نتایج جستجو
کسب درآمد ارزی از گوگل ادموب
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از مهم ترین سرویس ها در گوگل را می توان گوگل ادموب نامید این سرویس یکی از شبکه های تبلیغاتی بزرگ در دنیاست از طریق این سرویس کارآمد امکان کسب درآمد ارزی از گوگل ادموب ، از اپلیکیشن موبایل خواهد بود . روش کار بدین شکل است که برنامه نویسان اپلیکیشن می تواند در گوگل پلی اپلیکیشن خود را منتشر کرده

معرفی سایت adyunlocker.com
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به دنبال سایتی هستید که بتوانید انواع گیفت کارت ها و اعتبارات درون برنامه ای بخرید ما سایت adyunlocker.com را به شما پیشنهاد میکنیم. در همین راستا 20 پیمنت نیز در استفاده موثر از این سایت و انواع پرداخت های ارزی شما را یاری خواهد کرد.

قابلیت پیگیری مرسولات از طریق گوگل مهیا می شود
اخبار
توسط : تیم خبری

گوگل قصد دارد ردیابی مرسولات را به نوار جستجو خودش اضافه کند. این قابلیت منحصر به شرکت های پستی نخواهد بود و هر شرکتی می تواند برای استفاده از این موقعیت اقدام نماید.شرکت های ارسال کالا قادر خواهند بود تا API های خود را با این بخش ادغام کنند تا مردم بتوانند تمام اطلاعات مورد نیاز شان در مورد مسیر مرسولات را از انبار تا زمان تحویل به کاربر به صورت دقیق بررسی کنند.

گوگل مخفیانه و ناگهانی سایت رزرو هتل خود را راه اندازی کرد و همه OTA ها را رنجاند
اخبار
توسط : تیم خبری مسافرتی

شرکت گوگل که اکثرا از موتور جستجوگر آن استفاده میکنیم به طور مخفیانه و ناگهانی سایت رزرو هتل خود را راه اندازی کرد و تا به راحتی بتوانیم یک هتل رزرو کنیم.