نتایج جستجو
آشنایی با دونیت Donate و کسب درآمد ارزی
مقالات
توسط : تیم محتوا

جهت آشنایی با دونیت Donate و کسب درآمد ارزی آن، لازم است بگوییم که واژه دونیت به مفهوم حمایت مالی بوده و یک برنامه جمعی محسوب می شود. در این روش اهداکنندگان مالی، هدفی برای سرمایه گذاری نداشته و تنها در جهت کمک مالی به افراد خلاق اقدام به پرداخت های مالی می کنند. 

کسب درآمد ارزی از سایت Reedsy
مقالات
توسط : تیم محتوا

این پلتفرم بیش از همه دو نکته اصلی که دغدغه هر نویسنده ای می باشد را در بر گرفته است که شامل ویراستاری و فروش کتاب می باشد. از سویی دیگر می توان گفت کسب درآمد از سایت Reedsy نیز برای کسانی که به صورت فریلنسری فعالیت دارند، بستر مناسبی خواهد بود.

کسب درآمد ارزی از سایت Respondent
مقالات
توسط : تیم محتوا

روش کار بدین گونه است که گروهی از متخصصین به این گونه شرکت ها ارتباط داده می شوند تا در نظر سنجی شرکت ها حاضر شده و تحقیقات مطالعاتی لازم را صورت دهند. کسب درآمد ارزی از سایت Respondent نیز در راستای به کارگیری همین کارشناسان تایید شده توسط این سایت می باشد.

کسب درآمد ارزی از سایت IGVault
مقالات
توسط : تیم محتوا

این سایت اکنون یکی از معتبرترین مراجع خرید و فروش اکانت بازی می باشد. کسب درآمد ارزی از سایت  IGVault می تواند شما را به یکی از بهترین روش های کسب درآمد های ارزی برساند.

کسب درآمد ارزی از سایت VIPKID
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این فضای آموزشی آنلاین، معلمین و زبان آموزانی که در گروه سنی چهار تا دوازده سال می باشند، با مدت ESL پیش خواهند رفت. مدرسین می توانند با ایجاد اکانت، کسب درآمد ارزی از سایت VIPKid را داشته و درآمد خوبی را دریافت نمایند.

کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که طراح هستید و برای فروش تصاویر، لوگو و طرح های خود به دنبال کسب درآمد ارزی می باشید، سایت گرافیک ریور به عنوان بازار آنلاین دیجیتال، می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. شاید بتوان گفت کسب درآمد ارزی در سایت Graphicriver ، امروزه در میان بسیاری از کسانی که در حوزه طراحی فعالیت دارند، جذابیت خاصی داشته است.

کسب درآمد ارزی از سایت schematicstore
مقالات
توسط : تیم محتوا

برای کسب درآمد ارزی از سایت schematicstore سیستم خرید و تحویل بسیار ساده است. پس از پردازش محصول، کار دیگری نبایست انجام شود. سیستم پرداخت به صورت خودکار بعد از هر بار خرید، به حساب پی پال شما ،  کارمزد 65٪ از قیمت فروش را واریز می نماید. برای ویرایش کارهای شخصی خود به رابط های کاربری ویژه ای دسترسی خواهید داشت.

کسب درآمد ارزی از سایت teespring
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این سایت کاربران جهت فروش کالاهای سفارشی خود، کمپین هایی را در سایت  Teespring ایجاد می کنند و بدین ترتیب کسب درآمد ارزی از سایت teespring را خواهند داشت.

کسب درآمد ارزی از سایت twine
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت Twine یک فضای مناسب و بازار کار آزاد برای همه فریلنسرهای خلاق در حوزه دیجیتال است. نوازندگان، طراحان، توسعه دهندگان، انیماتورها، هنرمندان، تصویرگران و ... می توانند به خوبی کسب درآمد ارزی از سایت twine داشته باشند. فریلنسرهای خلاق می توانند در هر مهارتی که هستند، به درستی در این سایت فعالیت کرده و درآمدزایی کنند.

کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb
مقالات
توسط : تیم محتوا

در سایت Awesomeweb با یک بازار آزاد حرفه ای مواجه می شوید که در آن افرادی با خلاقیت و پشتکار زیاد حضور دارند تا بتوانند به صورت فریلنسری کارهای خارق العاده ای را صورت دهند. این سایت برای کسانی است که به دنبال کسب درآمد ارزی از سایت Awesomeweb هستند.