چگونگی انتقال ارز به ایران

چگونگی انتقال ارز به ایران

توسط : تیم محتوا حواله ارزی
8,482

انتقال ارز از کشوری به کشور دیگر در حالت استاندارد و به دور از هر گونه مشکل سخت نیست و فورا قابل پیگیری می باشد اما زمانی که محدودیت های اقتصادی مانند تحریم به وجود می آیند، کمی انتقال ارز به ایران یا هر کشور تحریم شده دیگری دشوار می شود. عدم ارائه خدمات توسط شرکت ها یا بانک های مختلف بزرگترین چالش در مقابل انتقال ارز از خارج کشور به ایران است؛ با این حال راه کار های مناسبی برای رفع موقت چنین محدودیت هایی یا اصطلاحا دور زدن آن ها وجود دارد که در این مطلب به صورت جزئی محبوب ترین آن ها را بررسی خواهیم کرد.

آیا روش های انتقال ارز به ایران معتبر هستند؟

شاید برخی روش های انتقال ارز به ایران که در این مطلب مطالعه می کنید، عمومیت زیادی نداشته باشند اما قطعا معتبر هستند و در پروسه انتقال ارز با آن ها به مشکلی برخورد نخواهید کرد. با این حال توصیه می کنیم حتما از روش هایی که از نظر شما استاندارد تر هستند اقدام نمایید یا از طریق خدمات مجموعه 20 پیمنت برای انتقال ارز به ایران استفاده کنید.

انتقال ارز به ایران از طریق حواله سوئیفت

انتقال ارز به ایران از طریق حواله سوئیفت

سوئیفت در ساده ترین تعریف ممکن، شبکه ای برای انتقال پول بین بانکی در مقیاس جهانی می باشد. این شبکه کمک می کند تا شما به صورت فوق العاده امن و سریع پول خود را به هر کجای دنیا منتقل کنید. سوئیفت این انتخاب را برای شما ممکن می سازد که که تمام کارمزد های حواله را شما بپردازید، آن را بین خودتان و گیرنده تقسیم کنید یا کارمزد از اصل پول کم شود. هر چند کارمزد استفاده از سوئیفت مقدار کمی است اما با این حال این شبکه چندین حق انتخاب را برای متقاضیان در نظر گرفته تا در ایده آل ترین حالت استفاده از این شبکه صورت بگیرد.

سوئیفت نسبت به سایر حواله های ارزی در این سبک تعرفه کمتری دارد و پروسه را ظرف 24 ساعت الی 7 روز نهایی می کند. شما از طریق حواله سوئیفت می توانید به تمام کشور های دنیا پول انتقال دهید یا از آن ها پول دریافت کنید مگر موارد خاص و منحصربفرد که امکان انتقال پول به صورت موقت ممکن نباشد.

علاوه بر این موارد شما می توانید برای انتقال سریع پول از خدمات ویژه سوئیفت استفاده کنید؛ این پروسه بسته به کشور و مقدار حواله دارای کارمزد افزوده خواهد بود.

انتقال ارز به ایران از طریق وسترن یونیون

انتقال ارز به ایران از طریق وسترن یونیون

قبل از هر چیز می بایست بدانید که وسترن یونیون یک شرکت مالی و ارتباطی آمریکایی است که هیچ شعبه ای در ایران ندارد. شرکت مذکور خدمات متنوعی دارد که یکی از آن ها ارسال و دریافت پول با سرعت بالا در سراسر دنیا از طریق شعب آن می باشد. از جمله خدمات مختلف وسترن یونیون می توان به حواله پستی پول، انتقال وجه فرد به فرد، پرداخت های تجاری و خدمات اقتصادی اشاره کرد.

انتقال پول از طریق وسترن یونیون مزایای متنوعی دارد و به همین دلیل هم در سراسر دنیا محبوبیت قابل توجهی را بدست آورده است. این سیستم انتقال پول به عنوان یکی از سریع ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم های مالی دنیا شناخته می شود. برخی از مزایای این سیستم عبارتند از:

•    پایین ترین کارمزد نسبت به تمام بانک های موجود
•    سریع تر از تمام بانک های موجود
•    دریافت کارمزد از فرستنده پول
•    عدم نیاز به افتتاح حساب رسمی بانک

پروسه ارسال پول از طریق وسترن یونیون سریع و قابل توجه است. برای انتقال پول کافی است به یکی از شعب آن مراجعه نمایید و با ارائه مدارک، مقدار مورد نظر وجه نقد تان را به سراسر دنیا انتقال دهید.

انتقال ارز به ایران از طریق پی پال

انتقال ارز به ایران از طریق پی پال

پی پال به عنوان یک سیستم پرداخت ارز الکترونیک خدمات متنوعی را برای انتقال یا دریافت پول ارائه کرده است که از طریق آن ها می توانید اقدام به انتقال ارز به ایران نمایید. البته بد نیست بدانید که به دلیل تحریم های موجود، پی پال هیچ گونه خدماتی را به کاربران ایرانی نمی دهد با این حال شما از طریق مجموعه 20 پیمنت می توانید اقدام به دریافت یا انتقال پول از طریق پی پال نمایید و همینطور می توانید برای فعالیت های بیشتر اقدام به افتتاح حساب پی پال کنید.

پیشنهاد خدمات: انتقال ارز به ایران از طریق پی پال با مجموعه 20 پیمنت

پی پال امکان انتقال سریع پول به سراسر کشور را مهیا کرده است. برای این کار کافی است یک حساب پی پال داشته باشید یا از طریق خدمات 20 پیمنت اقدام به انتقال پول کنید. پروسه زمانی انتقال پول از طریق پی پال به سرعت امکان پذیر است با این حال ممکن است مراحل افتتاح حساب در این سیستم برای شما به عنوان یک کاربر ایرانی کمی زمانبر باشد.

انتقال ارز به ایران از طریق وب مانی

انتقال ارز به ایران از طریق وب مانی

وب مانی یک سرویس پرداخت ارز الکترونیکی مشابه پی پال است. مهم ترین تمایز این سرویس برای کاربران ایرانی عدم اعمال محدودیت به دلیل تحریم ها توسط این شرکت است. کاربران می توانند به راحتی در وب مانی ثبت نام نمایند، اقدام به شارژ حساب شان کنند و از طریق آن فورا مبالغ مورد نظرشان را به سراسر دنیا منتقل کنند. وب مانی مزایای متنوع پی پال را با کیفیت نسبتا مشابه ارائه می کند با این حال محدودیت های متعددی در پرداخت دارد اما به طور کلی سرویسی کامل و رو به رشد طلقی می شود.

انتقال ارز به ایران از طریق ویزا کارت

انتقال ارز به ایران از طریق ویزا کارت و مستر کارت

ویزا کارت و مستر کارت نوعی کارت اعتباری می باشند که می توانید مبلغ مشخصی را در آن ها واریز کنید تا امکان خرید آنلاین از سراسر دنیا را با آن کارت اعتباری داشته باشید. همینطور می توانید از طریق اطلاعات آن اقدام به دریافت پول از سراسر دنیا نمایید. هر چند به دلیل تحریم ها ارائه خدمات مستقیم به کاربران ایرانی توسط این شرکت ها محدود شده است اما متقاضیان می توانند از طریق مجموعه 20 پیمنت اقدام به دریافت ویزا کارت و همینطور مستر کارت نمایند.

پیشنهاد خدمات: دریافت مستر کارت از طریق مجموعه 20 پیمنت

استفاده از مستر کارت و ویزا کارت برای پرداخت و همینطور دریافت پول مزایای قابل توجهی دارد. هر چند محدودیت های احتمالی آن کمی پروسه را برای کاربران ایرانی دشوار نموده اما به طور کلی استفاده از آن پروسه ای امن و سریع را برای کاربران به همراه خواهد داشت. در ادامه به برخی از مزایای مستر کارت و همینطور ویزا کارت برای انتقال ارز به ایران اشاره می کنیم.

•    انتقال آنی پول
•    امنیت فوق العاده بالا
•    کارمزد پایین
•    امکان استفاده گسترده و آنی از پول موجود در کارت
•    و...

انتقال ارز به ایران از طریق پول مجازی

انتقال ارز به ایران از طریق پول مجازی

استفاده از پول مجازی یا رمز ارز ها برای انتقال ارز به ایران یک راه کار سنجیده و قابل تامل است. شما می توانید با دریافت کیف پول های مختلف ارز های اینترنتی، به هر مقدار که تمایل دارید از این ارز ها ذخیره کنید، دریافت کنید یا از طریق آن اقدام به فروش آن ها نمایید. برای مثال می توانید مقدار مورد نظر ارز نقدی خود را به پول مجازی تبدیل کنید آن را وارد کشور نمایید و تبدیل به وجه ریالی کنید. هر چند این نوع انتقال ارز به ایران دارای خطرات قابل توجهی است اما کاربردی و اثر گذار می باشد.

توصیه می کنیم برای این کار از ارز های محبوب با نوسان قیمت بالا استفاده نکنید! چرا که این دسته از ارز ها در آن واحد ممکن است ارزش دارایی شما را بیشتر یا کمتر نمایند و ثبات آن ها کمی غیر متعارف است. استفاده از پول های مجازی با ثبات ارزش بیشتر، برای این کار توصیه می شود.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
avatar
11 ماه قبل

سلام وقت بخیر برای انتقال ارز ( ترجیحا پوند و لیر) از لحاظ امنیت و حجم بالا

avatar

با سلام و عرض ادب. برای مبالغ با حجم بالا باید از طریق صرافی ها اقدام نمایید. و برای مبالغ کم میتوانید از خدمات ما به روش پی پال استفاده نمایید. با تشکر از شما

avatar
9 ماه قبل

ایا میشه ازطریق صرافی از افغانستان به ایران پول زد

avatar

سلام وقت بخیر، بله این امکان وجود دارد. در خصوص انتقال پول از افغانستان به ایران با شماره های ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم. ارادتمند شما بیست پیمنت

avatar
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر میشه از طریق صرافی به ایران پول زد همون پولی که واریز میشه مستقیم به حساب همون شخص تو ایران واریز میشه یا جای دیه میره؟؟

avatar

سلام و عرض ادب ، اصولا به حساب صرافی ها واریز می شود و بعدش با کسر از کارمزد به حساب شخص واریز میشود. ارادتمند شما 20 پیمنت

avatar
6 ماه قبل

برای انتقال پول از مجارستان به ایران چطور میتونیم اقدام کنیم البته با حجم کم و بدون

avatar

سلام آقا محمد عزیز ، هم می توانیم اکانت پی پال در اختیار شما بزاریم هم می توانیم حساب بانکی در خارج معرفی کنیم تا واریز نمائید و با کسر کارمزد ریال آنرا به حساب شما در ایران واریز کنیم. باتشکر

avatar
5 ماه قبل

من قصد ارسال ۱۰۰۰ دلار به ایران رو دارم یک روش با امنیت بالا هست که پیشنهاد کنید

avatar

سلام آقا یوسف عزیز، امکان واریز به حساب پی پال ما یا معرفی حساب بانکی در خارج از کشور وجود دارد. پی پال سریع تر می باشد. لطفا داخل سایت وارد شوید و از قسمت پشتیبانی درخواست خودتان ثبت نمائید. باتشکر