نتایج جستجو
خرید اکانت پریمیوم Grammarly
مقالات
توسط : تیم محتوا

پریمیوم Grammarly دارای محصولاتی است که قابلیت شناسایی خطاهای گرامری و یا نگارشی متن های انگلیسی را داشته و جهت رفع خطاها، روش های صحیحی را ارائه می دهد. این برنامه به خوبی می تواند مطابق با قواعد دستوری زبان انگلیسی عمل کرده و اصلاحات لازم را ارائه دهد. در اینجا به شما خواهیم گفت که برای خرید اکانت پریمیوم Grammarly، چه مراحلی را باید طی نمایید.

پرداخت بیمه swisscare
مقالات
توسط : تیم محتوا

این شرکت بیمه فروش خود را در سطوح مختلفی عرضه می نماید که برای پرداخت بیمه Swisscare را مطابق با شرایط سفر و مقصدی که در نظر گرفته شده است، انجام دهید. بیمه سوئیس کر، جهت دریافت ویزاهای مسافرتی و دانشجویی از سوی تمامی کشورهایی که دارای ویزای شینگن هستند، قابل قبول می باشد.

استفاده از پی پال برای پرداخت در اپل آیدی
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از اقداماتی که کمپانی اپل انجام داده است، این است که امکان استفاده از پی پال برای پرداخت در اپل آیدی را ایجاد کرده است تا برای خرید از فروشگاه هایی مانند iBookstore، Apple Music،iTunes  روشی ایمن برای پرداخت هزینه ها باشد.

پرداخت هزینه آزمون TEF زبان فرانسوی
مقالات
توسط : تیم محتوا

دارای شش سطح بوده و از سوی وزارت آموزش فرانسه برگزار شده و در صورتی قبولی، مدرک آن تحویل می گردد. اما آزمون TEF یک آزمون دوازده سطحی است که برای پرداخت هزینه آزمون TEF زبان فرانسوی، در این جا توضیحات لازم را ارائه خواهیم داد.

پرداخت هزینه آزمون DSH زبان آلمانی
مقالات
توسط : تیم محتوا

چنانچه قصد داشته باشید برای ادامه تحصیل، به یکی از دانشگاه های آلمان بروید، لازم است که آزمون DSH را که به زبان آلمانی است بگذرانید. این آزمون می تواند مهارت شما را در زبان آلمانی سنجش کرده و بستر مناسبی برای تحصیلی موفق در آلمان باشد. در این جا توضیحاتی در خصوص این آزمون و پرداخت هزینه آزمون DSH زبان آلمانی را ارائه خواهیم داد.

پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که سابقه پرداخت حق بیمه در ایران را داشته و اکنون در کشور دیگری تحصیل و زندگی می کنید، می توانید از تسهیلات درمان و بازنشستگی استفاده کنید. بدین ترتیب پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور و تکمیل کردن سابقه بیمه خود ممکن خواهد بود.

معرفی سایت لیندا  lynda و پرداخت در لیندا
مقالات
توسط : تیم محتوا

در فضای اینترنتی ، دوره های بسیاری وجود دارد که آموزش آنلاین را با استاتید معتبر و شناخته شده ای که دارای مدارک بین المللی هستند برگزار می کنند. سایت هایی مانند Coursera، edx و Udemy که در دنیا مطرح هستند. سایت آموزشی آنلاین Lynda به آدرس https://www.lynda.com/ نیز از جمله سایت های معروفی است که در میان طراحان و برنامه نویس ها دارای محبوبیت ویژه ای است.

نحوه پرداخت ارز خارجی با پی‌پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

پرداخت ارز خارجی با پی‌پال یکی دیگر از امکاناتی است که سایت ‌پی‌پال برای افرادی که اکانت پی‌پال دارند، ‌‌فراهم کرده است. اگر عضو سایت پی‌پال هستید، این امکان برای شما وجود دارد که به یک تجارت بین‌المللی یا به شخص مورد نظر، ارز خارجی پرداخت کنید.

پرداخت هزینه خرید سرور و هاست خارجی
مقالات
توسط : تیم خبری

پرداخت انواع خدمات مختلف هاستینگ خارجی را می توانید به کمک خدمات پرداخت ارزی 20 پیمنت انجام دهید و به شرح زیر می باشد. خرید سرور های اختصاصی ، هاست لینوکس و ویندوز ، پرداخت هزینه خرید دامنه ، لایسنس و اشتراک پکیج های مختلف هاستینگ ، گواهی امنیت و ... 

پرداخت هزینه ثبت دامنه با پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

زمانی که می‌خواهید وب سایتی برای کسب و کار خود طراحی کنید. ابتدا باید دامنه‌ای برای آن بخرید.  امروزه بسیاری سایتهای ایرانی و خارجی خدمات ثبت دامنه ارائه می‌دهند. یکی دیگر از کارهایی که با  داشتن یک حساب پی پال میتوانید انجام دهید، خرید و ثبت دامنه است.