نتایج جستجو
صفر تا صد اپلای کانادا
مقالات
توسط : تیم خبری

کانادا یکی از کشورهای بسیار محبوب در بین افرادی است که تصمیم به شروع و یا ادامه تحصیل دارند. اما یکی از مهم ترین دغدغه این افراد کسب اطلاعات لازم درباره چگونگی اپلای به کانادا می باشد. هر چند در مقالات بسیار زیادی درباره این موضوع صحبت شده است اما اغلب آن ها جامع نیستند

بایدها و نبایدهای خرید خانه در ترکیه
مقالات
توسط : تیم مهاجرتی

خرید خانه در ترکیه یکی از محبوب ترین گزینه ها برای سرمایه گذاران، دانشجویان و به ویژه کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند، می باشد. خرید خانه در ترکیه قوانین و مزایا و معایبی قابل توجهی دارد که در ادامه هر کدام به جزئیات توضیح دادیم. در صورتی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارید پیشنهاد میکنیم این مطلب را بخوانید.

مهاجرت به کانادا با اکسپرس اینتری
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

سیستم اکسپرس اینتری که در سال 2015 توسط کانادا معرفی شد، هم اکنون تبدیل به کانال اصلی مهاجرت متخصصین در صنایع مختلف به کانادا شده و به عنوان یکی از محبوب ترین سیستم های مهاجرت در جهان نیز می شود.طبق برنامه ریزی های دولت کانادا، ظرفیت مهاجرت به کانادا با اکسپرس اینتری در سال 2019 و 2020 افزایش پیدا خواهد کرد.

ترامپ مهاجرت قانونی را ۶۵ درصد کاهش داد
اخبار
توسط : تیم خبری

ترامپ مهاجرت تحت حمایت اعضای خانواده که آن را پدیده ای مهاجرت زنجیره ای عنوان میکرد دشوار و کاهش داد. طبق اعلامیه مهاجرانی که بیمه بهداشتی ندارند و نمیتوانند هزینه مراقبت های پزشکی را بپردازند نمیتوانند به طور دائم به آمریکا بروند.

قوانین جدید مهاجرت از طریق مهارت کاری به آلمان
اخبار
توسط : تیم مهاجرتی

قانون جدید "قانون مهاجرت نیروی ماهر"، هدف خود را حفظ آلمان به عنوان یک مرکز اقتصادی و تأمین سیستم‌های اجتماعی آن قرار داده است. مهاجرانی که آموزش حرفه ای دیده اند، می‌توانند برای خود در آلمان زندگی کنند منوط به اینکه شش ماه به دنبال شغل بگردند. در مشاغلی که در آن کمبود نیروی کار ماهر، مانند خدمات فناوری اطلاعات و یا خدمات مراقبت وجود دارد، اگر کسی پذیرفته شود، حتی نیازی به اثبات مدارک خود نخواهد داشت.

شرط بسیار عجیب آمریکا برای صدور ویزا
خبر روز
توسط : تیم خبری

وزارت خارجه آمریکا قوانین جدیدی را وضع کرده که تقریبا تمامی متقاضیان دریافت ویزای این کشور را به ارائه گزارش کاملی از جزئیات فعالیت‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، موظف می‌کند.

نحوه پرداخت سویس فی یا حق تحصیل آمریکا
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

برای دریافت ویزای تحصیلی و یا ویزای فرصت مطالعاتی آمریکا می بایست هزینه ی تحت عنوان SEVIS FEE جهت بررسی پرونده واریز نمائید. در این مطلب در مورد نحوه پرداخت هزینه سویس فی توضیح داده شده است.

پرداخت حق اقامت دائم کانادا یا لندینگ فی
مقالات
توسط : تیم محتوا مهاجرتی

پرداخت حق اقامت دائم کانادا یا اصطلاحا لندینگ فی ، مبلغی است که دولت کانادا از کسانی که قصد مهاجرت و اقامت دائم به کانادا دارند دریافت می کند. این هزینه برای انواع مهاجرت به کانادا به صورت فدرال یا کبک اسکیل ورکر می بایست پرداخت شود.