نتایج جستجو
ساخت بازی در itch.io و کسب درآمد ارزی از آن
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که به عنوان یک بازی ساز به صورت فریلنسری کار کرده و بازی های کوچک می سازید می توانید کسب درآمد ارزی با ساخت بازی در itch.io را تجربه کنید. شاید باورش سخت به نظر می رسد، اما بازی های ویدیویی مدرن طرفداران بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات در حوزه گیم دارند. 

کسب درآمد ارزی از سایت Pikbest پیک بست
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از سایت های موفق و شناخته شده در دنیا که ارائه دهنده پلتفرمی از قالب های گرافیکی است، سایت Pikbest می باشد که می توانید به شکل پریمیوم و رایگان از این سایت خرید نمایید. این سایت اکنون دارای حدود هشتصد هزار قالب گرافیکی در فرمت های متفاوت است که برای دانلود در اختیار کاربران گرفته است. 

کسب درآمد ارزی از سایت Squadhelp
مقالات
توسط : تیم محتوا

این سایت موفق شده است در کمترین زمان به سرعت رشد کرده و در حال حاضر با برخورداری از هفتاد هزار فریلنسر که در شاخه های متفاوتی فعالیت می کنند، به یکی از بزرگترین سایت ها در این شاخه تبدیل شده است. در این جا به شما خواهیم گفت که کسب درآمد ارزی از سایت Squadhelp چگونه است.

کسب درآمد ارزی از سایت AppThemes اپ تمز
مقالات
توسط : تیم محتوا

شاید برای بسیاری از کسانی که به صورت فریلنسری فعالیت می کنند، امروزه درآمد دلاری بیش از گذشته دارای اهمیت باشد. سایت های خارجی که می توان از آن ها درآمد ارزی کسب نمود، اکنون بهترین بستر برای فعالیت به صورت فریلنسری می باشد. در اینجا می خواهیم نحوه کسب درآمد ارزی از سایت AppThemes را برای شما شرح دهیم.

کسب درآمد ارزی از سایت Redbubble
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از شرکت های معروف و شناخته شده در زمینه فروش و چاپ طرح ها بر روی اشیاء ، سایت Redbubble  می باشد که یکی بزرگ ترین پلتفرم ها در این حوزه است. در صورتی که تصمیم دارید به عنوان فریلنسر فعالیت کنید و طرح های حرفه ای و موفقی دارید، می توانید کسب درآمد ارزی از سایت Redbubble  را تجربه کنید. 

کسب درآمد ارزی از سایت CG Trader
مقالات
توسط : تیم محتوا

این سایت در کمترین زمان دارای سه میلیون کاربر شده است که می تواند رشد قابل توجهی برای یک سایت کارآفرین باشد. در اینجا به معرفی این سایت و کسب درآمد ارزی از سایت CG Trader خواهیم پرداخت.

کسب درآمد ارزی از سایت TwoSigmas
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به دنبال آموزش زبان انگلیسی به صورت فریلنسری هستید، می توانید کسب درآمد ارزی از سایت TwoSigmas را انتخاب نمایید. این سایت که در ابتدای سال 2013 راه اندازی شده است، مبنا و هدف فعالیت خود را در جهت تدریس معلمان به صورت آنلاین در حوزه زبان انگلیسی گذاشته است. فعالیت این سایت بسیار گسترده بوده و زبان آموزان زیادی را در تمامی دنیا تحت پوشش خود قرار داده است. 

18 سایت برتر فریلنسری برای یافتن کار
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به عنوان یک فریلنسر به دنبال کار هستید، وب سایت های مستقلی وجود دارد که برای کمک به متخصصانی که به صورت دورکاری فعالیت می کنند، کار پیدا می کنند. در این مقاله ، 18 سایت برتر آزاد برای یافتن کار در سال 2020 را معرفی خواهیم کرد.

کسب درآمد ارزی از سایت های فریلنسری آموزش زبان
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که مدرس زبان هستید و در کار خود تسلط کافی دارید، می توانید کسب درآمد ارزی از سایت های فریلنسری آموزش زبان را تجربه کنید. البته این روشی است که امروزه با توجه به نوسانات ایجاد شده در ارز ، می تواند یک درمدزایی عالی برای مدرسان باشد. 

آشنایی با دونیت Donate و کسب درآمد ارزی
مقالات
توسط : تیم محتوا

جهت آشنایی با دونیت Donate و کسب درآمد ارزی آن، لازم است بگوییم که واژه دونیت به مفهوم حمایت مالی بوده و یک برنامه جمعی محسوب می شود. در این روش اهداکنندگان مالی، هدفی برای سرمایه گذاری نداشته و تنها در جهت کمک مالی به افراد خلاق اقدام به پرداخت های مالی می کنند.