نتایج جستجو
هزینه های دانشگاهی ترکیه
مقالات
توسط : تیم محتوا دانشگاهی

ادامه تحصیل در ترکیه یکی از علاقمندی های برجسته دانشجویان ایرانی می باشد. مهم ترین لازمه اقدام به مهاجرت و تحصیل در ترکیه آشنایی با هزینه های ضروری و رایج تحصیلی این کشور می باشد. در این مقاله به معرفی هزینه های موجود خواهیم پرداخت.

هتل های ارزان استانبول
مقالات
توسط : تیم خبری

اگر قصد سفر به شهر استانبول ترکیه را دارید ، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با هتل ها و هاستل های ارزان و قیمت مناسب استانبول و خدمات ، موقعیت ، قیمت و ... آنها آشنا شوید.

بهترین هتل های استانبول
مقالات
توسط : تیم خبری

اگر می خواهید به استانبول سفر کنید و به دنبال بهترین هتل های این شهر هستید ، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با 20 پیمنت همراه باشید تا با بهترین هتل‌های استانبول ترکیه آشنا شوید.

راهنمای جامع مسافرت به ترکیه
مقالات
توسط : تیم خبری

کامل ترین راهنما برای سفر به کشور زیبایی ها ، ترکیه. برای سفر به این کشور تمام چیزهایی که باید بدانید را آماده کردیم تا نهایت لذت را از سفر آرامتان به ترکیه ببرید.

انواع ویزای ترکیه را بهتر بشناسید
مقالات
توسط : تیم محتوا گردشگری

انواع ویزای موقت و دائم ترکیه را برای اخذ و استفاده بهتر بشناسید. در این مطلب به بررسی دقیق ویزا های متنوع ترکیه که از طریق آن ها می توانید برای مقاصد تفریحی و کاری اقدام به مهاجرت موقت یا دائم ترکیه نمایید پرداخته ایم.

آموزش خرید از آمازون ترکیه
آموزش
توسط : تیم خبری

آمازون به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی دنیا در ادامه فعالیت های توسعه بازار خودش به بازار ترکیه نیز ورود پیدا کرده است.با توجه به موقعیت ایده آل ترکیه نسبت به ایران، علاقمندی ایرانی ها به گردشگری ترکیه و حضور پر رنگ شهروندان ایرانی در ترکیه می توان به راحتی و با چند واسطه اقدام به خرید از آمازون نمود.

بایدها و نبایدهای خرید خانه در ترکیه
مقالات
توسط : تیم مهاجرتی

خرید خانه در ترکیه یکی از محبوب ترین گزینه ها برای سرمایه گذاران، دانشجویان و به ویژه کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند، می باشد. خرید خانه در ترکیه قوانین و مزایا و معایبی قابل توجهی دارد که در ادامه هر کدام به جزئیات توضیح دادیم. در صورتی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارید پیشنهاد میکنیم این مطلب را بخوانید.

روسیه و ترکیه به دنبال حذف سوئیفت
خبر روز
توسط : تیم خبری

روسیه و ترکیه در ماه جولای، مذاکراتی برای اتصال شرکت‌ها و نهادهای مالی ترکیه به پیام رسان بانکی که روسیه به عنوان جایگزین سوئیفت طراحی کرده، آغاز کرده‌اند.