نتایج جستجو
هزینه های دانشگاهی در روسیه
مقالات
توسط : تیم خبری

با بیست پیمنت همراه باشید تا درباره هزینه های زندگی دانشجویی نظیر هزینه خوراک و خوابگاه و ... در روسیه و شهریه دانشگاه های معتبر این کشور در زمینه پزشکی و مهندسی بیشتر بدانیم.

آشنایی با کشور روسیه
مقالات
توسط : تیم مهاجرتی

روسیه به عنوان یکی از بزرگ ترین و قدرتمند ترین کشور های دنیا شناخته می شود که در حال حاضر سیاست های متنوعی را برای جذب گردشگران و حتی مهاجران در دستور کار قرار داده است. در این مطلب با کشور روسیه آشنا شوید...

راهنمای جامع تحصیل در روسیه
مقالات
توسط : تیم آموزشی

همه آنچه می بایست درباره باید ها و نباید ها، راه کار ها و چگونگی تحصیل در روسیه بدانید را مطالعه کنید. محدودیت ها و دیگر موانع موجود را بخوانید و درباره ساختار نظام آموزشی روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

روسیه سناریوی قطع کردن اینترنت بین المللی خودش را آزمایش کرد!
اخبار
توسط : تیم خبری

روسیه اینترنت بین المللی را قطع می کند؛ در این هفته روسیه اقدام به آزمایش های زود هنگام برای بررسی اینترنت ملی خودش نمود تا مطمئن شود در زمان بروز مشکلات احتمالی شبکه ای امن و کاربردی را برای فعالیت اینترنت در دل خود خواهد داشت.

روسیه و ایران برای جایگزینی سوئیفت اقدام می‌کنند
خبر روز
توسط : تیم خبری

یوری اوشاکف، دستیار پوتین اعلام کرد که ایران و روسیه برای برقراری ارتباط بین سیستم‌های بانکی خود برای مقابله با تحریم‌های کشور ثالث تلاش می‌کنند. ایران و روسیه در جستجوی جایگزینی برای پرداخت از طریق سوئیفت هست

روسیه و ترکیه به دنبال حذف سوئیفت
خبر روز
توسط : تیم خبری

روسیه و ترکیه در ماه جولای، مذاکراتی برای اتصال شرکت‌ها و نهادهای مالی ترکیه به پیام رسان بانکی که روسیه به عنوان جایگزین سوئیفت طراحی کرده، آغاز کرده‌اند.

بهره‌گیری چین و روسیه از ارزهای رمزپایه برای مقابله با دلار
خبر روز
توسط : تیم خبری

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران با اشاره به بهره‌گیری چین و روسیه از ارزهای رمزپایه برای مقابله با هژمونی آمریکا در بازارهای مالی گفت: استخراج این ارزها صنعت بسیار سوددهی به شمار می‌رود.

روسیه ارز مجازی با پشتوانه طلا راه‌اندازی می‌کند
خبر روز
توسط : تیم خبری

الویرا رئیس بانک مرکزی روسیه قصد دارد یک ارز پایدار ارائه دهد، ارزی که مثل بیت کوین غیر قابل پیش‌بینی نباشد چون پشتوانه آن یک منبع مطمئن است. وی اشاره‌ای به ارزی که متصل به طلا است، نکرد

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر