نتایج جستجو
آسیب های ناشی از هک کردن PayPal و سرقت پول افراد دیگر
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورت بهره برداری، به بازیگران تهدید و هک کردن اجازه می دهد حملات مختلفی را انجام دهند. از جمله دور زدن احراز هویت چند عاملی ، ارسال کد مخرب  و سایر موارد که باعث هک کردن پی پال شده و آسیبی جدی به مشتریان این شبکه پرداخت آنلاین وارد می کند.

تفاوت حساب های پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یک حساب شخصی و یک حساب تجاری یا بیزینس وجود دارد که در اینجا هرکدام را تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم تفاوت حساب شخصی و بیزینس پی پال را دریابید و تصمیم بگیرید کدام نوع حساب برای شما مناسب است.

اپلیکیشن پی پال برای اندروید و آیفون
مقالات
توسط : تیم محتوا

این یک برنامه همه کاره برای معاملات مالی است که خریدار از برنامه پی پال خود برای ارسال پول استفاده می کند. از زمان راه اندازی پی پال و اپلیکیشن پی پال برای اندروید و آیفون ، PayPal به یک سیستم پرداخت آنلاین تبدیل شده است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود.

نحوه رفع خطای پرداخت PayPal پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

برخی از این مشکلات مربوط به درج نادرست جزئیات کارت اعتباری یا به دلیل مشکلاتی در حساب پی پال پرداخت کننده است، اما گاهی اوقات مشکل در حساب PayPal شما نیز می تواند منجر به عدم پرداخت شود که در این جا در خصوص رفع خطای پرداخت پی پال صحبت خواهیم کرد

تفاوت روش های پرداخت Stripe و PayPal
مقالات
توسط : تیم محتوا

Stripe و PayPal ابزاری هستند که می توانید برای پردازش پرداخت آنلاین استفاده کنید، این درحالی است که تعداد روش های پرداخت امروزه بسیار بیشتر است. با وجود تعداد زیادی از محصولات بهم پیوسته از پرداخت های تلفن همراه تا خدمات مالی، PayPal نامی آشنا است

شرایط on hold کردن پرداخت PayPal پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

کارت اعتباری و چک الکترونیکی پرداخت اقلام خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در حالی که این فرآیند معمولاً بدون دردسر کار می کند، اما ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که پی پال پرداختی را که دریافت کرده است، معوق کند. در چنین شرایطی با on hold کردن پرداخت پی پال مواجه خواهید شد.

سیستم پرداخت Venmo ونمو
مقالات
توسط : تیم محتوا

سیستم پرداخت Venmo یک برنامه پرداخت نظیر به نظیر  است که در آیفون و تلفن های اندرویدی موجود است و امکان تبادل سریع و آسان پول به طور مستقیم بین افراد را فراهم می کند. این شبکه در سال 2009 تاسیس شد و به عنوان یک سیستم پرداخت مبتنی بر پیام متنی آغاز به کار کرد. 

کاربردهای سیستم انتقال پول Xoom
مقالات
توسط : تیم محتوا

سیستم انتقال پول Xoom به پی پال تعلق دارد و به منظور سهولت در ارسال پول در سطح بین المللی و داخلی طراحی شده است. Xoom با موسسات مالی در سراسر جهان برای دسترسی آسان به انتقال وجه نقد همکاری می کند. این سرویس انتقال، از سال 2001 به ع

معرفی شرکت های متعلق به پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

این شرکت انواع خدمات پرداخت دیجیتال را به 305 میلیون دارندگان حساب در سراسر جهان ارائه می دهد و به آنها امکان ارسال و دریافت پول، ذخیره مانده، برداشت وجوه و انجام سایر کارها را می دهد. که برخی از آن ها از طریق شرکت های متعلق به پی پال انجام می شود.

بررسی تفاوت های Skrill و PayPal
مقالات
توسط : تیم محتوا

در دنیای سیستم های پرداخت آنلاین، در مقایسه با دیگر روش ها، دو غول قدرتمند PayPal vs Skrill وجود دارند. با وجود اندازه آنها، هنوز هم شگفت آور است که چگونه بسیاری از مشاغل آنلاین از این راه حل های پرداخت اجتناب می کنند.