راهنمای تصویری مشاهده اطلاعات مستر کارت مجازی (ezGyft)

راهنمای تصویری مشاهده اطلاعات مستر کارت مجازی (ezGyft)

توسط : تیم محتوا مسترکارت
5,906

بعد از خرید مستر کارت مجازی ، ابتدا وارد سایت eMoney می شوید.

مستر کارت مجازی ، همان طور که از نامش مشخص هست مجازی می باشد و کارتی به صورت فیزیکی ندارد.همچنین غیر قابل استفاده روی POS و دستگاه ATM می باشد.

در واقع اطلاعات این نوع کارت برای پرداخت های ارزی فوری به صورت آنی صادر می شود و می توانید از آن استفاده کنید.

سریع ترین کارت اعتباری دلاری موجود در ایران و در بین انواع مسترکارت ها ، مستر کارت مجازی می باشد که گزینه ی مناسبی برای پرداخت های آنلاین ارزی از 25 دلار تا سقف حداکثر 500 دلار می باشد.

مدت اعتبار کارت های مستر مجازی از زمان ثبت سفارش مشتری آغاز (تاریخ صدور کارت) و تا انتهای ماه چهارم میلادی بعدی (سه تا چهار ماه) اعتبار دارد. 

دسترسی به اطلاعات مسترکارت مجازی :

برای استفاده از مسترکارت مجازی خریداری شده باید طبق مراحل زیر اقدام کنید.

1- عضویت در سایت eMoney (راهنمای تصویری نحوه ی ایجاد حساب کاربری در سایت eMoney)

2- وارد سایت eMoney شوید.

لاگین به پنل مسترکارت مجازی

3- برای مشاهده اطلاعات کارت اعتباری مجازی خود از قسمت داشبورد در پنل اینترنت بانک مسترکارت مجازی به روی Show Card کلیک نمائید.

مشاهده اطلاعات مستر کارت مجازی خریداری شده

4- بعد از کلیک به روی Show Card اطلاعات کارت شامل : نام دارنده کارت، شماره کارت ، تاریخ انقضاء ، رمز سه رقمی (cvv) و توکن نشان داده می شود.

اطلاعات مسترکارت مجازی

برای پرداخت ارزی آنلاین، (Card Number) اطلاعات کارت نامبر که یک شماره 16 رقمی کارت مثل کارت های بانکی عضو شتاب ایران،(Exp) تاریخ انقضای کارت، (CVV) رمز سه رقمی امنیتی و گاهاً نام دارنده کارت(Cholder Name) لازم می شود. نام دارنده کارت همان اسمی است که شما در هنگام تکمیل حساب کاربری هنگام عضویت در پنل، وارد می نمایید.

در بالای تصویر کارت، عددی با عنوان توکن (Token) مشاهده می شود. این شماره برای پیگیری مشکلات احتمالی است و در صورتی که خللی در انجام پرداخت داشته باشید، از این شماره برای پیگیری می توانید استفاده کنید.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد