آموزش تصویری رزرو هتل از سایت بوکینگ

آموزش تصویری رزرو هتل از سایت بوکینگ

توسط : تیم محتوا مسافرتی
7,237

مسافرت همواره حس خوب آرامش را به همراه دارد و ما را از مشغله های روزمره دور می کند از سویی زمان بندی مناسب  و انتخاب مکانی آرام و البته ارزان و آسان،  لذت آن را چندین برابر می کند. امروزه سایت های معتبر جهانی همچون hotels.com, booking.com رزرو هتل را در سراسر دنیا با صرف کمترین هزینه و زمان انجام می دهند. در این مقاله تلاش شده است تا شما بتوانید رزرو هتل از سایت بوکینگ را به وسیله مستر کارت انجام داده و یا اینکه بعد از انتخاب هتل مورد نظرتان، لینک هتل را از طریق خدمات پرداخت و رزرو هتل خارجی در سایت ما ثبت نمائید تا ما رزرو هتل را برای شما انجام دهیم.

راهنمای رزرو هتل از سایت هتلز

1. ابتدا وارد سایت booking شوید سپس در قسمت سرچ هتل، کشور مقصد را تایپ کنید.

(به عنوان مثال ما کشور مصر را انتخاب کردیم. همچنین اگر شما در این قسمت اسم شهر را تایپ کنید اسم چند هتل و موقعیت آن را مشخص می کند که از بین آنها می توانید انتخاب کنید.)

سپس تاریخ ورود به هتل و تحویل آن را طبق جدول مشخص کنید. (همانطور که در تصویر می بینید ما تاریخ ورود و تحویل را هم 4 شب انتخاب کردیم.)

راهنمای رزرو هتل از سایت بوکینگ

تعداد افراد ، تعداد و سن کودکان و همچنین تعداد اتاق را براساس نیاز خود وارد کنید و بر روی گزینه search کلیک کنید. (ما تعداد اتاق را 2 ، تعداد بزرگسالان را 2 و تعداد کودکان را 1 انتخاب کردیم.)

راهنمای سایت بوکینگ

بعد سایت بوکینگ لیستی از هتل های کشور مورد نظر را به همراه اطلاعات کلی از قبیل هزینه و تعداد اتاق های رزرو نشده و ... را نمایش می دهد، در این مرحله اتاق مورد نظر خود را انتخاب می کنید تا تصاویری از نمای داخلی و خارجی و دسترسی های هتل را نیز دریافت کنید.  

راهنمای رزرو هتل از سایت BOOKING.COM

در این مرحله نمای داخلی و خارجی هتل به همراه تصاویر اتاق های آن نمایش داده می شود. اکنون می توانید هتل  مورد نظر خود را با کلیک بر روی گزینه reserve انتخاب کنید. (در ضمن با انتخاب گزینه find out more اطلاعات بیشتری از هتل و دسترسی های آن در دسترس شما قرار می گیرد.)

رزرو هتل در Booking.com

در این مرحله انواع و چگونگی اتاق ها با شرایط متفاوت شامل صبحانه، تعداد تخت، کنسل رایگان، پرداخت در محل و غیره را مشاهده می کنید و با کلیک بر روی گزینه I'II reserve انتخاب هتل خود را نهایی کنید.

تکمیل رزرو هتل خارجی از بوکینگ

بعد از آن در این بخش مشخصات فردی خود را وارد نمایید. همچنین نوع اتاق از جمله smoking برای افراد سیگاری و یا تعداد مهمان ها و موارد دیگر همچون اعلام ساعت پرواز برای درخواست تاکسی و غیره را مشخص نمایید. اگر درخواست دیگری داشته باشید می توانید در جدولی که در سایت با موضوع special requests قرار داده شده است، سفارشات خود را وارد نمایید.

نحوه رزرو هتل از سایت booking

پس از وارد کردن مشخصات فردی در قسمت زیرین صفحه اطلاعات ویزا کارت خود را درج نمایید و در پایان با انتخاب گزینه complete booking رزرو خود را قطعی کنید.

اهنمای رزرو هتل از سایت بوکینگ booking.com

برای انتخاب هتل سه ویژگی مهم زیر را در نظر بگیرید:

1. ستاره های هتل
2. امتیاز هتل
3. تعداد نظرات

هر چقدر تعداد این سه مورد بیشتر باشد ، هتل مناسب و بهتری برای اقامت شماست.

شما می توانید برای خرید مستر کارت جهت رزرو هتل از booking به سایت 20payment مراجعه کنید و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد