نتایج جستجو
درباره گیفت کارت پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا خواهیم گفت که چگونه یک کارت هدیه پیش پرداخت را به حساب پی پال خود اضافه کنید تا از آن به عنوان روش پرداخت استفاده نمایید. شما به راحتی می توانید یک گیفت کارت پی پال به حساب خود اضافه کنید تا از آن برای پرداخت ها و خریدها استفاده کنید

درباره گیفت کارت Epic Games اپیک گیمز
مقالات
توسط : تیم محتوا

در فروشگاه Epic Games می توانید برای خرید و دانلود بازی ها به صورت آنلاین و آفلاین اقدام کرده و از آن ها لذت ببرید. همچنین با تهیه گیفت کارت اپیک گیمز ، می توانید این بازی ها را از فروشگاه خرید کرده و به دوستان خود هدیه کنید

گیفت کارت توییچ Twitch
اخبار
توسط : تیم محتوا

می توانید فیلم های بازی و هرگونه پخش IRL را در دستگاه اندروید خود پخش کنید. این برنامه به شما امکان پخش زنده و چت گیمر را می دهد. بنابراین می توانید برای استفاده از این امکانات، گیفت کارت توییچ Twitch خود را از طریق 20پیمنت خرید کنید.

گیفت کارت ویزا
مقالات
توسط : تیم محتوا

گیفت کارت ویزا یک هدیه عالی است. می توانید از آنها در هر مکانی که ویزا می پذیرد، استفاده کنید. از جمله رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و موارد دیگر. با این حال، مهم است بدانید که هزینه ای برای خرید کارت هدیه ویزا وجود دارد

معرفی انواع گیفت کارت
مقالات
توسط : تیم محتوا

گیفت کارت یک کارت اعتباری پیش پرداخت است که حاوی مقدار مشخصی پول می باشد که برای استفاده در خریدهای مختلف در دسترس است. انواع گیفت کارت می توان به طور کلی در دو نوع مشاهده نمود

خرید گیفت کارت XBOX ایکس باکس
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر قصد خرید گیفت کارت ایکس باکس را دارید، موارد زیادی وجود دارد که باید پیش از تهیه آن بدانید. به خاطر داشته باشید که این کارت هدیه معمولی شما نیست. Xbox یک کارت هدیه عالی است، زیرا شما می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید.

خرید گیفت کارت اسپاتیفای
مقالات
توسط : تیم محتوا

آنچه را می خواهید گوش دهید انتخاب کنید یا بگذارید Spotify شما را شگفت زده کند. همچنین می توانید در مجموعه موسیقی دوستان، هنرمندان و افراد مشهور گشت بزنید یا ایستگاه رادیویی ایجاد کنید و فقط آرام بنشینید و با اسپاتیفای، زندگی خود را موسیقی متن کنید.

خرید گیفت کارت اسکایپ بصورت آنلاین
مقالات
توسط : تیم محتوا

آیا برای برقراری تماس ارزان با شماره تلفن های سراسر جهان به اعتبار اسکایپ بیشتری نیاز دارید؟ اکنون می توانید اعتبار گیفت کارت اسکایپ را بصورت آنلاین، تمام وقت و بصورت مستقیم خریداری کنید. بالا بردن حساب اسکایپ شما با کارت هدیه اسکایپ سریع، آسان و ایمن است.

معرفی سایت adyunlocker.com
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به دنبال سایتی هستید که بتوانید انواع گیفت کارت ها و اعتبارات درون برنامه ای بخرید ما سایت adyunlocker.com را به شما پیشنهاد میکنیم. در همین راستا 20 پیمنت نیز در استفاده موثر از این سایت و انواع پرداخت های ارزی شما را یاری خواهد کرد.

گیفت کارت چیست و چه کاربردی دارد؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

نوعی کارت فیزیکی یا مجازی است که با تهیه گیفت کارت یک اعتبار مجازی به حساب افراد با وارد نمودن یک کد داده می شود. گیفت کارت ها انواعی مختلفی دارند که می توانید از طریق ما هر گیفت کارتی خریداری نمائید.