آموزش پرداخت شهریه دانشجویان خارج از کشور

آموزش پرداخت شهریه دانشجویان خارج از کشور

توسط : تیم خبری
6,443

سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان کشورمان قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند و روز به روز به تعداد ایرانی های محصل در خارج از کشور افزوده می شود. تحصیل در خارج از کشور دارای هزینه های گزاف و بیش از حد می باشد چرا که با توجه به نرخ ارز ، هموطنانمان می بایست متحمل این سنگینی ها باشند. برای پراخت هزینه های دانشگاه و غیره راه های متعددی وجود دارد که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم :

پرداخت شهریه دانشگاه از طریق مسترکارت

پرداخت هزینه شهریه دانشگاه های خارجی از طریق مسترکارت

مسترکارت یکی از انواع کارت های اعتباری در جهان می باشند که نسبت به بقیه آنها از اعتبار بیشتری برخوردار است و با توجه به تعداد دستگاه های پز ، ای تی ام و... زیادش در صدر جدول تبادلات ارزی قرار گرفته است.این کارت ها به شما آپشن هایی نظیر توانایی دسترسی به منابع ارزی در خارج از کشور ، توانایی دریافت پول کاغذی و نقدی در خارج از کشور برای مقاصد تقریحی ، کاری و یا تحصیلی ، را ارائه می دهند. از جمله دلایل محبوبیت این نوع کارت می توان به دریافت کارمزد کم ، انجام سریع تراکنش ها ، خرید از اکثر فروشگاه های آنلاین و بین المللی دنیا ، نقل و انتقالات مالی بین بانک ها وصرافی ها و... و از این رو شما می توانید از طریق این کارت ها به پرداخت شهریه دانشگاه و دیگر هزینه ها نظیر هزینه خوابگاه و اپلیکیشن فی و... بپردازید.
 این کارت ها در دو مدل فیزیکی و مجازی ارائه می شوند که عمده تفاوت آنها در استفاده از atm ها و دستگاه های پز می باشد. در کارت های مجازی اعداد و مشخصاتی که روی کارت فیزیکی می باشند ، به آدرس ایمیل شما ارسال می شوند و شما از طریق استفاده از آنها ، می توانید به معاملات اینترنتی و پرداخت هایتان بپردازید.
 با توجه به اعمال تحریم ها برای کشور عزیزمان ، دسترسی و ایجاد حساب برای استفاده عموم از این کارت ها مسدود می باشد و به همین دلیل دچار مشکل می شویم ، البته برای دور زدن این مشکلات راهکار هایی نیز وجود دارد که بهترین و معتمد ترین آنها سپردن ساخت حساب کاربری و صدور کردیت کارت توسط شرکت های واسطه می باشد. شرکت 20 پیمنت به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدماتی همچون صدور مسترکارت با کمترین کارمزد و ارائه ضمانت می باشد. این شرکت راه پرداخت شهریه دانشگاه های خارج از کشور را سهل می کند .

پرداخت شهریه دانشگاه از طریق ویزاکارت

پرداخت هزینه شهریه دانشگاه های خارجی از طریق ویزا کارت

ویزا کارت نوعی دیگر از انواع کارت اعتباری می باشد ، این کارت هم جز کارت های معتبر در زمینه پرداخت و نقل و انتقالات پول می باشد ، این کارت به یک سیستم پرداخت بانکی می باشد که با استفاده از آن به چند صدهزار فروشگاه آنلاین که از این کارت پشتیبانی می کنند خرید یا از خدمات ارائه شدشان استفاده کنید.

برای مثال اگر قصد پرداخت شهریه دانشگاه را دارید باید از یک روش پرداخت بین المللی استفاده کنید متاسفانه به دلیل وجود تحریم ها در کشورمان خیلی ها از قابلیت ها و ویژگی های ویزا کارت و مسترکارت به عنوان یک روش برای پرداخت بین المللی آشنا نیستند که دلیل آن هم عدم ارائه سرویس این کمپانی ها به ایران می باشد.
پرداخت شهریه دانشگاه یکی از هزاران فعالیت هایی است که می توان با ویزا کارت انجام داد ، به عنوان مثال با این کارت ها می شود از خود پرداز ها وجه نقدی و دستی دریافت کرد و یا می توان از فروشگاه های خارجی به صورت حضوری نیز خرید نمود ، همچنین می توان به صورت آنلاین هم به خرید کالا پرداخت ، در ادامه هم می توان به کارت ها و حساب های خارجی پول انتقال داد. ویزا کارت ها دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام مناسب انجام فعالیتی متفاوت و دارای ویژگی های خاص می باشند ، شما می توانید با توجه به نیازتان و نوع استفادتان ویزاکارت مورد نظرتان را انتخاب کنید.
شرکت 20 پیمنت یکی از شرکت هایی است که به شما کمک می کند تا بدون مشکل و مواجه با تحریم ها به پرداخت پول و انتقال بین بانکی به هر شماره حسابی بپردازید . این شرکت با صدور ویزاکارت راه را برای پرداخت شهریه دانشگاه باز می کند .

پرداخت شهریه دانشگاه از طریق پی پال

پرداخت هزینه شهریه دانشگاهای خارجی از طریق پی پال

مطمئنا نام پی پال را زیاد شنیده اید ، پی پال یک حساب بانکی اینترنتی می باشد که به شما توانایی دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت را می دهد ، تعداد کاربرانی که از این سیستم برای پرداخت های خود استفاده می کنند نزدیک به 200 میلیون نفر می شوند و استفاده عمده آنها در زمینه خرید ، فروش و نقل و انتقال پول می باشد .

همچنین با این حساب می توانند به تبدیل ارز بپردازند . این شبکه ، شبکه ایی امن و سریع با رابط کاربری آسان در زمینه نقل و انتقالات مالی می باشد ، به گونه ایی که می توان از آن به عنوان بهترین سیستم انتقال چول از طریق ایمیل یاد کرد . برای مثال اگر می خواهید شهریه دانشگاهی را از این طریق پرداخت کنید ، تنها با داشتن ایمیل دانشگاه می توانید به آن حساب وجه مورد نظر را انتقال داده .  برای ساخت حساب و استفاده از اکانت پی پال ، شما می بایست پس از درج اطلاعات حقیقی یا حقوقی و یک حساب ایمیل ، حساب پی پال خود را به یک حساب بانکی یا کارت اعتباری نظیر ویزاکارت یا مستر کارت متصل کنید پس از تایید هویت و مشخصات ، حساب شما فعال می شود و از طریق آن به راحتی توانایی پرداخت به حساب های خارج از کشور را دارید . یکی از دیگر خدمات ارائه شده توسط 20 پیمنت برای مشتریان عزیز ، ساخت حساب پی پال و در ادامه متصل نمودن حساب پی پال به کارت اعتباری می باشد . از این طریق به راحتی می توانید به پرداخت شهریه دانشگاه خارج از کشور بپردازید .

پرداخت شهریه دانشگاه از طریق سوئیفت

پرداخت هزینه شهریه دانشگاه های خارجی از طریق سوئیفت

در ابتدا باید بگوییم که سوئیفت یک شبکه جهانی بین بانکی برای انتقال پول می باشد ، این شبکه امن برای بیش از ده هزار موسسسه و 200 کشور مهیا و آماده به خدمت می باشد ، با این سیستم شما توانایی انتقال پول بین کشور ها و در ادامه بین دو حساب خارجی را دارید . با این سیستم شما قادر به پرداخت هزینه های دانشگاه خارج از کشور می باشید ، حواله سوئیفت را می توان به همه کشور ها ارسال کرد اما مقداری نسبت به پرداخت از طریق کارت های اعتباری و پی پال ، زمانبر تر می باشد و گاها این مدت تا هفت روز هم به طول می انجامد .

اگر نیاز به حواله ارزی و ارسال پول به خارج از کشور برای خرید محصول یا پرداخت شهریه دانشگاه یا ... می باشید ، شرکت 20 پیمنت می تواند به شما خدماتی برای صدور و ارسال این حواله ارائه دهد ، از این رو می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کنید .

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر