هزینه آزمون تافل و GRE در سال 98

هزینه آزمون تافل و GRE در سال 98

توسط : تیم خبری
1,207

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمونهای زبان بین المللی  TOEFL و GRE می رساند، با توجه به قیمت روز دلار هزینه آزمونهای بین المللی متغییر می باشد.

چند ماهی نرخ دلار پایین آماده و بین 11200 تا 11500 تومان می باشد. به راحتی می توانید نسبت به پرداخت هزینه آزمون تافل با مبلغ 27,301,050 ریال ( معادل دو میلیون هفتصد و سی هزار تومان) و پرداخت هزینه آزمون GRE جنرال با مبلغ 24,874,290 ریال (معادل دو میلیون چهارصد و هشتاد و هفت هزار تومان) فراهم گردیده است. این مبالغ از هزینه ی که توسط سازمان سنجش به مبلغ 27,500,000 ریال (معادل دو میلیون هفتصدوپنجاه هزار تومان) دریافت می شود ارزانتر می باشد. لذا داوطلبان میتوانند با مراجعه به سایت بیست پیمنت ، از منوی خدمات روی پرداخت تافل یا پرداخت GRE کلیک نمائید تا به صفحه مربوطه وارد شوید و از خدمات مجموعه ما شامل پراخت هزینه ثبت نام ازمون تافل ، تغییر مکان و زمان آزمون تافل ، ریپورت نمره تافل و همچنین تمام این موراد برای ازمون GRE می باشد.

مراحل استفاده از خدمات آزمون TOEFL  و GRE  به شرح زیر است:

گام اول: مراجعه به سايت ets.org و ايجاد حساب کاربری TOEFL يا GRE (در صورت داشتن حساب کاربری نيازی به ايجاد حساب کاربری جديد نيست)

گام دوم: تکميل اطلاعات درخواستی در مراحل ثبت نام آزمون و بررسی باز بودن تاريخ/مرکز در حساب کاربری سايت ETS

گام سوم: مراجعه به سایت 20payment.com (همين سايت)

گام چهارم: از منوی خدمات مراجعه به صفحه تافل یا جی آر ای

گام پنجم: تکمیل فرم مشخصات داوطلب آزمون شامل اطلاعات نام کاربری و رمز عبور به سایت ets.org و در نهایت پرداخت هزینه آزمون به صورت آنلاین یا کارت به کارت به حساب همین سایت. (پس از تکميل فرم، اطلاعات بررسي شده و پرداخت هزینه ازمون توسط کارتهای اعتباری ما پرداخت می گردد.)

گام ششم: از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود که پرداخت شما انجام گردید است. همچنین رسید پرداخت شما داخل پنل کاربری سایت 20 پیمنت قابل مشاهده هست .

گام هفتم: ايميل تاييديه ثبت نام از ETS پس از اتمام ثبت نام

لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد
داغ ترین مطالب
ویدئو های برتر