پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS

پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS

توسط : تیم محتوا
2,177

AutoDS یک پلتفرم dropshipping مبتنی بر ابر است که برای کمک به کسب‌وکارها در مدیریت سفارش‌ها و نظارت بر تغییرات در سطح سهام و قیمت محصولات در کانال‌های مختلف فروش طراحی شده است. ویژگی های اصلی پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS شامل معیارهای عملکرد، محاسبه سود، بهینه سازی خودکار قیمت و به روز رسانی در زمان واقعی است.

کاربرد پلتفرم AutoDS

با استفاده از داشبورد، خرده‌فروشان می‌توانند چندین فروشگاه را مدیریت کنند، فهرست‌های فعال یا ردیابی نشده را کنترل کنند و تعداد سفارش‌های ثبت‌شده را از طریق نمودارها محاسبه کنند. این راه حل به کاربران امکان می دهد آپلودهای انبوه را برنامه ریزی کنند، تنظیمات هزینه را تغییر دهند و مکان و خط مشی ها را تنظیم کنند. 

دارای ویژگی نظارت بر محصول است که به سرپرستان کمک می‌کند تا مقادیر محصول را در فهرست‌های تامین‌کننده ردیابی کنند، زمان ارسال را تخمین بزنند و به‌طور خودکار شناسه منبع و SKU را به موارد آپلود شده اضافه کنند.

پیشنهاد مطالعهروش های کسب درآمد از SoundCloud

قیمت گذاری AutoDS

پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS یک آزمایش 14 روزه را برای کاربران جدید ارائه می دهد. این نرم افزار در 5 سطح قیمت گذاری برای eBay، Shopify، FB، Wix و Woocommerce در دسترس است. قیمت اشتراک شامل 25 درصد تخفیف بسته سالانه است. 

پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS

Dropshipping چیست؟

Dropshipping یک مدل کسب و کار کم خطر است که در آن صاحبان فروشگاه می توانند محصولات را بدون تولید آنها یا پرداخت برای موجودی / سهام بفروشند. هنگامی که صاحب فروشگاه dropshipping محصولی را می فروشد، آن را از یک تامین کننده شخص ثالث خریداری می کند که مستقیماً آن را برای مشتری ارسال می کند.

مدل کسب و کار Dropshipping

بیایید تمام نکات و ویژگی های مدل dropshipping را بررسی کنیم. اینکه چگونه Dropshipping Workshow dropshipping کار می کند.اکنون که می دانیم دراپ شیپینگ یک روش تکمیلی است که به فروشگاه فیزیکی نیاز ندارد، ببینیم این فرآیند پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS چگونه کار می کند. به طور کلی، تامین کنندگان dropshipping شخص ثالث ما تولید کنندگان، عمده فروشان یا خرده فروشان هستند.

یعنی dropshipping بر اساس مدیریت زنجیره تامین کار می‌کند که شامل تامین‌کنندگان ذکر شده به علاوه مواد برای ایجاد و توزیع محصولاتی است که می‌فروشیم. با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید مراحل فرآیند dropshipping را بررسی کنیم.

بخش اصلی در دراپ شیپینگ

 سه بخش اصلی در پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS وجود دارد. وقتی به درستی انجام شود، می توانیم حاشیه سود بالایی را به دست آوریم.

مرحله 1: مشتری در فروشگاه ما سفارش می دهد.
مرحله 2: جزئیات سفارش را به تامین کننده خود ارسال می کنیم.
مرحله 3: تامین کننده ما محصول را برای مشتری ما ارسال می کند و ما سود را بین منبع و قیمت فروش نگه می داریم.

نتیجه این است که مشتری ما راضی است و ما سود می کنیم. این واقعا به همین سادگی است. هر چه بیشتر بفروشید، سود بالقوه بیشتری خواهید داشت. در حالی که پیروی از این فرآیند آسان است، هر کانال فروش که برای فروش محصولات استفاده می کنید متفاوت است.

پیشنهاد مطالعهراهکارهای ارتقاء نرخ تبدیل

چرا مدل کسب و کار پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS اینقدر محبوب است؟

از آنجایی که پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS به هر کسی اجازه می‌دهد تا با حداقل سرمایه‌گذاری، یک کسب‌وکار آنلاین کم‌ریسک را راه‌اندازی کند، حتی در صورت داشتن بودجه محدود، شگفت‌انگیز نیست که محبوبیت فوق‌العاده‌ای به دست آورده است.

علاوه بر این، هر کسی که به کامپیوتر و اتصال به اینترنت متصل باشد، می تواند کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کند. این بدان معناست که ما می‌توانیم در حین اجرای تجارت dropshipping خود به دنیا سفر کنیم، زیرا می‌توان آن را از هر جایی انجام داد.

علاوه بر این، می‌توانیم برای کسب درآمد اضافی به صورت پاره وقت یا تمام وقت آن را به منبع اصلی درآمد خود تبدیل کنیم. Dropshipping به ما این امکان را می دهد که طبق برنامه خودمان اجرا کنیم.

راه اندازی فروشگاه ها

با رشد تقاضا در بازار و در نتیجه افزایش سود بالقوه، می‌توانیم از راه‌اندازی فروشگاه‌های dropshipping خود مانند پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS بهره ببریم. بهترین بخش این است که با استفاده از اتوماسیون dropshipping، می توانیم در زمان صرفه جویی کنیم و کسب و کار خود را افزایش دهیم. همه این عوامل به دراپ شیپینگ کمک کرده است که حتی محبوب‌تر از قبل شود.

پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS

8 مزیت Dropshipping

البته، پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS دارای مزایا و ویژگی‌های متعددی است که آن را به یک مدل تجارت الکترونیک منحصر به فرد تبدیل می‌کند. در این یادداشت، بیایید نگاهی به مرتبط ترین مزایای dropshipping بیندازیم.

1. شروع آسان

 از آنجایی که نیازی به فروشگاه فیزیکی، انبار یا مدیریت موجودی نیست، dropshipping یکی از ساده ترین راه ها برای شروع یک کسب و کار آنلاین است.

2. انعطاف پذیر

یکی از بزرگترین مزایای دراپ شیپینگ از بین بردن آسیاب کلاسیک 9-5 است. شما می توانید طبق برنامه خود در زمان خود کار کنید. حتی اگر یک شغل تمام وقت دارید، می توانید کسب و کار خود را قبل یا بعد از ساعات کاری یا آخر هفته ایجاد کنید. به طور کلی، پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS به شما امکان می دهد با سرعت خود کار کنید.

3. پویا

هنگامی که یک محصول به خوبی فروش نمی رود، به راحتی می توان آن را حذف و با محصول دیگری جایگزین کرد.

4. مقیاس پذیری

با کمک نرم افزار اتوماسیون dropshipping، می توانیم کسب و کار خود را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهیم. ما می‌توانیم با پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS با خودکار کردن فرآیندهای روزانه مانند نظارت بر قیمت/سهام، واردات سریع محصول و اتوماسیون سفارش، یک کسب‌وکار آنلاین روان و بدون استرس راه‌اندازی کنیم. برای افزایش مقیاس نیازی به سرمایه گذاری بیشتر نیست.

پیشنهاد مطالعهبهترین هنرهای دیجیتال درآمد زا

5. سرمایه کم

هزینه های راه اندازی و راه اندازی یک کسب و کار dropshipping به طور قابل توجهی کمتر از هر نوع تجارت دیگری است. بسته به کانال فروش، تامین کنندگان و ابزارهای اضافی که استفاده می کنیم، بودجه اولیه ما می تواند بین 50 تا 1000 دلار باشد.

6. آسان برای مدیریت

هنگامی که فروشگاه آنلاین با محصولاتی از تامین کنندگان dropshipping راه اندازی می شود، مدیریت خدمات مشتریان فروش و توسعه تجارت dropshipping اجرایی است. کانال فروش انجام می شود، در حالی که ابزار اتوماسیون نظارت بر قیمت / سهام، واردات آسان محصول و حتی خودکارسازی سفارشات را انجام می دهد.

7. بدون حداقل مقدار سفارش (MOQ)

با پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS ، ما هرگز مجبور نیستیم برای محصولات از قبل پول پرداخت کنیم یا حداقل مقدار را از قبل خریداری کنیم. ما می توانیم محصولات را یک به یک و تنها پس از دریافت سفارش از مشتریان خود خریداری کنیم. بنابراین، مدل کسب و کار dropshipping ما را از سرمایه گذاری های قابل توجهی برای راه اندازی کسب و کارمان نجات می دهد.

8. دستیاران مجازی

وقتی کسب و کار ما شروع به رشد کرد، می توانیم دستیاران مجازی را برای انجام کارهای روزانه خود استخدام کنیم. این، همراه با اتوماسیون dropshipping، فرمول مناسبی برای راه اندازی شبکه ای از فروشگاه های dropshipping و کسب سود قابل توجه است.

پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS

چهار کانال پرفروش برای dropshipping

بیایید به چهار کانال پرفروش برای dropshipping نگاه کنیم: eBay، Shopify، Wix، و Facebook Marketplace.

eBay

eBay یکی از بزرگترین بازارهای جهانی است که ماهانه نزدیک به 900 میلیون بازدید کننده دارد. با چنین ترافیک ارگانیک بالایی، نیازی به بودجه اولیه بازاریابی ندارد. به عبارت دیگر، به محض اینکه ما محصولات خود را در eBay لیست می کنیم، خریداران بالقوه ما بدون نیاز به صرف یک سکه برای بازاریابی به لیست ما خواهند رسید.
راه اندازی یک حساب eBay و شروع فروش محصولات نسبتاً ساده است. با این حال، پلتفرم در ابتدا شما را در معرض محدودیت های فروش قرار می دهد. خوشبختانه، چند راه برای افزایش سریع محدودیت های فروش eBay وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا کسب و کار خود را افزایش دهید و پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید.
راه اندازی یک کسب و کار پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS به کارهای زمان بری نیاز دارد، از جمله یادگیری نحوه تنظیم سیاست های تجاری. این به ویژه در مورد dropshipping صادق است، جایی که سیاست های تجاری باید با تامین کنندگان شما یک به یک مطابقت داشته باشد. با این وجود، پس از راه‌اندازی، فروش و پردازش سفارش‌ها تا حد امکان ساده است.

Shopify

برخلاف eBay، Shopify هیچ محدودیتی برای فروش ندارد. آنها همچنین نیازی به تنظیم هیچ سیاست تجاری ندارند زیرا از طریق صفحات قانونی خود از آن مراقبت می کنند. یکی از پرفروش ترین ویژگی های Shopify این است که کاملاً قابل تنظیم است.

ما می توانیم این را یک پروژه DIY در نظر بگیریم که در آن می توانیم فروشگاه خود را هر طور که می خواهیم طراحی کنیم، از جمله برنامه های مختلف و ویژگی های لازم برای افزایش فروش. Shopify به طور خاص برای فروشندگان آنلاین طراحی شده است و رابط کاربری آنها را برای استفاده آسان می کند.

از سوی دیگر، Shopify شما را با ترافیک ارگانیک فوری مانند eBay نمی‌خواهد. با Shopify، ما باید برای بازاریابی محصولات خود بودجه اختصاص دهیم. با استفاده از تکنیک های بازاریابی مانند بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، تبلیغات پولی و بازاریابی تأثیرگذار، می توانیم مشتریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کنیم.

پیشنهاد مطالعههزینه های آزمون آیلتس 2024

Wix

Wix یکی دیگر از کانال های فروش با رتبه برتر و آسان برای استفاده است. اگر از فن آوری فوق العاده آگاه نیستید، پس خوش شانس هستید زیرا Wix به شما کمک می کند همه چیز را بسازید. یکی از بهترین ویژگی‌های آن‌ها، صفحه‌ساز فرود آن‌ها است که به مهارت‌های ساخت وب‌سایت قبلی نیاز ندارد.

با بیش از 800 قالب مختلف وب سایت، مطمئناً یک الگوی مناسب برای خود پیدا خواهید کرد. و اگرچه آنها ترافیک ارگانیک زیادی وارد نمی کنند، اما مجموعه کاملی از ابزارهای SEO را ارائه می دهند. با ادغام این ابزارها در وب سایت خود، می توانید ترافیک را افزایش داده و درآمد خود را افزایش دهید.

با توجه به پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS، با این حال، برخلاف Shopify، Wix به ما اجازه نمی دهد فروشگاه خود را به طور کامل سفارشی کنیم. در حالی که Shopify دارای ویژگی های تجارت الکترونیک پیشرفته برای سفارشی سازی است، Wix بر اساس روش "کشیدن و رها کردن" کار می کند. به این معنی که در طراحی کلی فروشگاه شما آزادی خلاقانه زیادی وجود ندارد.

اگرچه ممکن است در مقایسه با Shopify فاقد ویژگی‌های سفارشی‌سازی باشند، اما Wix با یک راه‌حل ساخت کامل که شامل ویژگی‌های عالی مانند هوش مصنوعی، قالب‌های حرفه‌ای و موارد دیگر است، مقابله می‌کند.

dropshipping بازار فیس بوک 

Facebook Marketplace یک کانال فروش دست نخورده با رقابت کم یا بدون رقابت و تعداد زیادی ترافیک ارگانیک (و فروش) است. در حالی که این پلت فرم قبلا به عنوان یک مبادله محلی برای کالاهای دست دوم استفاده می شد، به یکی از بهترین مکان ها برای دراپ شیپینگ تبدیل شده است.

برای شروع، Facebook Marketplace کمترین هزینه راه اندازی و عملیاتی را نسبت به هر کانال فروش دارد. هیچ کارمزد فروش ماهانه ای وجود ندارد و شما فقط 5٪ یا 0.40 دلار در هر فروش دریافت می کنید.

علاوه بر مزیت های پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS ، این نوع دراپ شیپینگ نیز به دلیل حجم بالای ترافیک روزانه، نیازی به سرمایه گذاری در بازاریابی نیست. فقط محصولات پرفروش را از وب‌سایت‌های تأمین‌کنندگان خود فهرست کنید، و احتمال فروش آن‌ها در Facebook Marketplace زیاد است. بدون رقابت (هنوز)، این واقعاً آسان است. علاوه بر این، می‌توانیم فهرست‌های خود را با افزودن آن‌ها به گروه‌های خرید و فروش محلی یا با تبدیل آنها به تبلیغات تقویت کنیم.

پلتفرم دراپ شیپینگ AutoDS

بهترین دراپ شیپینگ

در مجموع، dropshipping در Facebook Marketplace بدون دردسر است. فقط وارد حساب کاربری خود شوید، یک لیست ایجاد کنید و شروع به وارد کردن محصولات به پلتفرم کنید. از آنجایی که فیس‌بوک قبلاً مجموعه‌ای از سیاست‌های تجاری خاص خود را دارد، نیازی به تنظیم سیاست‌های تجاری یا صفحه‌های قانونی نیست.

برچسـب هـا : سایر ، پلتفرم دراپ شیپینگ
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد