Ebay هوش مصنوعی خود را برای لیست کردن خودرو راه اندازی کرد

Ebay هوش مصنوعی خود را برای لیست کردن خودرو راه اندازی کرد

توسط : تیم خبری
951

به گزارش خبرگزاری معتبر The everge گویا ebay هوش مصنوعی منحصربفرد خودش را برای لیست کردن خود را و ارائه آگهی آن ها راه اندازی و عرضه کرده است.

این برنامه یک جایگزین عالی برای برنامه هوش مصنوعی قبلی ebay است که در سال 2015 قطع شد. در حال حاضر برنامه جدید در ایالات متحده و اروپا در دسترس است.

مشتری از طریق این هوش مصنوعی صرفا با گرفتن تصویر پلاک خود، می تواند فرایند فروش خودرو خود را آغاز نماید. زمانی که مشتری تصویر پلاک را می گیرد، به صورت خودکار اطلاعات مربوط به ساخت، VIN و مدل در دسترس مشتری قرار می گیرد. بعد از این پروسه کاربر می تواند عکس یا فیلم در مورد خودرو را مستقیما درون برنامه بارگزاری نماید و برنامه به صورت خودکار آن ها را در دسته بندی های مختلف داخلی و خارجی یا موتور قرار می دهد.

پیشنهاد مطالعه: سایت eBay را چقدر می شناسید؟

این اولین باری است که ebay اجازه آپلود مستقیم ویدیو را می دهد چرا که فکر می کند چنین پروسه ای می تواند به فروش بهتر و بیشتر کمک کند. اگر عکس ها نیز به خوبی گرفته شده باشند و از کیفیت و ساختار مطلوبی برخوردار باشند، ebay متعقد است که ویدیو باعث افزایش اعتماد کاربران می شود. علاوه بر این موارد این کمپانی مدعی که الگوریتم های آن از دقت 95 درصدی برخوردار هستند و با Friebase یک پلتفرم گوگل ساخته شده اند.

برنامه منحصربفرد "موتورز" دارای یک صفحه اصلی شخصی سازی شده و ابزار های پیشرفته و جستجو است.

Ebay به عنوان یکی از بزرگترین مجامع فروش محصولات دسته دوم تمام تلاش خودش را برای ارائه هوش مصنوعی در نوشته ها و آنالیز توضیحات از این طریق می کند. در این صورت هوش مصنوعی می تواند تمام توضیحات کاربران را آنالیز و بررسی نماید.

منبع: PYMNTS

برچسـب هـا : سایر ، هوش مصنوعی ، ebay ، سایت ebay
لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد نمایید، پاسخ به این ایمیل ارسال خواهد شد