نتایج جستجو
انواع ارز دیجیتال
مقالات
توسط : تیم خبری

با انواع ارز دیجیتال آشنا شوید و در مورد هرکدام از آنها بیشتر بدانید. در این مقاله به معرفی ارزهای دیجیتال محبوب نظیر بیت کوین ، اتریوم و ... پرداخته ایم.

دولت سوئیس از بیت کوین به عنوان ارز رسمی استفاده می کند
اخبار
توسط : تیم خبری

دولت سوئیس از ارز مجازی بیت کوین برای دریافت مالیات شهری استفاده می کند. در حال حاضر چند شهر محدود این کشور اقدام به استفاده از بیت کوین برای دریافت مالیات در کنار روش های پرداخت سابق کرده اند.

آیا با بیت کوین می توان ارزآوری کرد؟
خبر روز
توسط : تیم رصد خبری

به اعتقاد اعضای انجمن بلاک‌چین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، استخراج و تولید بیت‌کوین موجب ارزآوری و مقابله با تحریم‌ها می‌شود و این حوزه نیاز به حمایت دولت دارد.

 قیمت بیت کوین در اوایل سال 2020 بالغ بر 13000 دلار خواهد بود
خبر روز
توسط : تیم رصد اخبار

تحلیلگران رشد چشمگیر قیمت بیت‌کوین تا دو ماه دیگر پیش بینی کردن و با توجه به سختی شبکه که هر چهار سال یکبار این اتفاق می افتد پاداش استخراج بیت کوین نصف می شود. با توجه به این موارد قیمت بیت کوین در اوایل سال 2020 بالغ بر 13 هزار دلار خواهد بود.

ریزش بیت کوین ادامه دارد بعد از قانونی شدن در ایران
خبر روز
توسط : تیم خبری

بیت کوین بعد از کلی گرد و خاک در هفته پیش توسط هیات وزیران قانونی شد و تعرفه و شرایط استخراج بیت کوین در ایران و ارز رمزنگاری مشخص شد. اما با قانونی شدن ریزش بیت کوین تمامی ندارد و در بازارهای جهانی ارزش آن به زیر 8 هزار دلار رسید.

قیمت بیت کوین در کدام کشورها بیشترین کارمزد را دارد؟
اخبار
توسط : تیم خبری

برای بیت کوین تا اوایل سال 2018 کشورهای مانند کره جنوبی و ژاپن حق العمل بالایی را در نظر میگرفتن. به دنبال ممنوعیت تجارت رمزارزها توسط بانک مرکزی چین ، بانکهای محلی چین نیز از انجام مبادلات جلوگیری کرد. در ادامه به هزینه کردن کشورها در بازار رمزارزها پرداخته می شود.