آموزش رزرو هتل دلاری

آموزش رزرو هتل دلاری

توسط : تیم خبری
3,114

این روزها مسافرت به جاهای مختلف دنیا و آشنایی با جذابیت های کشورهای دیگر با تمامی زیبایی های معماری، طبیعت یا حتی فرهنگ ها و قومیت های شان، برای بسیاری لذت بخش شده است. همانطور که می دانید سفر نیاز به مقدماتی دارد که با آماده شدن آن ها می توان سفری هیجان انگیز تر را رقم زد. سایت 20 پیمنت با ارائه توضیحاتی در این خصوص شما را برای سفری مهیج آماده می سازد.

هرساله بسیاری از ایرانیان سفرهای خارجی چند روزه را در برنامه زندگی خود دارند. لذا نیاز دارند تا در کشوری قصد سفر به آن را دارند هتل و یا محل اقامتی دیگری را قبل از سفر، رزرو نمایند.

رزرو دلاری هتل خارجی

رزرو هتل قبل از سفر یکی از ضروریات محسوب می شود و این موضوع از نگرانی های مسافران بوده است. گردشگران قادر خواهند بود از طریق سایت های خود هتل و یا سایت های واسطه رزرو هتل محل مورد نظر خود را از هتل گرفته تا هاستل ها انتخاب نمایند. بطور معمول امروزه اکثر مسافران استفاده از سایت ها را برای رزرو هتل انتخاب می کنند و کمتر کسی سراغ آژانس های مسافرتی می رود.

 استفاده از این سایت ها محاسن بسیاری را در بردارد. این مزایا شامل هزینه های کمتر، کنسل نمودن درخواست، متنوع بودن آیتم ها و یا درخواست های سفارشی می باشد. نکته دیگری که می بایست قبل از سفر غیر از رزرو هتل و یا تهیه بلیط پرواز خارجی نسبت به تهیه آن اقدام نمایید، تهیه کارت اعتباری ارزی است.

یکی از خدمات کارت های اعتباری ارزی ایجاد تسهیلات جهت مسافرت های خارج از کشور است. خریدهای لازم برای سفر اعم از بلیط پرواز تا رزرو هتل محل اقامت با استفاده از کارت های اعتباری ارزی صورت می پذیرد که انتخاب مناسب آن می تواند شما را در مدیریت یک سفر عالی یاری نماید.

امروزه به سادگی پس از انتخاب کشور مقصد برای سفر، می توانید در مورد پرواز و یا محل های اقامتی در آن کشور تحقیق نمایید. در بسیاری از سایت های داخل ایران، فعال در زمینه گردشگری، اطلاعات و مشخصات خوبی از هتل ها و یا پروازها را در اختیار مسافران قرار می دهند.

که در این شرایط با انتخاب کشور مقصد قادر خواهید بود هزینه ها را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. رزرو یشن هتل ها به روش آنلاین مزایایی در بر دارد. مانند دریافت تخفیف، دریافت اطلاعات کاملتر هتل ها بهمراه جزئیات شان، حتی اطلاعات حاشیه ای از مقصد.

یکی از این گزینه ها تعیین محل اقامت در کشور مقصد است. به سادگی می توانید با استفاده از سایت های رزرو هتل یا با ورود به سایت های خود هتل ها این کار را انجام دهید. ایرانیان نیز می توانند از طریق سایت ها رزرو خود را انجام دهند. لازم بذکراست که رزرو هتل را می توانید اینترنتی نیز انجام دهید که البته برای هتل های خارجی بایستی بصورت ارزی آن را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه رزرو دلاری هتل خارجی

پرداخت هزینه هتل دلاری خارجی اینترنتی

دراینجا به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید. دو روش برای رزرو وجود دارد. 

روش اول : پرداخت معوق Pay Later

در روش پی لی تر، سایت رزرو هتل از شما وجهی را دریافت نخواهد کرد. فقط کافیست مشخصات کارت اعتباری خود را (ویزا کارت یا مستر کارت) وارد نموده و رزور خود را انجام دهید.

به طور معمول این روش در سایت های واسطه انجام می شود. در مواقعی دیده شده است که سایت هتل روش pay later را ندارد اما از راه سایت های واسطه اینکار ممکن می شود.

بعد از اینکه کار رزرویشن در سایت واسطه انجام شد، این سایت مشخصات اطلاعات کارت اعتباری ارزی شما را مانند شماره کارت، تاریخ انقضاء و... را به هتل می دهد. سپس هتل جهت بررسی اطلاعات شما مبلغ کمی را از حسابتان کسر نموده و در فاصله زمانی کوتاه آنرا به حساب برگرداند. درحالتی دیگر قسمتی از هزینه یک شب اتاق را کسر می کنند.

در زمانی که به هتل رسیدید، هزینه های هتل با اخذ اجازه از شما، از کارت کسر یا به صورت نقد از شما گرفته خواهد شد.

این نکته حائز اهمیت است که این روش رزویشن هتل، برای کسانی که می خواهند مدارک رزرو را جهت مصاحبه سفارت خانه بعنوان یکی از مدارک درخواست ویزا و دریافت تاییدیه آن، ارائه نمایند، مفید است. از انجایی که اطمینانی از دریافت ویزا از سفارت خانه مذکور نیست، استفاده از این روش که در آن وجهی از کارت اعتباری ارزی شما کسر نمی شود، اما تاییدیه رزرو را از هتل خواهید داشت، جهت ارائه به سفارت مناسب به نظر می رسد.

گاهی پیش آمده است که در عین حال که از روش پی لی تر استفاده شده است، اما قسمت رزرو هتل، برای اطمنیان حاصل نمودن از قطعیت سفر و اقامت در هتل، مبلغ یک شب را از کارت اعتباری کسر نماید. در این حالت چنانچه موجودی کارت کمتر از ده دلار باشد هتل رزرو را کنسل می نماید.

روش دوم : پرداخت لحظه ایی Pay Now

دراین روش رزرو هتل کامل و قطعی انجام می شود و هزینه های هتل در زمان رزویشن بصورت کامل از کارت اعتباری ارزی برداشت خواهد شد.

مطابق استاندارد جهانی در خصوص هتل داری، تمامی هتل ها مجاز هستند با اجازه مسافرشان در طول مدت اقامت یا به دلایل دیگری همچون اقامت بیشتر در هتل یا استفاده از سرویس های دیگر یا حتی بابت خوراکی و نوشیدنی های داخل اتاقشان، از کارت اعتباری مسافر برداشت نمایند.

به همین جهت نیاز است مسافر شخصا کارت اعتباری ارزی خود را خرید کرده و با کارتش کار رزرو هتل را اینترنت به انجام برساند. بعد از این پرداخت، تاییدیه یا ووچر به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

این روش برای رزرو از سایت خود هتل و یا سایت های واسطه، مناسب به نظر می رسد. این نکته نیز مهم است که مشخصات ثبت شده در این سایت های واسطه کامل و جامع بوده و کمتر پیش آمده که نام هتلی در دنیا را توان در این سایت ها یافت.

نکات مهم درباره مراحل رزرو هتل

نکلت مهم درباره رزرو هتل خارجی

اگر شما اهل سفر باشید به حتم نام رزویشن هتل و سایت های واسطه جهت رزویشن را نیز شنیده اید. درعین حال استفاده از این سرویس های سایت های واسطه و روش استفاده صحیح از آن و آشنایی با ساز و کارهایش برای همگان روشن و ساده نیست. از طرفی گروهی به جهت مسائل تحریمی، نگران هستند که خدمات به ایرانیان داده نشود. در اینجا سعی خواهیم نمود تا به شما نشان دهیم چگونه بغیر از رزرو هتل در سایت های خود هتل ها، از روش سایت های واسطه در هر جای دنیا هتل خود را رزرو نمایید.

در اکثر کشورها روش هایی وجود دارد برای رزویشن هتل ها، بلیط هواپیما و یا خودروی اجاره ای. این سرویس ها سالهاست در تمام جهان فعالیت داشته و قدمت چندین ساله دارند. این سیستم به گونه ای جامع طراحی شده است تا بتواند تمامی گزینه های یک سفر مناسب را ایجاد نماید. اغلب این سرویس ها از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت قابل دریافت است.

روش کار در سایت های واسطه رزرو هتل، این گونه هست که هتل ها، هاستل ها یا هتل آپارتمان ها مشخصات خود را با توضیحات کامل و ارائه شرحی از خدمات در این سیستم ثبت نموده و سپس از طریق کارشناسان سایت مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت در بخش اقامت نشان داده می شود. پس از آن مسافر قادر خواهد بود با توجه به فیلترهایی که در سایت وجود دارد، محل مورد نظرش را برای اقامت پیدا و انتخاب نماید. در نهایت لازم است محل اقامت خود را رزرو نماید.

نکته مهم اینجاست که فقط برخی ازاین گونه سایت های واسطه به ایرانیان خدمات ارائه می نماید وگاهی پیش آمده که تمامی هزینه ها نیز به واحد پول ایران (ریال) نمایش داده می شود. پیشنهاد می کنیم با واحد پول کشوری که مدنظر دارید سفر کنید و یا به دلار پرداخت ها را به انجام برسانید که متحمل پرداخت کارمزد تبدیل ارز نشوید. روش یافتن محل اقامتی مناسب

در این قسمت می بایست هتل انتخابی خود را تعیین نموده و تاریخ رزرو آن را نیز تعیین کنید. در فرم از شما تعداد مسافر نیز پرسش خواهد شد. کافی است محل مورد نظر خود را وارد کرده و تاریخی که قصد رزرو دارید را انتخاب نمایید. با انتخاب سرچ در سایت، به سادگی لیست کاملی از هتل ها آپارتمان ها و پانسیون ها را در تاریخی که تعیین کردید خواهید دید.

جزئیاتی که در زمان رزرو بایستی بدانیم

تا بدین جا در مورد کلیات این سامانه توضیحاتی ارائه شد. اکنون وقت آن است که محل اقامتی مورد نظرتان را انتخاب نموده و به جزئیات سامانه بپردازید. توجه داشته باشید، نیاز است مشخصات کامل ثبت شود.

هنگام انتخاب یک پیشنهاد تمامی مشخصات و ویژگی ها به رویت شما می رسد. به طور معمول لیستی از هتل ها و آپارتمان ها و هاستل ها را برایتان به نمایش می گذارند.
بنابراین با خاطری آسوده می توانید از میان آن ها بهترین و مناسب ترین انتخابتان را داشته باشید. این که شما سوئیتی با آشپزخانه مجزا نیاز دارید و یا اتاقی با تخت دونفره، تفاوتی نمی کند. تنها با فیلتر کردن گزینه ها، جزئیات محل مورد نظرتان را به نمایش می گذارد. در این مشخصات اعلامی، همه چیز جزء به جزء آمده است. حتی در مورد سیگار کشیدن.

گاهی هتل ها کشیدن سیگار را بیرون از اتاق های هتل ممنوع اعلام می کنند. بنابراین توجه به این نکته برای جلوگیری از مسائل ضروری است. از طرفی پیش آمده است که هتلی برای سرویس هایش در هتل مبلغی را دریافت نماید. اطلاع از آن، برای مسافر ضرورت دارد.

چگونه در یک سایت واسطه رزرویشن هتل ثبت نام کنیم؟ 

ابتدا می بایست در سامانه 20 پیمنت وارد شده و اطلاعات خود را ثبت کرده و به عضویت سایت در آیید. بعد از این مرحله است که قادر خواهید بود برای اقامت خود محلی را رزرو کنید.

با ورود به حساب کاربری می توانید برای رزرو اقدام نمایید. البته برای رزرو هتل و استفاده از دیگر خدمات سایت مجبور نیستید که حتما ثبت نام کنید و به عنوان میهمان نیز قادرید رزرو انجام بدهید. اما پیشنهاد می شود کار ثبت نام را انجام دهید. این عضویت برایتان امتیازهایی در بردارد.

پیشنهاد خدمات:ززرو هتل های خارجی در 20 پیمنت

رزرویشن نهایی

پس از رویت تمامی مشخصات، می توانید یکی از موارد را انتخاب نمایید. بعنوان نمونه اتاقی با یک تخت یا دوتخت را انتخاب کرده و سپس به مرحله ثبت نهایی بروید. 
در بخش پایانی با وارد کردن مشخصات شناسنامه ای و گذرنامه خود و ثبت ایمیل و یک شماره تماس، کار ثبت شما نهایی می شود. توجه داشته باشید اطلاعات را کامل وارد کنید بخصوص آدرس ایمیل خود را که برای ارسال مشخصات رزرو شما به این آدرس خواهد بود. از طرفی ممکن است از هتل مورد نظرتان با شماره ای که ثبت کردید تماس بگیرند.

در اکثر کشورها به هیچ وجه مبلغی را جلوتر و بصورت نقد از مسافر دریافت نمی کنند. اغلب در زمان حضور در هتل یا محل اقامتی دیگر، هزینه ها دریافت خواهد شد. با این حال ممکن است برای سنجش اعتبار از شما کارت اعتباری ارزی بخواهند. بنابراین نیاز است شما مشخصات حساب بین المللی خود را وارد نمایید. 

اما اگر کارت اعتباری برای پرداخت این هزینه ندارید نگران نباشید چرا که بیست پیمنت آماده است تا به صدور کارت اعتباری برای شما بپردازد.

پیشنهاد خدمات:صدور کارت اعتباری مستر کارت

در غیر این صورت می توانید با وارد کردن مشخصات فردی و هتل مقصد،به رزرو هتل خارجی در بیست پیمنت بپردازید.

اکنون مشخصات رزرویشن خود را ثبت نموده و ذخیره نمایید. در عین حال یک تصویر از آن را در ایمیل خود خواهید داشت.

بسیاری از سایت های داخلی، تورهایی را ارائه می دهند که در صورت داشتن کارت اعتباری ارزی همانند ویزا کارت، می توانید از خدمات این نوع تورها بهره گیرید که دراین صورت هزینه های کمتری را خواهید پرداخت.

به عنوان مثال هتلی در شهر استانبول ترکیه را برای اقامتی سه روزه جهت سه نفر برای ‏‏12 ژوئن تا 14 ژوئن را انتخاب کرده و جستجو می کنیم. در این مرحله با انتخاب محدودیت ها و یا درخواست ها فیلتری را ایجاد نمایید. ما قیمت ارزان، وعده غذا، شرایط پرداخت و امکانات رفاهی را مشخص کردیم پس از این جستجو را انتخاب نموده و لیستی از پیشنهادات را دریافت می نماییم.

‎توجه به این نکته نیاز است که تعدادی از سایت ها با توجه به نرخ ارز (به روز) تمامی هزینه ها را با توجه به مبالغ رایج همان کشور اعلام می کنند. به عنوان مثال هزینه های رزرویشن شما که در ایران ساکن هستید و از IP ایران استفاده می کنید، به واحد پولی ایران (ریال) به شما نشان داده خواهد شد.

‎‎فقط کافیست بر روی گزینه هتل کلیک کنید. به سادگی می توانید اطلاعات مربوط به همان هتل را داشته باشید. مشخصاتی همچون آدرس، تصویرها، امکانات، و مزایای آن را تماما به شما نشان خواهد داد. از طرفی بر حسب انتخابی که داشته اید و تخفیف های منظور شده، هزینه ها را نیز در همان صفحه دریافت خواهید کرد.

چنانچه هتل انتخابی مورد تایید تان بود می توانید با انتخاب نوع اتاق خود، از قیمت و مزایای آن مطلع شوید. در این قسمت اطلاعاتی نظیر موقعیت اتاق، چند تخته بودن، امکانات، تعداد مسافر، نحوه پرداخت به شما ارائه خواهد شد. به عنوان نمونه می توان اتاقی سه نفره را برای سه شب همراه با صبحانه و با شرط امکان کنسل نمودن انتخاب کرده و آیتم رزرو را انتخاب می کنیم.

ابتدا تصاویری را در خصوص مشخصات هتل و هزینه هایش خواهدی دید. سپس می بایست اطلاعات درخواستی را کامل کنید. ممکن است در کنار درخواست اطلاعات، پیشنهاداتی که معمولا رایگان نیز هستند به شما ارائه شود. با دقت کامل مشخصات را وارد نمایید و پس از کنترل نهایی از آیتم ادامه استفاده نمایید. 

به محض وارد شدن به صفحه تاییدیه، نیاز است که مشخصات را کامل تر کنید. از طرفی در قسمت شرایط پرداخت، در صورتی که از کارت های اعتباری استفاده می نمایید، اطلاعات کارت و حساب اعتباری خود را ثبت نمایید. درصورتی که مراحل فوق را کامل به انجام برسانید رزرو هتل شما انجام شده است و مشخصات کامل رزور با شماره و یک Pin code برایتان نمایش داده شده که نیاز است بلافاصله آنرا ثبت یا پرینت نمایید. این کد در زمان حضور در هتل نیاز است. 

تعیین واحد پول در رزرو هتل

پس از وارد شدن به سایت بیست پیمنت برای رزرو هتل های خارجی، نیاز است که واحد پولی را تعیین نمایید.

مشخص کردن بازه ی قیمت رزرو هتل انتخابی 

دراین مرحله بر اساس میزان مبلغی که می خواهید برای سفرتان هزینه کنید هتل خود را انتخاب نمایید. برای ساده شدن انتخابتان یک بازه قیمت هتل را در سایت booking.com مشخص کنید. بدین ترتیب ضمن دسترسی به هتل هایی که از نظر قیمت مدنظر شما هستند، سایر هتل ها با قیمت بالاتر از لیست درخواستی شما خارج خواهند شد. 

نکته دیگری که می توانید دراین مرحله فیلتر در این سایت اعمال نمایید درخواست هزینه برای یک شب یا جهت تمامی روزهایی که قرار است اقامت داشته باشید انتخاب کنید. از طرفی می توانید با انتخاب گزینه ای لیست کامل هتل هایی که تصمیم دارید در آن شهر اقامت کنید را داشته باشید. به عنوان نمونه بر اساس بودجه منظور شده جهت مسافرت به شهر استانبول، تقاضای قیمت هتل ها را داشته باشید.

تنوع اقامت گاه

درقسمت نوع اقامت گاه، شما قادرید یکی از آیتم های نوع اقامت را انتخاب نمایید. اگر تصمیم دارید در هتل اقامت داشته باشید تنها کافی است هتل را انتخاب نمایید. اما آیتم های دیگری مانند آپارتمان، هاستل (پانسیون)، ویلا و یا سوئیت را مناسب بودجه خود انتخاب نمایید.

از طرفی قادرید انتخاب هتلتان مطابق چند ستاره بودن آن هتل باشد و یا این که اگر به دنبال جای ارزان هستید هاستل ها را انتخاب کنید.

تعداد اتاق و مزایا هتل

در این جا امکان انتخاب نوع اتاق ها می باشد برحسب تعداد تخت و یا تنوع آنها. به عنوان مثال با انتخاب اتاقی با مشخصات دابل روم (یک تخت دو نفره) ثبت را انجام دهید و یا اتاقی با عنوان تویین روم (دو تخت تک نفره).

انتخاب موقعیت مکانی مناسب

یکی از مهم ترین گزینه ها در انتخاب نمودن یک هتل از سایت های رزرو هتل های خارجی، یافتن موقعیت مکانی (لوکیشن) هتل است. یافتن این موقعیت می تواند نوید مسافرتی عالی برایتان باشد. زیرا اگر از هتلی که رزرو کردید لوکیشن دقیقی نداشته باشید، با اجبار بایستی هزینه زیادی را متحمل شوید.

فاصله هتل از مرکز شهر مورد نظر

اگر از فیلتر مسافت هتل مورد نظر تان از مرکز شهر را انتخاب نمایید، می توانید مشخصات کامل را دریافت نمایید. این گزینه در زمانی که شناختی از شهر محل اقامت تان ندارید، بسیار کارآمد است.

فاصله مکان های گردشگری شهر و نزدیک به هتل

درمسافرت به کشورهای دیگر، به طور معمول مشخصاتی از مکان های گردشگری را در اختیار توریست ها قرار می دهند. بر اساس این مکان ها می توانید موقعیت مناسبی برای استقرار خود در یک شهر را انتخاب نمایید. طوری که دسترسی به این مکان های گردشگری سهل و آسان بوده و یا نزدیک به شهر اقامتی شما باشد. برای این انتخاب در سایت ها می توانید به سراغ هتل هایی که در حاشیه مکان های گردشگری هستند، بروید.

چگونه هتل را از روی نقشه پیدا کنیم؟

یکی از ساده ترین و مطمئن ترین راه انتخاب نمودن هتل این است که از روی سایت و بر اساس نقشه هلت را انتخاب نمایید. پس از تعیین تمامی آیتم هایی که برای مسافرت نیاز دارید، اکنون با خیالی راحت حاصل این بررسی ها را بر روی نقشه رویت کنید. در همین قسمت در روی اغلب سایت ها امتیاز دهی آن هتل را نیز می توان مشاهده نمود.

بررسی امتیازات مسافرین هتل های خارجی

 یکی از ارزشمندترین بخش های سایت های رزرو هتل، قسمت امتیاز دهی مسافرها می باشد. در مورد سایت های معتبر، این امتیازات از سوی بازدید کنندگان دارای اعتبار است.

در سایت رزویشن هتل های خارجی، به جهت بین المللی بودن آنها، تمامی گزینه هایی که برای یک سفر می بایست در نظر گرفته شود را ایجاد می کنند. بنابر این نظرات و امتیازات مسافرین نیز برای سایت حائز اهمیت بسیاری است.

در نظر داشته باشید که هرگز قیمت های هتل ها یکنواخت باقی نمی ماند و دائما در حال تغییراست. بنابراین برای انتخاب مناسب عجله نکنید و پس از بررسی تمامی پارامترها و هزینه ها، هتل مناسب را مشخص نمایید. اگر پس از رزرو هتلی، گزینه بهتری را یافتید می توانید انتخاب قبلی را رزرو نمایید. البته دقت کنید که این کنسلی برای شما هزینه ای نداشته باشد. برای اطمینان کامل از رزرو انجام شده بهتر است یک روز قبل از شروع سفر، یک ایمیل برای هتل مورد نظر تان ارسال کرده و رزرو را تثبیت نمایید.

از طرفی نیاز است حتما تصویری از اطلاعاتی که مربوط به رزرو هتل است را همراه داشته باشید. احتمال اینکه به این تصویر نیازی باشد کم است. تنها برای زمانی مناسب است که رزروتان کامل و صحیح انجام نشده باشد.

ممکن است هتلی را انتخاب نمایید، اما در زمان سفر شما اتاق خالی نداشته باشد. بهتر است به سراغ سایر سایت ها بروید زیرا امکان اینکه در بخش رزویشن اینترنیت هتل، برای سفرهای داخل و خارجی با دیگر هتل ها یا مکان های اقامتی نیز در ارتباط هستند و امکان یافتن مکانی مناسب وجود دارد. حتی ممکن است بتوانید سفری مهیج تر را برای خود تدارک ببینید.

به یاد داشته باشید که اگر درخصوص محل اقامت سفر خود سهل انگاری نمایید، تمامی سفر برای شما خالی از لذت بوده و برنامه سفر شما را تغییر خواهد داد. با داشتن انتخاب مناسبی از هتل و یا هر محل اقامتی دیگر و پروازی راحت و مطمئن و به همراه داشتن لوازم ضروری خود، چمدان به دست، سفری هیجان انگیز و زیبا را برای خود رقم بزنید و خاطرات به یاد ماندنی را ثبت نمایید.

بررسی شرایط و امکانات هتل های خارجی

شرایط و امکاناترزرو هتلی های خارجی

اگر برای پروژه ی کاری سفر می کنید و یا قصد دارید بصورت تفریحی به کشوری سفر نمایید، نکاتی را می بایست مد نظر داشته باشید که مطابق انتظارات و نیازهای خود شماست. در سایت های رزرو آنلاین هتل های خارجی، می توانید به بررسی امکانات و جزئیات شهر و هتل اقامتی خود بپردازید و چنانچه تمامی موارد باب میل شما بود راهی سفر شوید. برای این کار عجله نکنید. تعداد سایت های معتبری که در این خصوص اطلاعات ارائه می دهند بسیار است. اما هنگام سرچ برای رزرو هتل های آنلاین خارجی به موارد ذیل دقت کنید.

موقعیت هتل از نظر منطقه جغرافیایی

اینکه هتل در کدامین منطقه جغرافیایی واقع شده است مهم است. نزدیک بودن به نقاطی مانند مرکز خرید، مکان های تفریحی، جاذبه های توریستی و یا حتی نزدیک بودن به وسایل نقلیه عمومی همانند مترو می تواند اولویت های انتخابی شما باشد.

بررسی تعداد اتاق ها 

شاید توجه به این نکته نیز اهمیت دارد که در هتل انتخابی شما بر اساس وسعت آن، چه تعداد اتاق‌ و یا سوئیت‌ وجود دارد. این نکته از آن جهت دارای اهمیت است که ممکن است شما به دنبال محل اقامتی آرام هستید که این امر در خصوص محل های اقامتی کوچک و دور افتاده صادق است. اگر این مورد برایتان اولویتی ندارد هتلی با وسعت مکانی بزرگ جذاب به نظر می رسد. 

تجهیزات برای تفریح 

شرایط موقعیت های سرگرمی و تفریحی هتل ها مانند زمین بازی یا باشگاه، محلی برای کتابخوانی یا استخر و سونا، در یک هتل می تواند در انتخاب مسافرین تاثیر گذار باشد که بر اساس بودجه ای که می خواهند صرف کنند، آن ها را بر می گزینند.

تعداد بسیاری از هتل ها نیز بدون این شرایط و موقعیت های تفریحی هستند، اما توانسته اند محیطی آرام و اقامتی همراه با آسایش را برای مسافران خود رقم بزنند.

امکانات رفاهی

تجهیزاتی که برای رفاه مسافران در مکان های عمومی هتل و یا اتاق ها منظور می شود نیز از نکات قابل توجه برای انتخاب یک هتل است. بسیاری از مسافران امکان دارد برای سرگرمی خود خیلی سخت گیرانه عمل نکنند اما آسایش و رفاه را حتما مدنظر داشته و از اولویت هایشان به حساب می آید.

داشتن امکاناتی چون رستوران، گردش هوای مطبوع، اینترنت و یا حتی صرافی برای داشتن اقامتی آسوده و مطمئن الزامی است. هنگام انتخاب هتل می توانید این موارد را به طور کامل بررسی نمایید.

هزینه های هتل

از آنجایی که همزمان با تصمیم گیری برای مسافرت، بودجه ای که قرار است صرف آن شود نیز مطرح می شود، لذا این آیتم نیز از مهم ترین گزینه ها محسوب می شود. این که زمان های تخفیف را با دقت کنترل نموده و از آن بهره گیرید نیز بسیار مهم است. 

جمع بندی

هنگامی که تصمیم گرفتید سفری را آغاز کنید ابتدا تحقیق خود را در مورد شهری که می خواهید به آن سفر کنید شروع کنید و در ادامه از طریق یک مرجع مطمئن مانند سایت های رزرو هتل به جستجوی هتلی مناسب، مطابق انتظارات و سلیقه و البته بودجه اتان بپردازید. 20 پیمنت می تواند در این انتخاب راهنمای مناسبی برای شما باشد و با روش های متفاوت به پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی شما بپردازد.

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد