نتایج جستجو
کیف پول متامسک Metamask
مقالات
توسط : تیم محتوا

دانلود و راه اندازی کیف پول MetaMask در چندین پلتفرم نسبتا آسان است. کاربران می توانند با ایجاد یک کیف پول و وارد کردن آن در پلتفرم ها با استفاده از عبارت seed 12 کلمه ای شروع کنند. همچنین، کاربران می توانند با استفاده از کیف پول متامسک

کیف پول ارز دیجیتال سیف پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یک راه حل یک مرحله ای، گنجانده شده اند و به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری خود را ذخیره، مدیریت و به راحتی تجارت کنند. در اینجا در خصوص کیف پول سیف پال اطلاعاتی را به شما ارائه خواهیم کرد.

کیف پول های ارز دیجیتال شیبا Shiba
مقالات
توسط : تیم محتوا

شما می توانید به راحتی کیف پول Shiba Inu را ایجاد کرده و تمام مزایای کیف پول های رمزنگاری موبایل را برای iOS و Android تجربه کنید. کیف پول شیبای شما همیشه آماده استفاده است؛ زیرا آن را با بلاک چین همگام سازی در یک دقیقه از کیف پول خود بهره خواهید برد.

ارزهای دیجیتال متاورس
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این فضای دیجیتالی به هم مرتبط هستند. به جز در السالوادور و جمهوری آفریقای مرکزی که بیت کوین در حال حاضر یک ارز رسمی است، هیچ بانک مرکزی یا موسسه بین المللی به طور قانونی دارایی های رمزنگاری شده را به رسمیت نمی شناسد. در اینجا می خواهیم ارزهای دیجیتال متاورس را بررسی کنیم

بهترین توکن های NFT برای سرمایه گذاری
مقالات
توسط : تیم محتوا

این زیر بخش رمزنگاری رشد فوق العاده ای را در سال گذشته به ثبت رسانده است. در حالی که صدها مورد وجود دارد، شما بایستی در مورد بهترین توکن هایNFT اطلاعات کافی را کسب کنید. این راهنما NFT ها، نحوه کارکرد این توکن های رمزنگاری منحصر به فرد و نحوه خرید بهترین آنها را بررسی می کند.

انواع کاربردهای بیت کوین
مقالات
توسط : تیم محتوا

فقط بیت کوین و دوج کوین موج ایجاد نمی کنند، در واقع هزاران ارز دیجیتال وجود دارد. اما باید گفت که کاربردهای بیت کوین امروزه، بیش از هر زمان دیگری، افزایش یافته و از سوی بسیاری از کسب و کارهای بزرگ در سطح جهان، مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین پروژه های اوراکل
مقالات
توسط : تیم محتوا

با این حال، پروژه های خدمات اوراکل گرا، ارائه می شود که به طور معمول، اعتباری را که لازم است، دریافت نمی کنند. در اینجا بهترین پروژه های اوراکل که می توانید برای سرمایه گذاری در آنها تحقیقات بیشتری داشته باشید، معرفی می شوند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
مقالات
توسط : تیم محتوا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال که به اختصار TA نامیده می شود، یک مطالعه ذهنی است که آمار را با الگوهایی ترکیب می کند که باید با چشم غیر مسلح شناسایی شوند. برای شروع کشف ارزش بی پایان ارزهای دیجیتال، یادگیری اصول اولیه و اجزای سازنده تحلیل ضروری است.

کیف پول های ارز دیجیتال شیبا
مقالات
توسط : تیم محتوا

وقتی به دنبال کیف پول رمزنگاری هستید، چیزی کاربردی اما امن می خواهید. بازار رمزنگاری بی ثبات است و شما باید با استفاده از روش های پرداخت متعدد و ارزهای دیجیتال متعدد، سریع و ایمن عمل کنید. شما می توانید با کیف پول شیبا، برای معاملات خود در ارزهای دیجیتال استفاده کنید. در این جا برخی از آنها معرفی شده اند.

آیا پرداخت های بین المللی با بیت کوین ممکن است؟
مقالات
توسط : تیم محتوا

بیت کوین ممکن است کاربرد جذابی در بازار حواله های خارج از کشور داشته باشد. با استفاده از ارز دیجیتال به عنوان وسیله ای برای ارسال پول به خارج از کشور و پرداخت های بین المللی با بیت کوین ، کاربران ممکن است بتوانند از برخی از هزینه های بالای بانک های سنتی و خدمات انتقال پول جلوگیری کنند.