روش های ارسال پول با استفاده از پی پال

روش های ارسال پول با استفاده از پی پال

توسط : تیم پی پل
19,856

پی پال یک سایت در زمینه انجام امور مالی و بانکی، به‌ صورت آنلاین است که خدمات گسترده‌ای را برای کاربران خود فراهم می‌کند. البته گفتنی است که برخی از این خدمات برای کسانی که حساب پی پال ندارند هم قابل‌ استفاده است. شاید بتوان گفت مهم‌ترین استفاده پی پال، برای پرداخت آنلاین است اما یکی دیگر از خدمات کاربردی و مهم پی پال ارسال پول است که به‌ سادگی و در مدت کوتاهی انجام می‌شود.

دراین آموزش قصد داریم نحوه ارسال پول (Send Money)  به‌ وسیله درگاه پی پال را توضیح دهیم که چند روش برای این کار وجود دارد و در ادامه به این روش‌ها اشاره خواهیم کرد. همچنین می توانید جهت مطالعه بیشتر از مقاله ی در مورد نحوه ی پرداخت با پی پال چگونه است؟ استفاده نمائید.

از درگاه اینترنتی پی پال می‌توانید برای، تعاملات مالی در دو زمینه تجارت یا کاربرد شخصی استفاده کنید.

روش‌های متعددی برای ارسال پول در پی پال وجود دارد و انتقال به‌ وسیله هر یک از این روش‌ها هزینه‌های متفاوتی را در بردارد.

مفهوم ارسال پول در پی پال، مشابه انتقال وجه یا کارت به کارت در بانک‌های داخلی است که هم توسط دستگاه‌های خودپرداز و هم به‌ صورت آنلاین انجام می‌شود که برای انجام آن نیاز به یک کارت‌ بانکی عضو شتاب‌ دارید و همچنین باید شماره کارت مقصد، که عضو شتاب است را داشته باشید که این فرآیند در پی پال فقط به‌ صورت آنلاین انجام می‌شود و انتقال وجه با استفاده از ایمیل و حساب کاربری صورت می‌گیرد. البته در بعضی موارد می‌توان بدون استفاده از حساب کاربری نیز انتقال را انجام داد در نظر داشته باشید که ارسال پول بدون استفاده از اکانت، می‌تواند هزینه‌های بیشتری را در برداشته باشد.

بنابراین برای ایجاد حساب کاربری پی پال ابتدا وارد سایت شوید واکانت خود را ایجاد کنید. پس لازم است ابتدا ایمیل و پس‌ از آن اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و در انتخاب نوع حساب شخصی یا کاری با توجه به زمینه مورد استفاده، یکی از این دو مورد را  به کار بگیرید. در مرحله بعد حساب بانکی یا کارت اعتباری یا نقدی خود را به اکانت پی پال تان وصل کنید که برای این کار لازم است اطلاعات کارت و شماره‌ حساب بانکی را در حساب پی پال ثبت کنید و در آخر اطلاعات تکمیل شده را ارسال کنید تا حساب شما ساخته شود و بعد از تاییدیه پی پال بتوانید از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید در کشور ایران با وجود تحریم‌ها استفاده از خدمات پی پال برای کاربران ایرانی مجاز نیست و افرادی که می‌خواهند حساب پی پال داشته باشند، باید اطلاعات حساب بانکی یک بانک خارجی را وارد نمایند تا پی پال امکان دسترسی به خدمات را برای شما فراهم کند.

محدودیت انتقال وجه:

برای انتقال وجه در پی پال محدودیت‌هایی وجود دارد. اگر حساب پی پال نداشته باشید، ارسال تا 4000 دلار برای شما امکان‌پذیر است. اگر حساب شما تائید شده باشد، حداکثر مبلغی که می‌توان در پی پال انتقال داد 10000 دلار آمریکا است که می‌تواند به ارزهای دیگر نیز تبدیل شود. لازم به ذکر است که پی بال به ازای انجام هر تراکنش، به‌ عنوان کارمزد، بین 2.5 تا 4 درصد مبلغی که انتقال می‌دهد، از حساب شما کسر می‌کند.

برای انتقال پول در پی پال، شما می‌توانید از اکانت پی پال، حساب بانکی مرتبط با اکانت خود و کارت اعتباری یا نقدی به‌ عنوان منابع مالی استفاده کنید.

مراحل انتقال پول در پی پال با حساب کاربری:

1. ورود به‌ حساب کاربری: به صفحه اصلی سایت پی پال بروید و با استفاده از ایمیل و رمز عبور، Log in کنید. بعد از ورود به حسابتان از بالای صفحه، گوشه‌ی سمت راست، روی گزینه "My PayPal" (پی پال من) کلیک کنید، سپس گزینه‌ی "Pay or Send Money" (پرداخت یا ارسال پول)  را انتخاب نمایید.

2. انتخاب نوع انتقال پول: دو نوع پرداخت در پی پال وجود دارد، اگر پول را به‌ عنوان کسب‌ و کار ارسال می‌کنید، پی پال 2.9 درصد مبلغ انتقال داده‌ شده از حساب شما کم می‌کند بعلاوه 30 سنت اضافی و اگر برای دوستان و خانواده ارسال می‌کنید این بابت کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد.

3. ورود اطلاعات گیرنده: در این مرحله لازم است اطلاعات طرف مقابل، شامل ایمیل، شماره تلفن یا نام گیرنده را وارد کنید و بعدازآن دکمه‌ی "Next" (بعدی) را بزنید.

4. تعیین مقدار پول: مقدار پولی که می‌خواهید انتقال دهید را وارد نمایید. شما می‌توانید مبلغ ارسالی را از موجودی حساب پی بال خود انتقال بدهید و در صورتی‌ که موجودی حساب پی پال شما کافی نبود، به‌ صورت خودکار پول را از حساب بانکی یا کارت شما می‌فرستد.

5. ارسال پول: درنهایت گزینه‌ی "Send Money Now" ارسال پول را بزنید تا وجه مورد نظر به‌ حساب گیرنده انتقال یابد. به‌ محض اینکه پول را ارسال کنید مبلغ مورد نظر در حساب دریافت‌ کننده است.

انتقال پول با پی پال

انتقال پول از حساب پی پال به‌ حساب بانکی:

اگر بخواهید پول را از اکانت پی پال به‌ حساب بانکی انتقال دهید می‌توانید با چند کلیک، مستقیماً پول را به‌ حساب بانکی انتقال دهید.که به یک روز کاری زمان نیاز دارد.

همچنین می‌توانید پول خود را از حساب پی بال به کارت اعتباری انتقال دهید که هزینه آن 0.25  دلار است و 30 دقیقه زمان نیاز دارد.

ارسال پول بدون استفاده از حساب کاربری:

برای اینکه انتقال پول را بدون باز کردن اکانت خود انجام دهید لازم است دریافت‌کننده، یک فاکتور یا درخواست پول برای شما بفرستد یعنی شما یک ایمیل یا صورتحساب دقیق دریافت می‌کنید که اگر برای پرداخت مرتبط با کسب‌ و کار باشد با یک یادداشت ساده معمولاً در مورد دلیل درخواست پول همراه است. یک گزینه‌ی "پرداخت اکنون " در ایمیل فرستاده می‌شود تا بدون باز کردن حسابتان فرآیند انتقال پول را انجام می‌دهید. روی گزینه کلیک کنید بعد از آن مشخصات کارت خود را به‌ صورت دقیق وارد کنید لازم به ذکر است که انتقال پول به این روش بسیار گران‌تر از انتقال پول با استفاده از اکانت پی پال است.

ارسال از پی پال بدون پرداخت کارمزد:

اگر بخواهید ارسال پول را بدون پرداخت هزینه انجام دهید، کافی است هنگام ارسال، گزینه‌ی ارسال شخصی یا ارسال به‌ صورت هدیه را انتخاب کنید.

گفتنی است که اگر پول را اشتباه ارسال کردید کافی است وارد سایت  پی پال شوید و یک "Case" در قسمت " Resolution Center" باز کنید و در صفحه ایجاد شده مشکل خود را شرح بدهید. پی پال مشکل شما بررسی خواهد کرد و در صورتی‌ که نیاز فرآیند معامله را برعکس می‌کند تا پول دو باره به‌ حساب شما برگردد.

کارشناسان بیست پیمنت، به صورت شبانه روزی درخدمت شما عزیزان برای پاسخگویی به سوالات پرداخت ارزی شما هستند. همچنین می توانید از خدمات پی پال شامل افتتاح حساب پی پال، پرداخت با پی پال و شارژ حساب پی پال توسط گروه ما بهره مند شوید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
avatar

سلام امکان ایجاد اکانت و واریز و انتقال وجه دلاری برای ما که داخل ایرانیم هست

avatar
یک سال قبل

سلام و عرض ادب ، ایجاد اکانت و دریافت پی پال و انتقال وجه دلاری با پی پال امکان پذیر می باشد ولی باید قوانین پی پال بلد باشید که بتوانید با حساب paypal کار کنید. با توجه به اینکه ایران تحریم هست حساسیت های خاصی هنگام کار با اکانت پی پل وجود دارد تا حساب شما لیمیت نشود. در صورتی که درآمد ارزی دارید یا پرداخت با پی پال دارید پیشنهاد ما در مرحله اول استفاده از خدمات پی پل ماست که ریسکی کمتر برای شما دارد. باتشکر

avatar
11 ماه قبل

سلام قوانین پی پال که باعث محدود شدن حساب میشن را میشه بگین ؟

avatar

سلام و عرض ادب ، بیشتر قوانین داخل سایت ما ذکر شده است. ولی مهم ترین آنها با توجه به اینکه ایران تحریم می باشد. یک. با آی پی ثابت برای همان کشوری که اکانت پی پال شما ساخته شده است لاگین کنید. دو: اسمی از ایران داخل پرداخت ها شما نباشد. سه: در صورتی که اکانت پی پل تازه ساختید دریافت و پرداخت مبلغ بالا انجام ندهید. باتشکر

avatar
7 ماه قبل

سلام وقت بخير ميخاستم مبلغى بحساب پى پال طراح خارج از كشور بزنم بنده خدا برام لينك پى پالش فرستاده الان بايد چيكار كنيم

avatar

سلام آقا مجید جعفری عزیز، از طریق خدمات پی پال فرم مربوط به پرداخت با پی پال ، اطلاعات اکانت پی پل شخص خارجی به همراه مبلغی که میخواهید واریز کنید پر نمائید و ثبت سفارش کنید. سفارش انجام میگردد و رسید آن برای شما ارسال میگردد. باتشکر

avatar

سلام من یک بازی دارم که پول میندازه می خواستم ببینم چجوری پول بازی رو بریزم تو اکانت پی پال خودم

avatar

سلام آقای ولی الله چراغچی گرامی ، در صورتی که اکانت پی پال داشته باشید می توانید به بازی متصل کنید تا در صورتی که واریز داشت به حساب پی پال شما واریز گردد. باتشکر از نظر شما.

avatar
5 ماه قبل

سلام خسته نباشید من یک بازی دارم که اکانت پیپال هم وارد کردم ولی به مرحله اخر نمیرسه که بتونم پول رو بذداشت کنم میشه راهنمایم کنید ممنون میشم

avatar

سلام خانم احمدی ، در صورتی که مراحل درست پیش رفته باشید و اصولا باید براتون واریز کنند. بماند اکثر بازی ها میگن پرداخت میکنند ولی به نظر ما پولی در کار نیست. چون همیشه تماس زیاد داشتیم ولی کسی که توانسته باشد به درآمد رسیده باشد و نقد کند ندیده ایم. ارادتمند شما بیست پیمنت.

avatar
5 ماه قبل

سلام سفارش پرداخت من نیم ساعت قبل انجام شد اما نوع پرداخت رو به جای دوستان و اعضای خانواده نوع خدمات انتخاب کرده الان برای اصلاح باید چیکار کنم

avatar

سلام آقای نظری عزیز، لطفا بعد از لاگین در سایت از قسمت پشتیبانی پیگیری نمائید. باتشکر

avatar
4 ماه قبل

سلام و عرض ادب من می‌خوام بدونم که راهی هست پول را از پی پاد به حساب بانکی انتقال دهیم

avatar

سلام علی عزیز، بله ، شما درخواست نقد کردن درامد پی پال از طریق فرم نقد کردن درآمد ارزی در صفحه اصلی سایت ما ثبت کنید. بعد از بررسی نقد و به حساب ریالی شما واریز میگردد. باتشکر