235 دلار کانادا منظور خواهد شد.

پرداخت آنلاین هزینه ویزای کانادا

همانطور که اشاره شد، درخواست ویزای کانادا همراه با هزینه ای خواهد بود که متناسب با نوع ویزا تفاوت هایی دارد. اداره مهاجرت کانادا اعلام کرده است که نرخ ویزا جهت اقامت موقت در این کشور افزایش خواهد داشت. بنابراین توصیه می شود هنگام پرداخت آنلاین هزینه ویزای کانادا، راهنمایی های لازم را از کارشناسان بیست پیمنت دریافت کنید.

به عنوان مثال، برای ویزای اقامت موقت، برای هر نفر می بایست مبلغ 200 دلار کانادا و ویزای کاری مبلغ 155 دلار کانادا پرداخت کنید. از سویی دیگر، در زمان پرداخت Mycic جهت ویزای سیتیزن شیپی این کشور، برای افرادی که بالای 18 سال دارند، مبلغ 350 دلار کانادا در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است که متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا از طریق ویزای تحصیلی، باید پیش از هر اقدامی برای دریافت هزینه های ویزای کانادا اطلاعات لازم را از کارشناسان دریافت نمایند.

پرداخت Mycic

پرداخت My cic در بیست پیمنت

برای بسیاری از افراد کاملا روشن است که یکی از کشورهای مطرح و مهاجرپذیر در سال های اخیر، کشور کاناداست. داشتن استانداردهای لازم در بخش آموزش و برخورداری از کیفیت بالای زندگی این امکان را فراهم کرده است که بسیاری از افراد برای مهاجرت به این کشور اقدام کرده و با اهداف کار یا تحصیل در کانادا درخواست ویزا کنند. پرداخت Mycic در بیست پیمنت هنگام درخواست ویزا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی از طریق کارت های اعتباری ارزی، هزینه های لازم را پرداخت کرده و از خدمات آنلاین بیست پیمنت در این خصوص بهره مند شوید.

پیشنهاد مطالعهمهاجرت به کشور بلغارستان

برچسـب هـا : مهاجرتی ، پرداخت Mycic
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر