نتایج جستجو
هاستل های معروف دبی
مقالات
توسط : تیم محتوا

دبی در مقایسه با گذشته مقرون به صرفه تر شده است. بهترین هاستل های دبی را در دسته بندی های مختلفی می توانید مشاهده کنید که متناسب با سبک و هزینه ای که در نظر دارید، خواهد بود.

بهترین هتل های عمان
مقالات
توسط : تیم محتوا

تپه های شنی بزرگ وهیبا بی انتها در بیابان موج می زند. همه اینها در سه منطقه بزرگ پخش شده است. می توانید این زیبایی های بکر را همراه با اقامت در بهترین هتل های عمان ، تکمیل نمایید.

بهترین هتل های ارزان در گرجستان
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر قصد سفری ارزان و دلچسب از گرجستان را دارید، بهترین هتل‌ های ارزان در گرجستان را بررسی کنید. این مقاله به شما در اقامتی دلپذیر در این کشور، کمک خواهد کرد. در میان بهترین هتل‌ها در شهرهای برتر

معرفی بهترین هاستل های ترکیه
مقالات
توسط : تیم محتوا

ترکیه کشوری است که در آن شرق به غرب و اروپا به آسیا می رسد. این کشور، مقصدی فراموش نشدنی است که در آن سواحل مدیترانه‌ای شگفت‌انگیز، معماری بیزانسی باورنکردنی و البته بالون‌سواری بر فراز شهر غارنشین کاپادوکیا را خواهید دید

مسافرت رایگان با سایت Workaway
مقالات
توسط : تیم محتوا

جهان کمک می کند، اما اگر به دنبال راهی برای یافتن تجربه ای متناسب با نوع سفر خود هستید، اغلب در ازای غذا و محل اقامت، سایت Workaway ممکن است یک گزینه خوب باشد که برای شما مناسب است.

خرید بلیط ارزان هواپیما با CheapOair
مقالات
توسط : تیم محتوا

سایت CheapOair در سال 2005 تأسیس شد و به عنوان یک سایت رزرو سفر با موتور جستجوی منحصر به فرد طراحی گردید که به کاربران اجازه می دهد تا بیش از 450 شرکت هواپیمایی را به طور همزمان جستجو

رزرو هاستل در Hostelworld
مقالات
توسط : تیم محتوا

در طول مسیر خود را در چند هاستل اقامت داشته باشید. علیرغم آنچه ممکن است شنیده باشید، هاستل های بسیار خوبی وجود دارد که در سایت Hostelworld می توانید آن ها را پیدا کنید.

بهترین هتل های ترکیه
مقالات
توسط : تیم محتوا

ترکیه از فهرست قرمز خارج شده است، مقصد محبوبی است که در اروپا و آسیا قرار دارد و با بهترین هتل های ترکیه ، مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب می کند.

نحوه دریافت ویزای هند
مقالات
توسط : تیم محتوا

باید از یک سند مسافرتی معتبر بین المللی در قالب گذرنامه ملی با ویزای معتبر اخذ شده از نمایندگی ها در خارج از کشور برخوردار باشند. از همه متقاضیان ویزای فردی درخواست می شود تا از طریق لینک برنامه آنلاین برای دریافت ویزای هند اقدام کرده و درخواست دهند.

کشورهای ارزان و مناسب برای سفر
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این جا لیستی از کشورهای ارزان برای سفر آورده شده است که در حال حاضر مشخص نیست که کدام کشورها برای گردشگری باز هستند، یا چه زمان مناسب سفر کدام است. بنابراین، پیش از هر اقدامی برای شروع سفری دلپذیر، با کارشناسان 20پیمنت مشورت نمایید

داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر