نتایج جستجو
تفاوت وسترن یونیون و مانی گرام
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا تفاوت دو روش پرداخت آنلاین که دارای اعتبار و قدمت مناسبی است مطرح است. اکنون لازم است که تفاوت وسترن یونیون و مانی گرام را بررسی کنیم که امروزه در بسیاری از کشورها دارای نمایندگی بوده و خدمات خود را در بهترین شکل ارائه می دهند. 

مقایسه پی پال و وسترن یونیون
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر نیاز به انتقال وجه بین المللی دارید، Western Union و PayPal گزینه های خوبی برای این کار هستند. اما لازم است بدانید کدام گزینه ارزان تر است و متناسب با نیاز شما است. در این جا به مقایسه پی پال و وسترن یونیون پرداخته ایم. این حساب ها یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت های پرداخت در جهان هستند.

وسترن یونیون در ایران چگونه است؟
مقالات
توسط : تیم خبری

شرکت وسترن یونیون Western Union دارای پانصد هزار شعبه در تمامی دنیا می باشد . البته به عنوان انتقال دهنده ارز یکی از برترین راه های انتقال پول می باشد. این سیستم دارای قابلیت های بسیاری است که توانسته است آن را نسبت به سایر سرویس ها محبوب گرداند.

چگونگی انتقال ارز به ایران
آموزش
توسط : تیم محتوا حواله ارزی

انتقال ارز به ایران در کشور های مختلف یکی از چالش های بزرگ برای مسافران، دانشجویان و حتی کاربران اینترنت می باشد. در این مطلب به ارائه راه کار های مناسب برای انتقال ارز به ایران اشاره کرده ایم.

بهترین راه برای انتقال بین المللی پول چیست؟
مقالات
توسط : تیم محتوا حواله ارزی

برای انتقال بین المللی پول، از طریق شرکت های مجاز برای انتقال ارز، شما می توانید پول خود را سریع تر انتقال دهید و به احتمال زیاد هزینه های کمتری را پرداخت خواهید کرد. در انتخاب این شرکت ها، هزینه شارژ، سرعت تحویل، محدودیت های انتقال ارز و پشتیبانی مشتری را با هم مقایسه نمایید.

وسترن یونیون چیست و چه کاربردی دارد؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر با سیستم های پرداخت ارزی کار کرده و نیاز به انتقال پول آنی داشته باشید حتما با وسترن یونیون آشنایی دارید. این سیستم طی سال های گذشته با توجه به عملکرد خوبش توانسته عنوان بهترین سرویس‌ انتقال پول به خارج از کشور را کسب کند.