تغییر فضای قیمت بیت کوین

تغییر فضای قیمت بیت کوین

توسط : تیم خبری
1,368

به گزارش تیم رصد اخبار روز بیست پیمنت به نقل از اقتصاد نیوز :  از روز جمعه، قیمت ارز دیجیتال بیت کوین رشدی بیش از 7 درصد را تجربه کرد و در روز شنبه به محدوده 8800 دلار رسید. این در حالی است که در ساعات ابتدایی روز جمعه، 24 خرداد ماه قیمت این ارز حدود 8200 دلار بود. البته این روند رو به رشد قیمت بیت کوین از اواسط هفته گذشته آغاز شد، جایی که قیمت آن تا 7600 دلار نیز کاهش یافته بود.

حال پس از گذشت تنها چند روز و افزایش 1000 دلاری بیت کوین، بار دیگر این ارز سرمایه گذاران و تحلیلگران را شگفت زده کرده است.

ماه گذشته، قیمت این ارز تحت تاثیر اتفاقات مختلف با افت شدیدی روبرو شد و به 7100 دلار رسید. پس از آن دوباره شروع به ریکاوری و بازیابی خود کرد، اما در این بین بازهم کمی دچار افت شد تا نهایتا حدود هفت روز گذشته، با شکستن سدهای قیمتی مختلف، سرمایه گذاران را به بازار بازگرداند. البته حجم معاملات این ارز دیجیتال در 24 ساعت برخلاف قیمت آن رشد چشمگیری نداشت.

حجم معاملات در 24 ساعت ارز دیجیتال بیت کوین به سختی به 19 میلیارد دلار رسید و همچنان در همان محدوده 19 میلیارد دلاری باقی ماند. بر اساس گزارش های وب سایت CoinMarketCap، بیشترین میزان مبادلات 24 ساعته این ارز در 16 مه رخ داده که نزدیک به 33 میلیارد دلار بود. با این حال، حجم معاملات 24 ساعته کنونی این ارز 44 درصد کمتر از بیشترین میزان آن تاکنون بوده است.

حال برخی تحلیلگران معتقدند بر اساس عملکرد ماهانه بیت کوین، این روند رو به رشد قیمت بیت کوین همچنان ادامه خواهد داشت. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال نزدیک به 9000 دلار است.

برچسـب هـا : بیت کوین ، دلار ، قیمت بیت کوین
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد