نتایج جستجو
شرایط اقامت اسپانیا
مقالات
توسط : تیم محتوا

هنگامی که آنها این شرایط خاص را برآورده می کنند، می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند و سپس حق زندگی تا پایان عمر خود را در کشور به دست آورند. اگر می خواهید مهاجرت کنید و برای درخواست اجازه اقامت در اسپانیا به کمک نیاز دارید، می توانید با کارشناسان مهاجرت مشورت کنید.

استفاده از چت جی پی تی در مهاجرت
مقالات
توسط : تیم محتوا

گفته می‌شود که ظاهر Chat GPT در ابزار کاربردی آن با گوگل رقابت می‌کند و تنها در پنج روز با جذب بیش از 1 میلیون کاربر، جهان را به خود جذب کرده است. یکی از کاربردهای بی نظیر این ابزار هوش مصنوعی، استفاده از چت جی پی تی در مهاجرت است.

بررسی تخصصی میزبانی Contabo
مقالات
توسط : تیم محتوا

همچنین اگر به دنبال میزبان اروپایی هستید، انتخاب بسیار خوبی است. متأسفانه، فاقد بسیاری از ویژگی هایی است که میزبان های وب مشابه ارائه می دهند. می توانید برای اشتراک میزبانی Contabo از طریق 20پیمنت اقدام کنید.

برنامه کاری مجازی (VWP) دبی چیست
مقالات
توسط : تیم محتوا

مجاز به زندگی قانونی در اینجا با ویزای کار مجازی هستند. ویزای یک ساله به اتباع خارجی اجازه می دهد تا با حمایت شخصی وارد امارات شوند و مطابق با شرایط و ضوابط صادر شده با ویزا کار کنند. برنامه کاری مجازی (VWP) دبی، روش مناسبی برای کسب درآمد ارزی برای کسانی است که توانایی مهاجرت به امارات را دارند.

اخذ مدرک بین المللی ICDL برای مهاجرت
مقالات
توسط : تیم محتوا

مدرک بین المللی ICDL ،گواهینامه مهارت های کامپیوتری پیشرو در جهان است. این برنامه، مهارت ها و شایستگی های لازم برای استفاده از رایانه و برنامه های کاربردی رایج رایانه را تعریف می کند. تا به امروز، بیش از 14 میلیون نفر در بیش از 150 کشور، از طریق شبکه ما با بیش از

مهمترین مدارک برای مهاجرت
مقالات
توسط : تیم محتوا

مبلغ قابل توجهی را به عنوان جریمه و هزینه های مربوطه می پردازند. بنابراین، لازم است که مهم ترین مدارک برای مهاجرت را بررسی کرده و آن ها را پیش از هر اقدامی برای سفر، آماده کنید. توجه داشته باشید که برای مهاجرت کاری و یا تحصیلی، می توانید از طریق خدمات 20پیمنت، مطمئن تر اقدام نمایید.

ویزای شینگن و انواع آن
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به اروپا سفر می کنید و از کشوری بدون برنامه ویزا وارد منطقه شینگن می شوید، باید برای ویزای شینگن اقدام کنید. این ویزا در چهار دسته اصلی A، B، C و D وجود دارد. رایج ‌ترین نوع شینگن، ویزای یکنواخت

شرایط ثبت نام در آزمون ناتی
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر برای آماده شدن و ثبت نام در آزمون ناتی به کمک نیاز دارید، این راهنمای جامع برای شما مناسب است. همچنین می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان 20پیمنت دریافت کنید.

مهاجرت به ترکیه
مقالات
توسط : تیم محتوا

به اروپا و در ادامه در همسایگان عراق، ایران و سوریه، ترکیه میزبان یکی از بزرگترین جمعیت مهاجر در جهان است. در صورتی که قصد مهاجرت به ترکیه و سرمایه گذاری و زندگی در این کشور را دارید، می توانید مشاوره های لازم را از 20پیمنت دریافت کنید.

معرفی کشورهایی با ویزای کار آسان تر
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر مشاغل آزاد دارید یا بدون حمایت شرکت در حال سفر یا مهاجرت هستید، باید چندین مراحل را پشت سر بگذارید. در این جا به معرفی کشورهایی با ویزای کار آسان تر پرداخته ایم تا بتواند در تصمیم گیری ها، شما را یاری کند