20 نکته مهم هنگام استفاده از افتتاح حساب پی پال وریفای شده

20 نکته مهم هنگام استفاده از افتتاح حساب پی پال وریفای شده

توسط : تیم محتوا
2,118

1. اولین نکته از آی پی ثابت و ترجیحا سرور مجازی (VPS) استفاده نمایید.

2. تغییر آی پی (IP) به هیچ عنوان ندهید، در صورت تغییر IP برای اکانت های تازه تاسیس احتمال لیمیت شدن حساب پی پال وجود دارد.

3. در صورتی که مجبور به تغییر ای پی شدید حداقل یک هفته از ورود با ip قبلی گذشته و سپس اقدام به ورود با آی پی جدید نمایید.ضمنا حتما دسترسی به شماره موبایل وجود داشته باشد تا در صورت نیاز به کد ارسالی، کد ارسالی دریافت گردد.

4. در صورتی که خرید اکانت پی پال توسط مجموعه های مشابه 20payment صورت پذیرد. اکثرا از شماره موبایل های یکبار مصرف برای ساخت اکانت پی پال استفاده می نمایند، در صورت لزوم قبل از تغییر آی پی میتوانید شماره موبایل خارج از کشور تهیه نمایید و روی اکانت خود قرار دهید تا در صورت درخواست پی پال بتوانید کد مورد نظر را دریافت نمایید.

توجه : برای حساب های بیزینس از شماره موبایل تمام کشورها و برای حساب های پرسونال، فقط از کشور افتتاح شده در آن میتوانید شماره موبایل از همان کشور تهیه و به اکانت paypal اضافه نمایید.

5. هنگام پرداخت یا ارسال پول دقت نمایید نامی از ایران وجود نداشته باشد.

6. برای استفاده از هر حساب پی پال از سرور مجازی مجزا و اختصاصی استفاده نمایید.

7. ترجیحا یکسری موارد مانند اضافه نکردن زبان فارسی به VPS و وارد سایت های ایرانی با سرور پی پال نشوید.

8. پی پال طبق قوانین برای حساب های تازه تاسیس حساسیت بالای در نظر می گیرد، پس حتما از حساب های مطمئن پول دریافت نمایید و 60 روز (دو ماه اول) نهایت 200 تا 300 دلار تراکنش داشته باشید تا حساسیت مذکور برداشته شود.

9. همان که در مورد قبل ذکر شد پی پل روی منابع دریافتی حساسیت بسیار بالایی دارد به همین خاطر از پول دریافتی اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که از منابع نامعتبر دلار پی پال دریافت نمایید احتمال محدود شدن حساب شما نیز وجود دارد.

10. ترجیحا 10 تا 20 تراکنش اول که در 60 روز دریافت می نمایید اعداد خورد و کم مثل 10 ، 20 و 40 دلار باشد تا اعتبار حساب بالا رفته و به مرور زمان مبالغ بالا ببرید.

11. کد دو مرحله ای (2FA) ترجیحا فعال نکنید.

12. حتما هفته ای یک یا دو بار در حساب لاگین نمایید.

13. یکسری از حساب های پی پال مانند حساب Paypal کشور فیلیپین (Philippines) قابلیت ارسال پول به صورت گیفت یا اصطلاحا (Family and Friends) دارند که نباید متعدد برای افراد متفاوت استفاده نمایید.

14. همچنین برای دریافت روی اکانت پی پال جدید نیز از حساب های متعدد دریافت نداشته باشید.

15. در صورتی که برای ساخت اکانت از شماره موبایل گوگل ویس استفاده می نمایید، برای منقضی نشدن اکانت گوگل ویس لازم هست که هر یکماه حداقل یکبار تماس یا ارسال و دریافت پیامک داشته باشید و از آن استفاده نمایید.

16. در صورتی که از هنگام کار با پی پال خطایی مشاهده شد به هیچ عنوان مجدد برای رفع خطا در همان زمان اقدام ننمایید. در صورت تلاش برای رفع خطا احتمال محدود شدن (limite) حساب وجود دارد.

17.در صورت شکایت شخص ارسال کننده پول در صورت نداشتن توجیه های مناسب احتمال لیمیت شدن اکانت وجود دارد، در نتیجه مشتریان خود را کامل شناخته و راضی نگه دارید.

18. در صورتی که اکانت وریفای شده از مجموعه ما تحویل گرفتید حتما بعد از تحویل رمز عبور اکانت پی پال و ایمیل پی پال تغییر دهید.

19. ترجیحا سیستم عامل سرور مجازی ویندوز 10 باشد و از نصب ویندوز سرور خودداری نمایید.

20. دو ماه اول از صدور اینویس خودداری نمایید تا اکانت قوی گردد بعد نسبت به دریافت پول از طریق اینویس اقدام نمایید.

در صورت هرگونه سوال یا درخواست مشاوره میتوانید در سایت بیست پیمنت با کارشناسان ما ارتباط حاصل نمایید.

برچسـب هـا : پی‌پال
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد