نتایج جستجو
کارمزد پی پال برای انجام انواع تراکنش ها
مقالات
توسط : تیم محتوا

پرداخت آنلاین پی پال ، یک روش ایمن و مطمئن در خصوص انتقال پول و خرید از سایت های خارجی می باشد که برای انجام خدمات خود کارمزد دریافت می نماید. کارمزد پی پال برای انجام انواع تراکنش ها متفاوت بوده و در مقایسه با دیگر رقبای خود، رقمی بالاتر را به خود اختصاص داده است. 

استفاده از پی پال برای پرداخت در اپل آیدی
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از اقداماتی که کمپانی اپل انجام داده است، این است که امکان استفاده از پی پال برای پرداخت در اپل آیدی را ایجاد کرده است تا برای خرید از فروشگاه هایی مانند iBookstore، Apple Music،iTunes  روشی ایمن برای پرداخت هزینه ها باشد.

ریفاند پی پال چیست
مقالات
توسط : تیم محتوا

از مزیت های مهم حساب پی پال این است که، می توانید چنانچه در خصوص تراکنشی در پی پال، رضایت نداشته و یا کالایی که خرید کرده اید، را دریافت ننموده اید، تراکنش انجام شده را ریفاند کنید و مبلغ تراکنش را بازگردانید. در اینجا به شما خواهیم گفت که ریفاند پی پال چیست و چگونه انجام می گیرد.

Money Pool سیستم جمع آوری پول در پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از راه های ساده ای که می توان به جمع آوری پول پرداخت ، سیستم Money Pool است. در صورتی که می خواهید با دوستان خود، یک میهمانی یا جشن راه اندازی کنید، می توانید از Money Pool سیستم جمع آوری پول در پی پال استفاده کنید. 

انتقال پول از پی پال به ایران
مقالات
توسط : تیم محتوا

اگر به عنوان فریلنسر فعالیت دارید و یا آن که کالا و خدماتی را با دیگر کشورها مبادله می کنید، لازم است که از یک حساب ارزی مطمئن و ایمن استفاده کنید. بسیاری از افراد پی پال را به جهت امنیت زیادی که دارد و سهولت در دسترسی به آن، انتخاب کرده اند. از همین رو به انتقال پول از پی پال به ایران نیاز خواهند داشت.

تبدیل دلار پی پال به ریال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در صورتی که به عنوان یک فریلنسر فعالیت می کنید و درآمد دلاری دارید، یا آنکه خدمات و کالایی را به کشورهای دیگر به فروش می رسانید، به حتم نیاز به حساب ارزی پی پال و تبدیل دلار پی پال به ریال خواهید داشت.

روش انتقال پی پال به صورت friends and family
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به آموزش روش انتقال پی پال به صورت friends and family پرداخته شده است. ما می توانیم با استفاده از تلفن همراه یا رایانه رومیزی خود، به دوستان و اعضای خانواده، از طریق PayPal پول ارسال کنیم. برای ارسال پول از طریق PayPal، مطمئن شوید که یک حساب بانکی، کارت اعتباری از قبل به حساب خود متصل کرده اید.

شارژ حساب Paypal
مقالات
توسط : تیم محتوا

یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین سرویس های ارائه خدمات پرداخت آنلاین، پی پال PayPal می باشد. کاربران می توانند با استفاده از این سرویس و شارژ حساب پی پال خود، در خصوص پرداخت آنلاین سفارشات خود و یا انتقال وجوه ارزی اقدام نمایند. این را نیز لازم است متذکر شویم که شرکت پی پال، در راستای ایجاد بالاترین سطح امنیت در حساب ها و پرداخت های آنلاین، قوانین و ضوابط سخت گیرانه ای را تعیین نموده و اجرا می کند.

خرید با PayPal از وب سایت ها
مقالات
توسط : تیم محتوا

این نکته بسیار جالبی است که امروزه اغلب سایت های بزرگ در دنیا، جهت ارائه خدمات پرداخت خود از درگاه paypal استفاده می نمایند. در پی پال، پرداخت ها لحظه ای بوده و در سرعتی بی نظیر انجام می شود. همچنین دارای میزان امنیت بسیار بالایی نیز بوده و از همین روست که سایت های فروشگاهی ، برای خرید و فروش کالا و خدماتشان از درگاه پی پال بهره می گیرند. برای خرید با paypal از وب سایت ها بایستی مواردی را در نظر داشته باشید که در این جا به آن می پردازیم.

چگونگی ظهور پی پال
مقالات
توسط : تیم محتوا

در این مقاله به چگونگی ظهور پی پال می پردازیم. PayPal یکی از معتبرترین و معروف ترین مجموعه هایی است که در حوزه پرداخت آنلاین در دنیا فعالیت می نماید. یا غول تجارت الکترونیک اکنون دارای سیصد میلیون کاربر بوده و در دویست کشور با یکصد ارز مختلف فعالیت دارد. سالانه پرداخت پی پال ده میلیارد دلار می باشد